Lézard
Lézard
The Fox Megalotis
[ MESSENGER ] Noël x Słowik
Sro Lis 18, 2020 8:50 pm
First topic message reminder :

Kiedy masz więcej wolnego czasu? Stęskniłem się za twoim kotem i jestem pewny, że on za mną też. (︶︹︺)

Lézard
Lézard
The Fox Megalotis
Re: [ MESSENGER ] Noël x Słowik
Czw Lip 07, 2022 2:39 pm
Iaaaaaaaaaaaan

Wpadłem na fantastyczny pomysł. Chodźmy za kilka dni razem na patrol.

Spróbujemy zdobyć trochę informacji o Sam-Wiesz-Kim.

Stawiam frytki do tego.
Słowik
Słowik
The Fox Coryphaeus / Corsac
Re: [ MESSENGER ] Noël x Słowik
Czw Lip 07, 2022 2:44 pm
Mhm

kiedy dokładnie?
Lézard
Lézard
The Fox Megalotis
Re: [ MESSENGER ] Noël x Słowik
Czw Lip 07, 2022 2:59 pm
Środa? Czwartek?

...

Poszedłem do dystryktu C, żeby odwiedzić znajomego, ale cholera jedna nie nie otwiera drzwi. Piszę do niego smsa, czekam i nagle słyszę hałas. Wychylam się i spoglądam na dół, a tam moja była (ꐦ○_○)

I ktoś w cholerę dobija się do klatki. Stawiam na jakichś miłych niepoczytalnych ಠ_ಠ
Słowik
Słowik
The Fox Coryphaeus / Corsac
Re: [ MESSENGER ] Noël x Słowik
Czw Lip 07, 2022 11:33 pm
Możemy się umówić w środę. Może zamiast frytek pójdziemy na onigiri? Dawno nie jadłem tofu ze śliwką...

...............

Czy ona ma jakiś nadajnik, który cię namierza? Weź, przejdź się przez bramki na lotnisku, bo to kurna creepy ಠ﹏ಠ

Potrzebujesz pomocy? Mam podjechać?
Lézard
Lézard
The Fox Megalotis
Re: [ MESSENGER ] Noël x Słowik
Pią Lip 08, 2022 12:16 am
Nawet lepiej. Wezmę od razu ze dwa. Albo trzy. Też tak dawno nie jadłem, że jeszcze chwila i zapomnę, jak wyglądają...

Nie wiem, ale chyba zaczynam myśleć, że ciąży nade mną jakieś fatum. Albo to faktycznie nadajnik... Cholera wie, help. Widzę, że jest z jakimś kolesiem. Na razie poczekam, jak sytuacja się rozwinie. Ona i ten ktoś kontra Niepoczytalni to może być piękne widowisko.

Nie wiem czy byś zdążył, tak naprawdę, bo przez pół miasta byś musiał przejechać. Ciekawe czy te cholerne szakale ruszą swoje cztery litery i zadbają o swój dystrykt, czy tylko potrafią odwalać manianę jak niewytresowane szczeniaki.
Słowik
Słowik
The Fox Coryphaeus / Corsac
Re: [ MESSENGER ] Noël x Słowik
Pią Lip 08, 2022 12:23 am
Haha dobry pomysł

Masz dobry widok? Gdyby tak zupełnym przypadkiem włączyło ci się nagrywanie... och jak wielka byłaby to szkoda. Zrządzenie losu. Zwłaszcza gdyby jeszcze jakimś cudem ktoś wstawił to na social media (●'◡'●)

Wierzę w twoje zdolności obronne... ale masz rację. Mimo to gdyby było źle, ukryj się gdzieś i daj mi znać. Najwyżej podpierdolę radiowóz i pojadę na sygnale.

Wszystko dla brata.
Lézard
Lézard
The Fox Megalotis
Re: [ MESSENGER ] Noël x Słowik
Sob Lip 09, 2022 2:17 am
... Nawet nie wiesz jaki to jest świetny pomysł. Taki mały odwet za nagranie mnie, gdy wpierdoliłem się do stawu (": Ciekawe czy teraz też będzie jej tak do śmiechu.

Mam dwa noże, więc może przy odrobinie szczęścia uda mi się z nich zrobić jakiś pożytek, jeśli będę musiał walczyć. Ale muszę zacząć z nimi więcej ćwiczyć, bo czuję, że i tak słabo wypadam podczas używania ich...

Normalnie zaraz się wzruszę, że mam takiego super brata gotowego zapierdolić policji ich batmobile'a ⌓‿⌓ Na razie stoję sobie na klatce schodowej i chyba ani Niepoczytalni, ani Miko z tym kimś nie wiedzą, że tu jestem.
Lézard
Lézard
The Fox Megalotis
Re: [ MESSENGER ] Noël x Słowik
Sro Lip 20, 2022 7:55 pm
*przesłano filmik*

Jak przykro, znajomy, do którego poszedłem, nie miał żadnych informacji, no i wjebałem się w bójkę z Niepoczytalnymi.

I odkryłem coś, czego bym się nigdy nie spodziewał. Moja ex należy do tego gangu z C. Ale chyba ją w tym gangu nie karmią, bo wyłożyła się na ziemi jak glista.

I mam plan na nasz patrol, ale wtajemniczę cię dopiero, gdy na nim będziemy. Może tym razem będę mieć więcej szczęścia
( ̄ω ̄)
Słowik
Słowik
The Fox Coryphaeus / Corsac
Re: [ MESSENGER ] Noël x Słowik
Pią Wrz 30, 2022 11:57 pm
[ MESSENGER ] Noël x Słowik - Page 5 YbuKOVn
Lézard
Lézard
The Fox Megalotis
Re: [ MESSENGER ] Noël x Słowik
Sob Paź 01, 2022 12:17 am


Ostatnio zmieniony przez Lézard dnia Sob Paź 01, 2022 10:06 pm, w całości zmieniany 2 razy
No gdzie lecisz telefonie. — Oburzony głos Ivo poprzedził pojawienie się jego twarzy na ekranie. — Sorka, telefon mi wypadł z dłoni. I jeszcze zrzuciłem sobie pokrojoną marchewkę… Biedna.
Słowik
Słowik
The Fox Coryphaeus / Corsac
Re: [ MESSENGER ] Noël x Słowik
Sob Paź 01, 2022 2:45 am
Parsknął śmiechem, przechylając się w bok, zupełnie jakby w ten sposób mógł zobaczyć, gdzie poleciała marchew.
Zasada pięciu sekund. Co robisz? Nudzi mi się, więc dzwonię — wyszczerzył się, odstawiając telefon na stojak, zaraz rzucając się na kanapę, by obrócić się w jego stronę.
Dopiero co wróciłem z pracy i zdycham. Nie wiem, na którym etapie życia wpadłem na pomysł, że współdzielenie biznesu to dobry pomysł, ale na pewno nie w tym, gdzie trzeba sprawdzać faktury. Jak się czujesz? Jak zdrowie? Doszedłeś już do siebie? Potrzebujesz czegoś?
Lézard
Lézard
The Fox Megalotis
Re: [ MESSENGER ] Noël x Słowik
Sob Paź 01, 2022 10:41 pm
Obiad. Mam ochotę na to coś, co mi niedawno przywiozłeś, a nie chcę ci truć dupy o to. A raczej Axelowi. Wystarczy, że jeden Nixon to codziennie robi. — Poszedł za przykładem brata i padł na kanapę. Skrzyżował nogi, odchylając się i opierając plecy o boczne oparcie. — Faktury? Mogę ci przecież w tym pomóc. Czy nawet w jakichś innych formalnościach. Szybko łapię takie rzeczy. I tak na razie mam wolne w pracy przez nawalającą rękę, to mogę zerknąć na tą twoją papierową zabawę i wybawić cię od złego. — zaśmiał się przy ostatnim zdaniu. — I potrzebuję wyskoczyć gdzieś na dłużej, bo mi się już w tym mieszkaniu nuuuuuudzi. Ale opowiadaj jak tam idzie z interesem.
Słowik
Słowik
The Fox Coryphaeus / Corsac
Re: [ MESSENGER ] Noël x Słowik
Nie Paź 02, 2022 6:10 pm
Roześmiał się wesoło, machając nogami w powietrzu jak dzieciak. Podparł nawet twarz dłońmi, udając syrenkę.
No wiem, co nie? Jak już zaczął mi gotować, to nie wyobrażam sobie jedzenia czegokolwiek innego. Jest na mnie skazany na wieki, jakby mnie zostawił, to powinni od razu posądzić go o morderstwo za moją śmierć głodową — jego rozbawienie najwyraźniej weszło na poziom, gdzie musiał obniżyć głowę, rechocząc do samego siebie.
Nie no spoko, Axel nauczył mnie to robić i nadal po mnie sprawdza, ale to nie zmienia faktu, że to taaaaakie nuuuuudneee — jęknął, przewracając się na plecy i zarzucając nogi na oparcie kanapy.
Ale poza tym idzie spoko, zaczęliśmy w końcu odnosić zyski, chociaż wygląda na to, że nadal trzeba spłacić nieco zadłużeń po poprzednim właścicielu. Całe szczęście i tak wychodzimy na plus, więc nie trzeba się do niczego dokładać. To jak nic zasługa tego, że pojawiam się tam osobiście i błyszczę swoim pięknem. Ale na poważnie. Masa moich starych klientów tam przychodzi, byle ze mną pogadać i zostawiają jakieś chore kwoty. Nie, żebym wybierał w przeszłości byle kogo, więc nie mam z tym większych problemów, ale i tak to nieco zabawne. Trochę jakbym został hostem — przewrócił oczami, zsuwając się nieco w dół.
Ręka nadal cię boli? Leki nie pomagają? — zapytał wyraźnie zmartwiony, przewracając się na bok. I prawie zwalił się przy tym na ziemię, w ostatniej chwili odpychając się dłonią od podłoża.
Jezu, close call. Dobrze, że mam kocie ruchy.
Lézard
Lézard
The Fox Megalotis
Re: [ MESSENGER ] Noël x Słowik
Nie Paź 02, 2022 9:33 pm
Parsknął, kręcąc głową na boki.
Pfff, przecież ty też potrafisz świetnie gotować. Nie zliczę ile razy uratowałeś mnie przed głodówką, gdy byłem zbyt leniwy by coś zrobić, a rodzice byli w pracy. Ale możesz być pewny, że w razie czego nie dam cię jemu zamordować z głodu. Słowo harcerza. — Na potwierdzenie własnych słów nawet uniósł rękę na wysokość serca, jakby faktycznie składał przysięgę.
Muszę w końcu do was wpaść i wypróbować przynajmniej połowę menu. Obiecuję, że nie będę podrywał twojego personelu, żeby dostać zniżkę — zaśmiał się. — W sumie to Axelowi i tobie nie jest trochę niezręcznie z tym, że klienci z twojej przeszłości wpadają do waszego lokalu? — zapytał, drapiąc się po policzku.
Czasami boli, ale nie jest źle, więc leki pomagają. Uczęszczam też grzecznie na rehabilitacje, ale podobno trochę minie zanim odzyskam moją super sprawność.
Wzruszył ramionami i spojrzał na swoją mniej sprawną dłoń. Jednak niemal od razu wrócił spojrzeniem do telefonu, kątem oka wyłapując dziwny ruch na ekranie. Parsknął odruchowo, ewidentnie wyśmiewając wyczyn brata.
Uważaj tam, bo jeszcze chwila i będę musiał przyjechać, żeby cię zbierać z podłogi albo będziesz zmuszony czekać na Axela i lamentować, zanim wróci do domu.
Słowik
Słowik
The Fox Coryphaeus / Corsac
Re: [ MESSENGER ] Noël x Słowik
Pon Paź 03, 2022 12:58 am
Awww, podlizujesz się. Lubię, jak to robisz — zaśmiał się, kręcąc nieco na boki — nie no, przyznaję bez bicia, że trochę się rozleniwiłem. Ale żeby nie było, czasem gotuję. Chociaż głównie jakieś głupoty typu śniadania czy przekąski.
Pokiwał głową, zaraz wytykając język na wspomnienie o niepodrywaniu personelu. Za to na jego pytanie zastanowił się przez chwilę, przekrzywiając głowę w bok.
Hmm? Nie. Tylko z nimi rozmawiam, no i od razu mu powiedziałem, że przychodzą, więc to nie tak, że jakoś się z nimi kryję. Wiedzą, że jestem poza zasięgiem i nie mogą mnie dotykać, zresztą... mogliby tańczyć przede mną nago na stole, a i tak by mnie to nie ruszyło. A przynajmniej jest z nich spory zarobek — wyszczerzył się wyraźnie zadowolony, klaszcząc przy tym w dłonie.
No i pamiętajmy, że Axel w pełni akceptował moją poprzednią pracę. Wiesz, praca to praca. To tak jakbyś był prawnikiem i trafił na ulicy na jednego ze swoich klientów. Nikt nie robiłby ci problemu o to, że chce wypić z tobą kawę, nie? Wiem, że ludzie podchodzą do tego inaczej przez to, że z nimi sypiałem, ale dla mnie to nadal była tylko praca. Axel to rozumie — wzruszył ramionami, nieszczególnie przejęty całym tematem. Przyglądał się ze zmartwieniem jego dłoni, widząc, że i wzrok brata wędruje w tamtym kierunku.
Jesteś pewien, że to dobry rehabilitant? Może powinniśmy się rozejrzeć jeszcze za innymi? Jak będzie trzeba znajdę światowej klasy specjalistę i wynajmę jakiegoś mafiozę, żeby przerzucił go przez mur — powiedział ze śmiertelnie poważną miną, przewracając jedynie oczami na komentarz o lamencie.
Sponsored content
Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach