Artem Domashnikov
Artem Domashnikov
Fresh Blood Lost in the City
Autostrada i okoliczne drogi
Nie Sty 28, 2018 9:03 pm
First topic message reminder :

~

Carlos Ahtatbi
Carlos Ahtatbi
Fresh Blood Lost in the City
Re: Autostrada i okoliczne drogi
Pią Lut 02, 2018 3:44 pm
Z uśmiechem pokiwał głową i napił się z nim. Popatrzył chwilę na kieliszek i ciemnoczerwony alkohol w środku. Smak był delikatnie cierpki, intensywny… Ciekawe ile ma procent, hmm…
- Słuchaaaaj… Znam grę na poznanie się. Siadaj! – pociągnął go za rękę i usiadł na dywanie po turecku. – Mówię np… Nigdy nie byłem w Chinach. Jeśli to prawda, pijesz. Później ty rzucasz temat i jeśli ja się z tym zgadzam piję. I tak dalej… Szkoda, że nie ma więcej osób, aaaale! – wyszczerzył się – Zaczynaj!
Artem Domashnikov
Artem Domashnikov
Fresh Blood Lost in the City
Re: Autostrada i okoliczne drogi
Pią Lut 02, 2018 4:51 pm


Ostatnio zmieniony przez Artem Domashnikov dnia Pią Lut 02, 2018 5:10 pm, w całości zmieniany 1 raz
Usiadł naprzeciwko mężczyzny i upił nieco wina, przysłuchując się mu. - No dobrze, ale co jeśli źle zgadnę? - uniósł brwi i skrzyżował nogi. Pokiwał głową na znak, że rozumie zasady i chwilę się zastanowił.
- Może zacznijmy od tego… - zaczął uśmiechając się lekko. No przecież nie będzie się ograniczał w wyznaniach. - Nigdy nie byłeś w związku z kobietą. - spojrzał na Carlosa przechylając głowę i czekał na jego reakcję.
Carlos Ahtatbi
Carlos Ahtatbi
Fresh Blood Lost in the City
Re: Autostrada i okoliczne drogi
Pią Lut 02, 2018 5:09 pm
- Wtedy pijesz ty – wyszczerzył się – Zobaczymy kto pierwszy odpadnie… - już po pierwszym pytaniu zaśmiał się i zaczął przesuwać palcem po brzegu kieliszka. – Byłem. Miała na imię Veronica… Chodziliśmy ze sobą póki nie przyłapała mnie jak podrywam swojego znajomego… Pij. – wysłał mu oczko – Teraz ja… Pomyślmy… - delikatnie zagryzł dolną wargę i lekko zmrużył oczy – Nigdy nie kochałeś się z kobietą…
Artem Domashnikov
Artem Domashnikov
Fresh Blood Lost in the City
Re: Autostrada i okoliczne drogi
Pią Lut 02, 2018 5:41 pm
Pokiwał głową i uśmiechnął się nieco wyzywająco. Zaśmiał się, słysząc poprawną odpowiedź. - Chyba nie była zbytnio zadowolona, co? - spojrzał na niego i upił łyk wina. Powtórzył czynność, gdy usłyszał jego przypuszczenie. - No cóż. Muszę ci przyznać rację. - parsknął śmiechem i zaczął zastanawiać się nad kolejnym pomysłem. - Hmm… Masz jakiś dziwny fetysz lub zwyczaj, o którym nikt nie wie. - uniósł brew i przeczesał włosy.
Carlos Ahtatbi
Carlos Ahtatbi
Fresh Blood Lost in the City
Re: Autostrada i okoliczne drogi
Pią Lut 02, 2018 5:50 pm
Zaśmiał się i kiedy się uspokoił westchnął się – Maaam. Na przykład lubię malować po moich kochankach, albo głaskać ich mięciutkimi pędzlami. – uśmiechnął się błogo – Hmm… Chciałbyś tego spróbować i poczuć to. – zmrużył oczy - A może nawet i więcej...
Artem Domashnikov
Artem Domashnikov
Fresh Blood Lost in the City
Re: Autostrada i okoliczne drogi
Pią Lut 02, 2018 6:25 pm
Spojrzał na niego i lekko przegryzł wargę. - Z jednej strony chyba bym się tego nie spodziewał, z drugiej… To dość logiczne. W końcu jesteś artystą. - uniósł kącik ust w bezczelnym uśmiechu.
- Czy ty coś sugerujesz? - zaśmiał się cicho i delikatnie zakołysał kieliszkiem obserwując, jak wino osadza się na jego ściankach.
Carlos Ahtatbi
Carlos Ahtatbi
Fresh Blood Lost in the City
Re: Autostrada i okoliczne drogi
Pią Lut 02, 2018 6:33 pm
- Cały czas to robię… Ale nie bierz tego do siebie, nie, nie! – oparł się za sobą ręką – To jak? – spojrzał na jego kieliszek.
Artem Domashnikov
Artem Domashnikov
Fresh Blood Lost in the City
Re: Autostrada i okoliczne drogi
Pią Lut 02, 2018 6:50 pm
Zaśmiał się do siebie i wziął łyk wina uśmiechając się niewinnie do Carlosa.
- No dobrze... Moja kolej. - westchnął i zmrużył oczy wlepiając spojrzenie w mężczyznę. - Mam wrażenie, że twoje zafascynowanie Garikiem skończyło się czym więcej. Przespałeś się z nim.
Carlos Ahtatbi
Carlos Ahtatbi
Fresh Blood Lost in the City
Re: Autostrada i okoliczne drogi
Pią Lut 02, 2018 6:58 pm
Szerzej otworzył oczy i spojrzał w bok, jakby przypominając coś sobie.
- Pij… Kiedy spotkałem Garika, nie interesowali go faceci. Dopiero kiedy zakochał się w jednym… Ech, ale wtedy chciał spać tylko z tamtym… A teraz? Cóż, teraz nie ma dla mnie tyle czasu. – uśmiechnął się smutno – Moja kolej… Więc… Może w drugą stronę? Podoba ci się on?
Artem Domashnikov
Artem Domashnikov
Fresh Blood Lost in the City
Re: Autostrada i okoliczne drogi
Pią Lut 02, 2018 7:07 pm
Wziął łyk wina i pokręcił głową. Westchnął i poklepał go po kolanie.
- Może ściągniemy go do mnie? Będziesz miał okazję się z nim spotkać! - uśmiechnął się lekko i jęknął cicho słysząc jego kolejne słowa. Wypił trochę i spojrzał na niego rozbawiony. - Coś wydaję mi się, że to ty miałeś się dzisiaj upić, a nie ja. - parsknął śmiechem i zastanowił się przez moment.
- Zwykle nie szukasz towarzystwa na jedną noc, ale gdy już takie się znajdzie... Nie stawiasz żadnego oporu.
Carlos Ahtatbi
Carlos Ahtatbi
Fresh Blood Lost in the City
Re: Autostrada i okoliczne drogi
Pią Lut 02, 2018 7:19 pm
Wzruszył ramionami i zacisnął usta.
- Rozmawiamy ze sobą przez skype. Mój… E... Emm… - zastanowił się przez chwilę – Przełożony… Zabronił mi się z nim spotykać. Podobno źle na mnie wpływa. – zaraz zaśmiał się na jego reakcję. – Tak myślałem… - oparł łokcie o kolana i policzek o pięść - Spokojnie! Nie zasnę trzeźwy! – uśmiechnął się i zaraz się napił – Nie odmówię przyjemnościom… - wymruczał i przymknął oczy – O co by cię tutaj… - popatrzył na niego jednym okieM – Nie miałbyś nic przeciwko trójkątowi z dwoma facetami.
Artem Domashnikov
Artem Domashnikov
Fresh Blood Lost in the City
Re: Autostrada i okoliczne drogi
Pią Lut 02, 2018 8:35 pm
- Jeden wyjątek chyba, aż tak nie będzie źle wpływał, co? - uśmiechnął się puszczając mu oczko. - Taaaak... Dopilnuję już tego, żeby całe wino stąd zniknęło. - zaśmiał się cicho i oparł się o krawędź łóżka.
- W sumie ciężko powiedzieć. Z jednej strony... Mogłoby być ciekawie. - parsknął cicho. - Z drugieeej chyba jestem zbyt dużym egoistą. W takiej sytuacji wolę zwrócić całą uwagę na siebie. - wzruszył ramionami uśmiechając się wyzywająco. - Ty natomiast niemiałbyś nic przeciwko kilku sznurom lub łańcuchom.
Carlos Ahtatbi
Carlos Ahtatbi
Fresh Blood Lost in the City
Re: Autostrada i okoliczne drogi
Pią Lut 02, 2018 8:56 pm
- Kto wie? – dolał im wina słuchając go. Cała uwaga na sobie, ta? Jakby gdzieś to słyszał? Uniósł kieliszek do ust i zaraz się napił – Łańcuchy może nie bardzo, ale liny kto wie? Może by mi się spodobało… - Delikatnie postukał szkłem o dolną wargę, zastanawiając się nad kolejnym pytaniem – Skoro podoba ci się Gariiiik… - uśmiechnął się do siebie – Pewnie myślisz o nim gdy się ze sobą zabawiasz?
Nim Artem zdążył napić się i odpowiedzieć, jego telefon zaczął dzwonić. Na wyświetlaczu pojawił się napis „Garik”.
Artem Domashnikov
Artem Domashnikov
Fresh Blood Lost in the City
Re: Autostrada i okoliczne drogi
Pią Lut 02, 2018 9:21 pm
Uśmiechnął się szeroko, gdy Carlos dolał im wina. Rozbawiony pokręcił głową na jego kolejne słowa. Liny, co?
Słysząc stwierdzenie dotyczące Garika uniósł brwi i spojrzał na mężczyznę z niemałym zaskoczeniem. Wzdrygnął się, o mało nie wylewając wina, kiedy usłyszał dzwonek. Widząc kto dzwoni, przegryzł lekko wargę i odchrząknął. Wziął telefon z komody i odebrał połączenie przerzucając tryb na głośnomówiący.
- Gariiik! ~
Carlos Ahtatbi
Carlos Ahtatbi
Fresh Blood Lost in the City
Re: Autostrada i okoliczne drogi
Pią Lut 02, 2018 9:30 pm
Kiedy tylko na niego nie patrzył, wypił cały kieliszek i ponownie sobie dolał. Położył się na dywanie i przeciągnął się.
- Garik? - podniósł się na łokciach i obserwował chłopaka. Nic nie komentował
Sponsored content
Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach