Mercury Black
Mercury Black
Administrator Sovereign of the Power
Ringa Ring - Merc's Phone
Nie Paź 04, 2015 8:15 pm


Ostatnio zmieniony przez Mercury dnia Czw Kwi 21, 2016 9:16 pm, w całości zmieniany 3 razy
First topic message reminder :

KONTAKTY
- ✪Alan
- ★Saturnus
- Arda
- Bór (Børre)
- Cyrylica (Cyrille)
- Frey
- Insta-Jake
- Kamira
- Rosie
- Sherrie

Børre Palmer
Børre Palmer
Fresh Blood Lost in the City
Re: Ringa Ring - Merc's Phone
Pią Sty 29, 2016 8:25 pm
Bór napisał:Tak? A mogę zapytać czemu nie idę z tobą? Wiesz, kiedy obiecałeś mi wspólny wypad? WIESZ W OGÓLE ILE SIĘ NIE WIDZIELIŚMY? Tak traktować swoją byłą dziewczynę, wiesz co.
Børre Palmer
Børre Palmer
Fresh Blood Lost in the City
Re: Ringa Ring - Merc's Phone
Pią Sty 29, 2016 9:13 pm
Bór napisał:Zapracowane chyba seksem, bo nie wierzę w to, że robisz coś w życiu, oprócz tego.
Børre Palmer
Børre Palmer
Fresh Blood Lost in the City
Re: Ringa Ring - Merc's Phone
Pią Sty 29, 2016 9:21 pm
Bór napisał:Wysyłaj sobie ile chcesz. To nie tak, że umiem gotować i mogę sobie zrobić pizzę o każdej porze dnia i nocy. A ty biedny musisz zapierdalać specjalnie do pizzerii, smutne.
[MG] Cyrille Montmorency
[MG] Cyrille Montmorency
Fresh Blood Lost in the City
Re: Ringa Ring - Merc's Phone
Nie Lut 07, 2016 6:44 pm
Cyrille napisał:Via Tevere?! W sumie obiecałem się tam pojawić pewien czas temu! Doskonała sposobność! Będę miał delikatny poślizg, ale nie martw się o to.
Anonymous
Gość
Gość
Re: Ringa Ring - Merc's Phone
Sro Lut 24, 2016 10:05 pm
Amaya napisał:
Anonymous
Gość
Gość
Re: Ringa Ring - Merc's Phone
Sob Mar 12, 2016 4:40 pm
Kod:
Dzwoni Amaya
Anonymous
Gość
Gość
Re: Ringa Ring - Merc's Phone
Sob Mar 12, 2016 8:19 pm

Kod:
- Bardzo zabawne, Merc. - Mruknęła oburzona. - Ścisz ten telewizor i słuchaj, bo sprawa JEST ważna. Osobiście nie bardzo wiem jak to ująć byś pojął mój egzystencjalny ból, Saturn by ogarnął, lecz drań ignoruje moje połączenia, więc postanowiłam nie wybrzydzać i wybrałam ciebie, pokemonie. Więc ten, no...porzuciłam swą galaktyczną pelerynę przyszłego imperatora kosmosu na...smocze stajnie tęczowego hodowcy, a wszystko przez jeden link. JEDEN pieprzony link sprawił, że zamiast niszczycieli płodzę jajka, a właściwie moje cukrowe smoki je płodzą, ja im każę tylko się gwałcić...słuchasz ty mnie w ogóle Merc? Możesz ogarnąć ten hałas, prosiłam cie przecie nooooo...
Anonymous
Gość
Gość
Re: Ringa Ring - Merc's Phone
Czw Mar 17, 2016 6:42 pm
Kod:
- ... - nastała cisza wyrażająca wszystko - Nic wam nie jest? Zawiadomić policję? Ojca? - Dało się wyłapać wyraźny niepokój w jej głosie.
Anonymous
Gość
Gość
Re: Ringa Ring - Merc's Phone
Pon Mar 21, 2016 1:19 am
Kod:
- Nawet tak nie mów, baka. - Fuknęła rozdrażniona, a zaraz potem westchnęła nieco bezradnie - Klub w nowej części miasta, co? Już się boję...No ale nic, planów nie zmieniam teraz tym bardziej nawet, skoro jeszcze masz przy sobie Sata. - Jednego trzeba było pilnować, a drugiego ratować. Nie było mowy by ona to zignorowała! - Zamówię taksówkę, tylko ten...jeśli to gdzieś na deptaku to będzie musiał ktoś po mnie wyjść. Gołębie. - Wypluła niechętnie to słowo, przypominając Mercowi o swojej fobii. -  Ostatnio mi się z nimi pogorszyło i trochę się cykam na samą myśl, że one tam są, Merc.  
Anonymous
Gość
Gość
Re: Ringa Ring - Merc's Phone
Pon Mar 21, 2016 1:48 am
Kod:
- To nie jest śmieszne - Mruknęła, dając się zaraz potem ugłaskać Mercowi.
- Cyryl też? - Nie kryła zdziwienia - Co ty jakiś eksperyment społeczny chcesz przeprowadzać? - Zaśmiała się. Cóż, nie dało się ukryć, że dość nietypowym towarzystwem tej nocy Blacke się otoczył. - Nie zapomnę ale mi przypomnij za kwadrans tak na zaś. No, to ten, zadzwonię, jak będę blisko. Pa!
Alan Hayden Paige
Alan Hayden Paige
Fresh Blood Lost in the City
Re: Ringa Ring - Merc's Phone
Czw Kwi 21, 2016 7:59 pm


MASZ 1 NOWĄ WIADOMOŚĆ OD: ✪ALAN










Anonymous
Gość
Gość
Re: Ringa Ring - Merc's Phone
Czw Kwi 21, 2016 9:37 pm
Czech Nie-Mickiewicz napisał:Odebrałeś mój smoking z pralni?
Børre Palmer
Børre Palmer
Fresh Blood Lost in the City
Re: Ringa Ring - Merc's Phone
Nie Wrz 25, 2016 1:00 am
Bór napisał:Ringa Ring - Merc's Phone - Page 2 Tumblr_mhdencmQQJ1qcxcjfo1_250

A ja wykopałam filmik z naszego któregoś spotkania. Piękny. Enjoy.
Alan Hayden Paige
Alan Hayden Paige
Fresh Blood Lost in the City
Re: Ringa Ring - Merc's Phone
Wto Wrz 27, 2016 12:02 pm


MASZ 1 NOWĄ WIADOMOŚĆ OD: ✪ALAN


No wiesz? Nie dałeś mi szansy zawieść pokojówek.








[MG] Cyrille Montmorency
[MG] Cyrille Montmorency
Fresh Blood Lost in the City
Re: Ringa Ring - Merc's Phone
Pon Paź 17, 2016 1:38 pm
Cyrylica napisał:Oczywiście! Jak mógłbym przepuścić taką okazję! Aktualnie przyglądam się pracy kucharzy... bo w końcu gdzie indziej mógłbym udać się na początku >w<"""
Widzę starych wyjadaczy, ale również nowe gwiazdy kulinarnej branży. Good job!
A co stęskniłeś się już za mną? >u<
Sponsored content
Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach