Mercury Black
Mercury Black
Administrator Sovereign of the Power
Propozycje
Pią Wrz 11, 2015 12:58 pm


Ostatnio zmieniony przez [MG] Mercury Kyan Black dnia Pią Sty 03, 2020 12:01 pm, w całości zmieniany 1 raz
First topic message reminder :

Masz jakiś nowy pomysł, który moglibyśmy wprowadzić? Śmiało pisz w tym temacie.
Czy to nowa ranga, system, pomysł na event, wydarzenie - z pewnością wszystko rozpatrzymy i odpowiemy.

Sheridan Kenneth Paige
Sheridan Kenneth Paige
The Writers Alter Universe
Re: Propozycje
Sro Sty 06, 2016 6:24 pm
Ja już przy okazji samych Prefektów mówiłam, że jestem za, więc nadal mówię, że to dobry plan. |: *będzie mogła dobrać spoczi rangę do Przewodniczącej, tak*
Dakota Lowe
Dakota Lowe
Fresh Blood Lost in the City
Re: Propozycje
Sro Sty 06, 2016 6:26 pm
Ja, jestem za.
Anonymous
Gość
Gość
Re: Propozycje
Sro Sty 06, 2016 6:27 pm
Sądzę, że to dobry pomysł, znacznie lepiej się sprawdza niż rangi jako rangi, no. Nie mam nic więcej do przekazania.
[MG] Cyrille Montmorency
[MG] Cyrille Montmorency
Fresh Blood Lost in the City
Re: Propozycje
Sro Sty 06, 2016 6:56 pm
Tak, chcę.
Znaczy zgadzam się! Po co się ograniczać! To, że jestem prefektem nie zmieni, że jestem taki Słodziak <3
Dziękuje~~
Alan Hayden Paige
Alan Hayden Paige
Fresh Blood Lost in the City
Re: Propozycje
Sro Sty 06, 2016 7:03 pm
Ja też jestem za, bo w sumie rangi specjalne są dość bezosobowe.
Anonymous
Gość
Gość
Re: Propozycje
Sro Sty 06, 2016 8:05 pm
Ja też jestem za XD Nie widzę większych przeciwwskazań, żeby rangi osobowości nie wykluczały funkcji :p
Anonymous
Gość
Gość
Re: Propozycje
Sro Sty 06, 2016 8:28 pm
Też jestem za.
Anonymous
Gość
Gość
Re: Propozycje
Sro Sty 06, 2016 8:36 pm
Alan napisał:Ja też jestem za, bo w sumie rangi specjalne są dość bezosobowe.
^ podbijam B|
Anonymous
Gość
Gość
Re: Propozycje
Czw Sty 07, 2016 2:29 pm
Ja też jestem za!

I tak w temacie rang... Cześć jestem George i chcę zaproponować nową. Szczerze mówiąc nie jest to nic specjalnego, ale jeśli ją zatwierdzicie sam będę mógł takową posiąść. Mam nadzieję, że pozytywnie rozpatrzycie moją prośbę.

A oto nazwa i opis nowej rangi.

Zielarz - czujesz ten dziwny zapach? Staje się on intensywniejszy, kiedy w pobliżu pojawia się właśnie on. Wiecznie uśmiechnięty, w towarzystwie Boba Marleya, z całym arsenałem przekąsek w plecaku. Ma całkiem sporą grupę znajomych - każdy zna zielarza i każdy chciałby go poznać osobiście. W zimnej Kanadzie poczujesz się jak na upalnej Jamajce, odwiedzając jego małą plantację grzejącą się w ciepłych promieniach biurowej lampki. Uznaje tylko jedno lekarstwo, jakimś cudem otrzymał zezwolenie na uprawę roślin na własne potrzeby. Niemal wszystkie testy i wypracowania pisze po zapaleniu jointa i jakimś cudem przechodzi z klasy do klasy.
Mercury Black
Mercury Black
Administrator Sovereign of the Power
Re: Propozycje
Czw Sty 07, 2016 2:46 pm
Jako że wszyscy są za to zostanie to wprowadzone najpóźniej dziś/jutro. I wielkie dzięki za odzew panie i panowie, jesteście wielcy. *ukłon*

Co do rangi George'a - osobiście zdecydowanie nie mam nic przeciwko, chociaż Zielarze będą musieli się liczyć z tym, że nauczyciele czy prefekci nie będą zbyt pozytywnie podchodzić do zjaranych uczniów, więc jeśli nie będą się z tym kryć, mogą wyciągnąć różne konsekwencje podobnego zachowania. #życienakrawędzi

+ jeśli zostanie to wprowadzone to ranga Zielarza będzie miała 2 miejsca, wobec czego w przyszłości inna osoba też będzie mogła ją wybrać.

Jeśli powyższe ci nie przeszkadzają to jestem za.
Alan Hayden Paige
Alan Hayden Paige
Fresh Blood Lost in the City
Re: Propozycje
Czw Sty 07, 2016 2:49 pm
A ja po prostu podpiszę się pod Blackiem. Niech będzie.
Anonymous
Gość
Gość
Re: Propozycje
Czw Sty 07, 2016 2:52 pm
Dla mnie brzmi rozsądnie, więc zgadzam się na wszystko.
Sheridan Kenneth Paige
Sheridan Kenneth Paige
The Writers Alter Universe
Re: Propozycje
Czw Sty 07, 2016 4:01 pm
Brzmi, jak dobry deal, więc jestem za! :u
Anonymous
Gość
Gość
Re: Propozycje
Czw Sty 07, 2016 4:04 pm
Pomysł spoko, więc za.
William Wimsey
William Wimsey
Fresh Blood Lost in the City
Re: Propozycje
Czw Sty 07, 2016 5:15 pm
Również jestem za.
Sponsored content
Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach