Riverdale
Riverdale
Administrator Sovereign of the Power
Remiza Strażacka
Wto Paź 27, 2020 1:28 pm


Ostatnio zmieniony przez RIVERDALE dnia Nie Kwi 17, 2022 6:48 pm, w całości zmieniany 12 razy
First topic message reminder :

TEREN JACKALS
Remiza Strażacka
TEREN BRONIONY PRZEZ 5 BONUSOWYCH NPC.

Remiza strażacka jest jednym z najbardziej zadbanych miejsc w dystrykcie C. Nic dziwnego skoro to właśnie oni są odpowiedzialni za gaszenie pożarów w parkach, ale i uspokajanie nazbyt rozochoconych demonstrantów czy protestujących. Miasto stara się pakować w nich dość sporo pieniędzy, dzięki czemu mogą się pochwalić całkiem nowoczesnym sprzętem... i zdecydowanymi brakami w kadrze. Obecnie gdy ciężko o sensowną edukację, strażacy niejednokrotnie przyjmują do siebie młodych ludzi chętnych do niesienia pomocy i ryzykowania przy tym własnym życiem. Wszystkiego uczą ich na miejscu, traktując to jako swego rodzaju kurs, który ma ich odpowiednio przeszkolić. Budynek jest wielki — i rzecz jasna przystosowany do błyskawicznych reakcji. Gdy tylko pojawia się alarm, wszyscy oddelegowani sprawnie zjeżdżają w dół pomiędzy poziomami z pomocą zamontowanych pomiędzy piętrami rur.
__________

Efekt terenu: Remiza Strażacka po zostaniu oficjalną siedzibą Szakali stała się najczęściej omijanym miejscem w dystrykcie C. Mimo to, to właśnie tu najłatwiej spotkać wszystkich ludzi popierających ich działania, szukających jakiegokolwiek sposobu na okazanie im swojej wdzięczności czy adoracji. W przypadku pojawienia się Niepoczytalnych gracze, którzy mają minimum dwóch wykupionych NPC zyskują możliwość użycia obu dodatkowych postaci w walce.

Pavel 'Smuggler' Travitza
Pavel 'Smuggler' Travitza
The Jackal Canis Lupaster
Re: Remiza Strażacka
Nie Sty 02, 2022 2:19 am
Kevlar
Kevlar
The Jackal Canis Lupaster
Re: Remiza Strażacka
Nie Sty 02, 2022 6:12 pm
Miko
Miko
The Jackal Canis Lupaster / Assecla Anubis
Re: Remiza Strażacka
Pon Sty 03, 2022 8:14 pm
Wilczek
Wilczek
The Jackal Canis Lupaster / Operator
Re: Remiza Strażacka
Wto Sty 04, 2022 10:57 am
Pavel 'Smuggler' Travitza
Pavel 'Smuggler' Travitza
The Jackal Canis Lupaster
Re: Remiza Strażacka
Wto Sty 04, 2022 1:04 pm
Tak, bardzo poproszę. Ja w ramach rewanżu chętnie przeliczę twoje uzębienie – odpowiedział Kevlarowi, uśmiechając się przy tym szeroko. Widać było jednak po nim, że nie jest w bojowym nastroju, jak chociażby przy utarczce z Nealem, więc raczej nie rzuci się zaraz na Pana Lizaczka, żeby tłumaczyć mu rzeczy w bardziej bezpośredni sposób.
Raczej.
Wszyscy zaakceptowali jego pomysł, co również go ucieszyło. I sam chętnie by się już zwinął, ale pozostała jeszcze jedna kwestia, która uwierała go jak kolec w dupie. I to taki całkiem pokaźny. Dlatego też uniósł rękę, aby ponownie zwrócić na siebie uwagę.
Ostatnia rzecz – rzucił, zanim wszyscy się zwinęli. – Ptaszki ćwierkają, że Handlarz Bronią rozgościł się u Lisów. Chyba nie muszę tłumaczyć, że to chujowo. Nie wiem gdzie i nie mam do nich wejścia, a użeranie się z nimi nie za bardzo jest mi na rękę. Także jeśli chcemy mieć dostęp do nowej broni, a nie biegać po mieście z nożykami, to trzeba wymyślić, jak to rozwiązać.
Założył ręce na klatce piersiowej, obserwując pozostałych. W tej kwestii chętniej przyjąłby jakieś dyplomatyczne rozwiązanie. I wolałby, żeby ktoś inny się tym zajął. Jego kontakty z Handlarzem nie należały do najcieplejszych. Kto by się tego spodziewał?
Kevlar
Kevlar
The Jackal Canis Lupaster
Re: Remiza Strażacka
Wto Sty 04, 2022 7:28 pm
Miko
Miko
The Jackal Canis Lupaster / Assecla Anubis
Re: Remiza Strażacka
Sro Sty 05, 2022 10:42 pm

zt/ Jackals (chyba, że ktoś z was chce zostać jeszcze)
Riverdale
Riverdale
Administrator Sovereign of the Power
Re: Remiza Strażacka
Nie Kwi 17, 2022 5:36 pm
Nowy efekt terenu!

Remiza Strażacka po zostaniu oficjalną siedzibą Szakali stała się najczęściej omijanym miejscem w dystrykcie C. Mimo to, to właśnie tu najłatwiej spotkać wszystkich ludzi popierających ich działania, szukających jakiegokolwiek sposobu na okazanie im swojej wdzięczności czy adoracji. W przypadku pojawienia się Niepoczytalnych gracze, którzy mają minimum dwóch wykupionych NPC zyskują możliwość użycia obu dodatkowych postaci w walce.

Wszystkie trwające fabuły na terenie remizy zostają zakończone.
Miko
Miko
The Jackal Canis Lupaster / Assecla Anubis
Re: Remiza Strażacka
Sro Maj 18, 2022 8:45 pm
- Bla, bla, bla, zamknij się Lex - powiedziała dziewczyna, w teatralnym geście zasłaniając sobie uszy, międzyczasie posyłając złe spojrzenie chłopakowi, który znalazł się kilka metrów na lewo od niej. - Ile można jazgotać i ciągnąc to samo? Usłyszałam raz, drugi.
- Nikt cię o zdanie nie pytał - odciął się niewysoki chłopak, odwzajemniając jej tego samego typu wzrok. - Będę mówić za każdym razem, aż mi się znudzi.
- I właśnie dlatego nie masz kolegów.
- Bo ty masz?
- Jak widać, skoro w odróżnieniu do ciebie, nie jęczę ci nad uchem co spotkanie. Typie, weź zluzuj.
- Może bym zluzował, gdyby nie z twojej winy mój sprzęt się rozwalił.
- Że ten między nogami? - zasłoniła dłonią usta, udając chichot. - Nie żebyś go używał kiedykolwiek.
- Miko, jeb się.
- Ale nie z tobą - odskoczyła do tyłu, by nie pozwolić mu na przywalenie jej. Drażnienie Alexandra było jej swoistą rozrywką. Zwłaszcza, że bardzo szybko tracił cierpliwość, a ona była jedną z osób, które wiedziały, gdzie go dźgnąć, aby zabolało. - Zresztą, to nie moja wina, że nie umiesz parkować swoim rzęchem - zarzuciła włosy za plecy, po czym bezceremonialnie weszła do Remizy. Pomachała w stronę jednego ze strażaków, który wzdrygnął na jej widok. Nie dziwiło jej to. Szakale nie cieszyły się popularnością w tym miejscu, ale zarazem ich reputacja pozwalała na tyle, by ktoś zastanowił się dwa razy, nim zdecydowałby się na podniesienie ręki na nich. Dlatego też swobodnie przeszła na wyższe piętro, by zaraz potem wygodnie rozłożyć się na kanapie.
- Myślisz, że serio ktoś przyjdzie?
- Hm? Skąd takie pytanie? - zmrużyła oczy, prostując się nieznacznie.
- Bo mogą mieć ciebie w dupie tak samo jak to miejsce.
- Lex, pieprz się.
- Tylko, że nie z tobą - prychnął, widząc jej środkowy palec w odpowiedzi.

Rzut kostki - brak Niepoczytalnych
Wilczek
Wilczek
The Jackal Canis Lupaster / Operator
Re: Remiza Strażacka
Sro Maj 25, 2022 10:46 pm


Ostatnio zmieniony przez Wilczek dnia Sob Maj 28, 2022 4:43 pm, w całości zmieniany 1 raz
P e t e
____________

No proszę, tereny wokół remizy były dużo spokojniejsze niż w pozostałej części miasta. Nawet jeśli Pete miał dziś szczęście i nie natrafił na żadnych Niepoczytalnych. Ewentualnie kompletnie ich nie usłyszał, skoro miał na głowie słuchawki i puszczoną na najwyższej głośności muzykę. Niestety od momentu, gdy Andrew ściął Isaacowi włosy, nie mógł już robić swoich najfajniejszych fryzur, postawił więc na typowo skaterską czapkę z daszkiem. Wjechał na teren remizy, gwiżdżąc głośno na widok kilku strażaków.
Yo panowie! Dawno się nie widzieliśmy! — ukłonił się nisko, nawet na chwilę nie przestając jechać. Istny profesjonalista. Zeskoczył z deski tylko na chwilę, by wbiec na górne piętro i zaraz na nowo wjechał do pomieszczenia z głośnym gwizdem.
Siema aniele! Siema... ekler — nie pamiętał jak przyklejony do Miko się przedstawiał. Mógł mieć więc tylko nadzieję, że trafił z pseudonimem, którego używał.
Mam nadzieję, że się nie spóźniłam? Ktoś jeszcze przyjdzie? Wilczek jest zajęty, więc przekażę mu potem, cokolwiek tam chcecie omawiać. Będę dzielnie robiła notatki. Ewentualnie możecie robić to za mnie — puszczenie oka poprzedziło moment, w którym Pete wjechał w kanapę deską, rozwalając się na niej wygodnie i podnosząc nieco swoją miłość do góry, by mieć ją na poziomie twarzy. Chyba się trochę podrapała od spodu? No nic. Jakby nie patrzeć, patrząc na to, ile ich używał, było to całkiem normalne. Czas na pełen chill. Może by sobie przyciął komara, dopóki inni nie pojawią się na miejscu.
Jay
Jay
The Jackal Novus
[12/1]
Pią Maj 27, 2022 10:22 pm
Szłem ulicą z dłońmi w kieszeniach ciemnej bluzy. Stąpałem po szarym asfalcie z głową w obłokach i niemal przeszłem remizę strażacką, do której zwołała nas Miko. Nie odpisałem wprawdzie na wiadomość, bo zapomniałem telefon w domu, ale zdecydowałem się pojawić na spotkaniu.
Znalazłem się na placu przed budynkiem stylizowanym do czerwonego koloru i rozglądałem się wokół, nie zauważyłem jednak nigdzie drobnej kulki energii. Podeszłem do faceta będącego prawdopodobnie strażakiem kończącym zmianę, gdyż stał oparty o ścianę remizy w ubraniu cywilnym i dopalał papierosa. Podeszłem do niego i zapytałem jakby od niechcenia:
Gdzie znajdę Szakali?
Mężczyzna po trzydziestce spojrzał na mnie z ukosa i machnął ręką w stronę drzwi prowadzących do środka.
Powinniście się stąd wynieść, — splunął na bruk. — I bez was jest w mieście wystarczająco żywo. — Rzucił na ziemię szluga i zgasił go podeszwą, po czym szybko skierował się w stronę zaparkowanych samochodów. W odpowiedzi ściągnąłem czarny kaszkiet w czoło, po czym weszłem do budynku. Spóźniałem się.

Członków Jackals znalazłem na piętrze. Skinąłem głową Miko oraz Lexowi na powitanie.
Hej, — mruknąłem i spojrzałem na chłopaka, którego nie kojarzyłem. Próbowałem go zapamiętać, tak jak innych. — Jak leci? — rzuciłem w eter po chwili, by zacząć jakoś konwersację - co nie należało do mych najlepszych umiejętności.
Sabotage
Sabotage
The Jackal Novus
Re: Remiza Strażacka
Czw Cze 02, 2022 5:42 pm
Torpeda.
Sabotage najwyraźniej świetnie się bawiła, biegając wokół remizy z kurtką jednego ze strażaków.
Ikona stylu, proszę państwa! — obkręciła się dookoła, zaraz pokazując język goniącemu ją mężczyźnie, który zatrzymał się kilka kroków od niej, mimowolnie lekko dysząc. Kondycję bez wątpienia miał aż nazbyt dobrą, ale przy tempie narzucanym mu przez dziewczynę, tak czy inaczej, potrzebował kilku głębszych wdechów.
Mogę prosić o oddanie? — wyraźnie siląc się uprzejmy ton, mimowolnie sprawił, że wydęła usta, wyraźnie się zastanawiając.
Co jeśli powiem, że nie?
... — zmieszanie na jego twarzy mimowolnie ją bawiło. Parsknęła w końcu śmiechem i podeszła do niego, zdejmując kurtkę, którą zaraz wcisnęła mu w ręce. Poklepała go po klatce piersiowej, uśmiechając się szeroko w typowy zaczepny sposób.
Masz szczęście, że jesteś w moim typie. Pobawmy się jeszcze kiedyś! — wyminęła go truchtem, wbiegając po schodach na górę. Oczywiście, że przeskakiwała co drugi stopień, nie mogłaby sobie tego odmówić. Wpadła do odpowiedniego pokoju i zasalutowała wszystkim z szerokim uśmiechem.
Yahalloooo! Widzę, że frekwencją dziś nie powalamy. Czekamy jeszcze na kogoś? Wciskam się, królowo — klapnęła na kanapę obok Miko, przerzucając nogi przez oparcie i odchylając się do tyłu, by móc na nią spojrzeć. Biorąc pod uwagę jej wzrost, prawie leżała jej na tyłku, przez co czarno-białe włosy rozsypały się na udach fioletowowłosej.
Hej Miko, piękna jak zawsze. Za każdym razem jak cię widzę, to czuję takie leciutkie ukłucie zazdrości. Chyba nigdy mi nie przejdzie. Nie chcesz mi użyczyć swoich pięknych nóg jako poduszki? — dość standardowe przywitanie jak na nią. Zaraz przeniosła wzrok na pozostałych, których nie miała chyba jeszcze okazji poznać. Jakby nie patrzeć, zdecydowanie była tu istną świeżynką.
Widzę, że czeka mnie wypytywanie o pseudonimy i udawanie, że was zapamiętam. Bez urazy, jestem w tym beznadziejna — roześmiała się, puszczając im oko. Tak to już z nią było.
Miko
Miko
The Jackal Canis Lupaster / Assecla Anubis
Re: Remiza Strażacka
Pon Cze 06, 2022 10:34 pm
Wykłócanie się z Lexem nie było jednak celem dzisiejszego pojawienia się w Remizie. Nawet jeśli niechętnie musiałaby mu przyznać rację w związku z faktem powiązanym tym, czy rzeczywiście się ktoś tutaj wstawi. Szakale żyły swoim życiem i część z nich miała swoje podejście do danego tematu.
I oczywiście rozbiegało się ono całkowicie z tym od Miko.
Mimo to, jej oczom pojawiła się pierwsza osoba. Jej ujawnienie się było niemałą niespodzianką dla fioletowowłosej. Typ spotkania kompletnie nie pasował do właśnie zjawionej się osoby, ale i tak odebrała to jako miły gest.
- Yo - przywitała się z nim, uśmiechając się lekko. - Pewnie gra w rankedy, co? - podsumowała swoje słowa cichym westchnieniem. W przypadku Wilczka i tak nie musiała się przejmować jego fizyczną obecnością, ale byłoby miło, gdyby chociaż na moment skupił swoją uwagę. - W sumie to wyjaśnia brak Shawna. Sam nie trafi bez niego tutaj? - bycie miłym miało swoje limity, a Shawn przekroczył je już dawno temu. - I zdecydowanie tak - w końcu gang liczył trochę więcej osób niż trzy.
O ile dobrze pamiętała.
- Hejo - machnęła ręką w stronę Jaya, mając oczy wlepione w ekran, sprawdzając sobie liczbę subów na koncie. - Bywało lepiej. Siadaj i rozkoszuj się tą pustką - Może ja zwyczajnie im walnę z telefonu przy kolejnym zobaczeniu ich na oczy? - nie tylko Wilczka, ale i pozostałej dwójki z Rady nie widziała. Brak czasu, zlanie czy dorwali ich Niepoczytalni?
Może powinnam napisać?
Pojawienie się za to kolejnej osoby wytrąciło jej myśl z głowy. Zamrugała oczami na widok znajomej dziewczyny, by zaraz potem zasłonić usta, chichocząc na jej słowa.
- Śmiało, zapraszam. W odpowiedzi na to popodziwiam twoje piękno - odparła na jej słowa po krótkim przywitaniu. Lex niewiele poświecał uwagi obecnym, ale Miko nie wydawała się być przejęta tym zbytnio. - Teoretycznie czekamy na wiele osób jeszcze, ale praktycznie, możemy już zacząć w tym gronie - w końcu Remiza nie była zamknięta na świat, więc dołączenie na miejsce później nie stanowiło większego problemu. Jak i skrócenie rozmowy.
- Wstawaj, Pete i skup się - rzuciła w stronę chłopaka. Brak reakcji poskutkowałby rzuceniem w jego stronę czymś - w tym przypadku miękkim brelokiem-kulką o fioletowym kolorze, celowanym w jego głowę.
- Zasadniczo bez płomiennej mowy, ale wszyscy znacie sytuację w mieście i jak beznadziejnie się walczy z tymi osobami. Wiem, że to nie w naszym stylu, ale wypadałoby zewrzeć się i spróbować ogarnąć sprawę, nim zrobi się całkowity syf na naszych terenach - westchnęła, podpierając się o bok kanapy łokciem.
Jay
Jay
The Jackal Novus
[14]
Wto Cze 07, 2022 6:09 pm
outfit
Różowa aureola włosów wniosła do pomieszczenia nową energię, czyli coś, czego mi ostatnio brakowało, bo byłem po prostu zmęczony. Uśmiechnąłem się, gdy swobodnie się położyła na kolanach Miko. Przypominało mi to szkołę, z której nie wyszłem aż tak dawno. Wziąłem krzesło stojące opodal i dosunąłem się do fotelu tak, by widzieć na wszystkich. Może gdzieś w trakcie spotkania wyłapię ich imiona i ewentualnie je zapamiętam.
Słuchałem, co mówiła Miko. Specjalnie w domu szukałem w internecie streamerki o tym samym pseudonimie i okazało się, że wtedy na plaży się nie myliłem.  
Próbowałem cokolwiek odkryć przeszukując ich rzeczy, ale wygląda na to, że nie noszą przy sobie niczego. Jak gdyby ktoś wszystko zabrał — powiedziałem. Nie było to wprawdzie zbyt pomocne, ale tak już bywa. — Może ktoś im coś wstrzyknął, ale nie rozumiem, jaki był by w tym cel. — Mogłem snuć tylko teorie i babrać się w nieprzemyślanych hipotezach.
Wilczek
Wilczek
The Jackal Canis Lupaster / Operator
Re: Remiza Strażacka
Nie Cze 12, 2022 9:26 pm


Ostatnio zmieniony przez Wilczek dnia Nie Cze 19, 2022 10:27 pm, w całości zmieniany 1 raz
P e t e
____________

"Pewnie gra w rankedy, co?"
Nie mam pojęcia. Nigdy nie rozumiem co tam do mnie macha — ściągnął brwi w wyraźnej konsternacji. Pete kompletnie nie radził sobie z językiem migowym. Zawsze musiał polegać w tej kwestii na innych, jego słownik był zdecydowanie zbyt ubogi. Chociaż potrafił się przywitać, podziękować, przeprosić i przeliterować swoje imię. Jego zdaniem to i tak było dużo.
Shawn? Pewnie przyjedzie sam, bo ma auto i w ogóle. Ja jeżdżę na desce, nie lubię samochodów — poklepał swój pojazd, cały czas trzymając go opiekuńczo pomiędzy nogami. Zaraz przeniósł wzrok na nowoprzybyłych, machając im ręką.
Yo! Was chyba nie poznałem. Albo może i poznałam, ale nie pamiętam? Mam kiepską pamięć. Nie, na pewno nie. Pete, miło poznać — zasalutował, mamrocząc coś w stronę wyraźnie budzącej go Miko. No nic, nici ze spania. Ledwo zaczęła mówić, gdy drzwi otworzyły się szeroko, wpuszczając do środka zaspanego Shawna.
Siema — żadnych zaczepek, żadnego narzekania. Przeszedł jedynie przez pokój i usiadł obok Pete'a, przekładając rękę za jego plecami. Białowłosy spojrzał na niego pokrótce i westchnął, kręcąc na boki głową, nie odezwał się jednak ani słowem.

Sponsored content
Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach