Carlos Ahtatbi
Carlos Ahtatbi
Fresh Blood Lost in the City
Mieszkanie studenckie
Pon Maj 07, 2018 12:48 pm
First topic message reminder :

Mieszkanie studenckie  - Page 8 Baconstudiodarker

Artem Domashnikov
Artem Domashnikov
Fresh Blood Lost in the City
Re: Mieszkanie studenckie
Nie Maj 13, 2018 4:06 pm
- Co ja zrobiłem? - zawył i naciągnął na siebie kołdrę. - Carlo, ja mam szkołę. Ty uczelnie. Nie ma opcji. - jęknął - Niczego nie sprzedajesz. Nie! Jedź sobie do Montrealu na trzy dni, ale nie do Japonii!
Carlos Ahtatbi
Carlos Ahtatbi
Fresh Blood Lost in the City
Re: Mieszkanie studenckie
Nie Maj 13, 2018 4:23 pm
Zrobił zdziwioną minę słysząc swoje imię bez końcówki. Dziwnie tak. Jakby mówiła do niego... Mamma...
- ... Ale pojedziemy razem? Tam też mogę zostawić swoje prace. Poczekaj! Pokażę ci coś! - poszedł do pokoju i przyniósł mu szkice - Co powiesz? To tyyyyy - wyszczerzył się
Na szkicu był owszem Artem. Dość... Ekhm... W bardzo erotycznym ujęciu. Chłopak zaznaczył na rysunku wszystko co potrzeba.
- To teraz sprzedam to światu.
Artem Domashnikov
Artem Domashnikov
Fresh Blood Lost in the City
Re: Mieszkanie studenckie
Nie Maj 13, 2018 4:37 pm
- Tak. Do Montrealu możemy. - westchnął i podniósł się do siadu. Wziął jego szkice i spojrzał na nie, na Carlosa i znowu na nie.
- NIE! - schował wszystkie rysuneczki za plecami - Nikomu tego nie sprzedasz. Mogę je wszytskie kupić, ale do nikogo innego nie trafią. - zaczął szybko mówić przez zażenowanie i zakłopotanie - Ile chcesz?
Carlos Ahtatbi
Carlos Ahtatbi
Fresh Blood Lost in the City
Re: Mieszkanie studenckie
Nie Maj 13, 2018 5:04 pm
Jego reakcja była zbyt nagła, by obronić swoje dzieci. Zrobił zrozpaczoną minę i z twarzy zjechał na krok Artema. A żeby to jeszcze bardziej się zakłopotał.
- Ejjj... One pojawią się tylko w podręcznikach do haszu... Daj no je... Oddawaj! - uklęknął jednym kolanem na łóżku i spróbował mu je zabrać - One są bezcenne!
Artem Domashnikov
Artem Domashnikov
Fresh Blood Lost in the City
Re: Mieszkanie studenckie
Nie Maj 13, 2018 5:23 pm
- Nie! Ja nie mogę tak! - załkał i jeszcze bardziej się od niego odsunął. - Przecież ludzie mnie zjedzą. - jęknął - Ile za nie chcesz!?
Carlos Ahtatbi
Carlos Ahtatbi
Fresh Blood Lost in the City
Re: Mieszkanie studenckie
Nie Maj 13, 2018 5:35 pm
Zacmokał i poczochrał chłopaka.
- Nie poznaaaają. Zobacz, nie narysowałem tatuaży. To może być każdy. - wstał i oparł ręce na biodrach - To co? Skoro już jesteś bez ubrań, szybko cię nakarmię i będziesz mi pozować?... Jeden akt Artem daj się namówić - co chwilę uśmiechał się coraz szerzej. - No proszę! Zobacz, sztaluga już rozłożona! Pędzelki przygoowane! Są takie milutkie, pokażę ci!
Artem Domashnikov
Artem Domashnikov
Fresh Blood Lost in the City
Re: Mieszkanie studenckie
Nie Maj 13, 2018 5:45 pm
- Niiiiieeee... - zawył - Jak nikomu go nie sprzedasz, albo nie wywiesisz to mogę ci pomodelować. W innym wypadku nie ma opcji. - zmarszczył brwi i spojrzał na niego podejrzliwie - Bo inaczej... Garik cię zamorduje.
Carlos Ahtatbi
Carlos Ahtatbi
Fresh Blood Lost in the City
Re: Mieszkanie studenckie
Nie Maj 13, 2018 6:24 pm
- Spoko. - uspokoił się - Tylko schowaj je dobrze. Jak ktoś znajdzie, od razu te szkice zrewolucjonizują pojęcie wolnej formy. - wysłał mu oczko. Na groźbę Garikiem nieco się skrzywił.
- Stareeego przyjaciela nie skrzywdzi! Zresztą! On... - przewrócił oczami i westchnął - Może przed pozowaniem kawka?
Artem Domashnikov
Artem Domashnikov
Fresh Blood Lost in the City
Re: Mieszkanie studenckie
Nie Maj 13, 2018 6:30 pm
- Taaaaak... - spojrzał na niego niepewnie i odłożył szkice na bok. Wstał z łóżka i klepnął go w tyłek.
- Co on? - przeciągnął się i ziewnął - Wolałbym coś zjeść, ale kawą też nie pogardzę.
Carlos Ahtatbi
Carlos Ahtatbi
Fresh Blood Lost in the City
Re: Mieszkanie studenckie
Nie Maj 13, 2018 6:39 pm
Nie miał ochoty ruszać się szybciej niż musiał to też szkiców nie tknął. Dopiero po klepnięciu zrobił minę jakby bardziej... Ożywioną? Popatrzył na chłopaka z wielkimi oczami i wydął usta.
- Ja nic nie wiem!
W kuchni podgrzał mu pizzę i zrobił kawy. Przeglądał wszelkie portale społecznościowe na telefonie i czekał na Artema.
Artem Domashnikov
Artem Domashnikov
Fresh Blood Lost in the City
Re: Mieszkanie studenckie
Nie Maj 13, 2018 6:44 pm
Szybko udał się do łazienki i wziął prysznic. Oczywiście wyszedł bez ubrań, bo w końcu sam nie wiedział gdzie je zgubił. Wszedł do kuchni i usiadł przed Carlosem.
- Jakoś nie chce mi się wierzyć, że nic nie wiesz. No proszę. Wstydzić się nie musisz.
Carlos Ahtatbi
Carlos Ahtatbi
Fresh Blood Lost in the City
Re: Mieszkanie studenckie
Nie Maj 13, 2018 6:57 pm
- Eeeee. - machnął ręką wpatrzony w telefon - Moim zdaniem... - popatrzył w sufit. Czemu ciągle Garik, Garik, Garik... - Moim zdaniem on robi z siebie takiego badassa ponieważ nie akceptuje siebie. Tak naprawdę jest łagodny... Ale znowu przez to co przeszedł ma czasem jazdy... Biedak. Musisz go wypytać, najlepiej kiedy będzie pijany, a wokół nikt was nie usłyszy Jest pewniejszy i tak dalej. Pewniejszy w sensie mówienia o sobie. - westchnął - W każdym razie ja się go nie boję. On prędzej zrobi coś sobie niż komuś. - wysłał Artemowi spojrzenie przepełnione niesmakiem i upił kawy - Już nie poruszajmu jego tematu.
Artem Domashnikov
Artem Domashnikov
Fresh Blood Lost in the City
Re: Mieszkanie studenckie
Nie Maj 13, 2018 7:47 pm
Westchnął i wziął kawałek pizzy. Powoli zaczął go jeść i popijać kawą. Wysłuchał Carlosa i skrzywił się. Już chciał coś powiedzieć, ale mężczyzna jakby mu to uniemożliwił.
- Przepraszam. - wydusił z siebie i spojrzał na niego nieco zażenowany swoim zachowaniem.
Carlos Ahtatbi
Carlos Ahtatbi
Fresh Blood Lost in the City
Re: Mieszkanie studenckie
Sro Maj 16, 2018 4:01 pm
Pokręcił głową i podniósł wyżej telefon. Ciszę przerwał znajomy pstryk jakby aparatu. Nie pytając się o zgodę zrobił kilka zdjęć i schował telefon w tylną kieszeń spodni. Uśmiechnął się szeroko i upił kawy.
- To jak? Dojesz i będziesz pozował?
Artem Domashnikov
Artem Domashnikov
Fresh Blood Lost in the City
Re: Mieszkanie studenckie
Sro Maj 16, 2018 4:17 pm
- Carlooooos! - zmarszczył brwi - Co ty robisz? - spojrzał na niego i pokręcił głową. Zjadł jeden kawałek i sięgnął po kolejny.
- Mhmm... Ale chciałbym też jeszcze poszukać moich ubrań zanim przyjdzie tu twój współlokator.
Sponsored content
Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach