Mercury Black
Mercury Black
Administrator Sovereign of the Power
Hot, not - something else?
Pon Paź 23, 2017 6:33 pm
First topic message reminder :

Czas zmienić zasady tej gry.
Ciągłe komentowanie sobie avatarów jest zwyczajnie nudne, w końcu ile można zachwalać jeden i ten sam obrazek? Od tej pory możecie oceniać w postaci WSZYSTKO. Podobała wam się jej ostatnia rozgrywka? Obrazek w podpisie? Tatuaż na przedramieniu czy kolczyk w języku? Wymieniajcie wszystko co wpadnie wam do głowy, nie ograniczając się do zwyczajnego "Hot". Urządźmy sobie mini pole bitwy na fajne (i mniej fajne) elementy naszych postaci!

Yunlei Chen
Yunlei Chen
Fresh Blood Lost in the City
Re: Hot, not - something else?
Nie Sie 19, 2018 2:23 pm
Bardzo hot! ೭੧(❛▿❛✿)੭೨ Nawet jeśli charakterem (i w sumie wyglądem też, bynajmniej nie chodzi tu o wózek!) Chester nie do końca jest w typie Yunlei to mam wrażenie, że z jakiegoś dziwnego powodu by się polubili. Oboje mają w sobie coś z lekkoduchów, przynajmniej tak mi się wydaje. Poza tym Chessie jest tak super dopracowaną i fajną (nieźle rąbniętą!) postacią, że czytanie go to czysta przyjemność. ɾ⚈▿⚈ɹ Szkoda, że jego chłopak nie jest faktyczną postacią na forum, czuję że mieliby fantastyczne fabuły.
Kakuei Fuse-Liang
Kakuei Fuse-Liang
Fresh Blood Lost in the City
Re: Hot, not - something else?
Nie Sie 19, 2018 7:10 pm
Hot. Po spędzeniu z Chen krótkiej fabuły (event) mogę stwierdzić, (spróbuje) że to pozytywna postać i dużą ilością energii, która tryska z niej. Chociażby podczas normalnej rozmowy (mam takie odczucia). Oraz można ją wszędzie rozpoznać, (jeśli miało się z nią wcześniej styczność) po rudych rozczochranych włosach, które są prawdopodobnie układane wiatrem. Może kiedyś zetkniemy się z fabule. xD
Jaime Alcides Chavarría
Jaime Alcides Chavarría
The Writers Alter Universe
Re: Hot, not - something else?
Pon Wrz 03, 2018 10:57 am
Hot za to, że Kaku postanowił w końcu zrobić coś ze swoim życiem i wyjść do ludzi. Mam nadzieję, że z czasem pozbędzie się swojego syndromu hikikomori i będzie się rozwijał w lepszym kierunku, by nie być zdołowanym faktem istnienia, ot co!
Sheridan Kenneth Paige
Sheridan Kenneth Paige
The Writers Alter Universe
Re: Hot, not - something else?
Pon Wrz 03, 2018 12:37 pm
Hot, not - something else? - Page 3 X0rnLy5
Hot, not - something else? - Page 3 CJDAt4b
No ten. To mówi samo za siebie. Hawt za mordę, hawt za bycie uroczakiem, w ogóle mam problem, bo ten śmieć jest taki huggable, a w dodatku jeszcze fblblbl piegi. I TO TACO XDXDXD
I Trevor nawet nie chce mu aż tak upierdolić pośladków.
Chester Ó Heachthinghearn
Chester Ó Heachthinghearn
Fresh Blood Lost in the City
Re: Hot, not - something else?
Pon Wrz 03, 2018 1:24 pm
Hot, niech ma. Za to, że jest sugar mommy Paige, Matką Teresą wszystkich dzieciąt Riverdale, ma zajebiste włosy, pachnie herbatą i rozpieszcza nawet największe paskudztwo chodzące po tej Ziemi. Jest żuczna, zrobię jej fanarta w ramach prokrastynacji ♥
Jackdaw
Jackdaw
Fresh Blood Lost in the City
Re: Hot, not - something else?
Czw Lis 08, 2018 4:48 pm
Hot za nasze wspólne robienie projektu, które mogło się skończyć katastrofą tymczasem wyszło w zaskakująco świetny sposób. Gdyby Chester nie był zajęty i był super bogaty to North by nawet rwał. Poważnie. I nie miał przy tym jednego wielkiego odrzutu.
Sheridan Kenneth Paige
Sheridan Kenneth Paige
The Writers Alter Universe
Re: Hot, not - something else?
Czw Lis 08, 2018 4:56 pm
Mercury Black
Mercury Black
Administrator Sovereign of the Power
Re: Hot, not - something else?
Pon Lis 12, 2018 6:05 pm
Hot za ten absolutnie idealny wizerunek na Sher.
Kakuei Fuse-Liang
Kakuei Fuse-Liang
Fresh Blood Lost in the City
Re: Hot, not - something else?
Pon Lis 12, 2018 6:49 pm
Hot. Obecny twój avek jest intrygujący oraz daje człowiekowi do pomyślenia, chociaż przez chwilę jaka twarz może chować się za tą maską oraz kwiatami.
Sheridan Kenneth Paige
Sheridan Kenneth Paige
The Writers Alter Universe
Re: Hot, not - something else?
Pon Lis 12, 2018 8:11 pm
Za av hawt i totalnie cute za postać odbijającą się od dna. Zresztą, Merc już mówił, to co ja się będę powtarzać. #duma!
Riley Wolfhound Grimshaw
Riley Wolfhound Grimshaw
Fresh Blood Lost in the City
Re: Hot, not - something else?
Pią Lis 16, 2018 10:52 am
Hot za super ożywienie postaci, aktywność, prowadzenie koncertów i w ogóle parcie do przodu, by dorwać tę Ikonę Riverdale City. Czekam na oficjalny tytuł mocno.
Ryan Jay Grimshaw
Ryan Jay Grimshaw
Fresh Blood Lost in the City
Re: Hot, not - something else?
Pią Lis 16, 2018 11:12 am
Hot za rudość i piegi. I za bycie Rilem, bo to już samo w sobie powinno wystarczyć. Wspominałem już, że go kocham?
Kakuei Fuse-Liang
Kakuei Fuse-Liang
Fresh Blood Lost in the City
Re: Hot, not - something else?
Pią Lis 16, 2018 6:14 pm
Hot za intrygujący avek c: Mroczny styl do Ryan'a pasuje oraz to zarzucani grzywą, idealne ujęcie
Plague Doctor
Plague Doctor
Fresh Blood Lost in the City
Re: Hot, not - something else?
Pią Lis 16, 2018 11:12 pm
Uroczy. Taki młody, fajny, uroczy chłopak, któremu masz ochotę potargać włosy i pójść na piwo do parku.
Diana Diva Darkhouse
Diana Diva Darkhouse
Fresh Blood Lost in the City
Re: Hot, not - something else?
Nie Sty 06, 2019 11:45 pm
Sexy af.
Długowłosa blondynka, świetne rysy twarzy, przecudowny makijaż, tunele w uchu, i wzrok który mnie powala na łopatki.
Nie ma nic lepszego, to materiał na moją żonę.
Sponsored content
Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach