Mercury Black
Mercury Black
Administrator Sovereign of the Power
Ringa Ring - Merc's Phone
Nie Paź 04, 2015 8:15 pm


Ostatnio zmieniony przez Mercury dnia Czw Kwi 21, 2016 9:16 pm, w całości zmieniany 3 razy
First topic message reminder :

KONTAKTY
- ✪Alan
- ★Saturnus
- Arda
- Bór (Børre)
- Cyrylica (Cyrille)
- Frey
- Insta-Jake
- Kamira
- Rosie
- Sherrie

Sheridan Kenneth Paige
Sheridan Kenneth Paige
The Writers Alter Universe
Re: Ringa Ring - Merc's Phone
Sro Wrz 27, 2017 8:27 am
Moja Kochana Blondi napisał:Okej. Zmiękczyłeś mnie tym kotem
jest przerozkoszny. Ale po co w ogóle piszesz? Bo zwykle kiedy to robisz, mogę się co najwyżej spodziewać, że mi dowalisz... A jakoś nie lubię gryzienia się z Tobą.
Nie mów nikomu. :/
Swoją drogą, jeszcze nie skończyłeś szkoły, co nie? Co się dzieje w Riverdale? Wiadomości huczą coś o tłumach rodziców, gapiów,
wszystkiego. Mam nadzieję, że nic Wam się tam nie stało...
Alan Hayden Paige
Alan Hayden Paige
Fresh Blood Lost in the City
Re: Ringa Ring - Merc's Phone
Sob Paź 21, 2017 10:11 am


MASZ 1 NOWĄ WIADOMOŚĆ OD: ✪ALAN


Widzę, że niektórzy jak zwykle szukają sobie niekonwencjonalnych form zabicia czasu. Ale łapię. Poczekam na ciebie przy parku Queen Elisabeth, jest niedaleko, więc na pewno dotrę tam do 20:30. O tej porze nie ma tam za wiele ludzi.
Ale nie pomogę ci przy kwiatach. Naprawiam samochody, a nie składam wiązanki.








Sheridan Kenneth Paige
Sheridan Kenneth Paige
The Writers Alter Universe
Re: Ringa Ring - Merc's Phone
Sob Paź 21, 2017 5:18 pm
Moja Kochana Blondi napisał:Ugh... no to oby się Wam wszystko szybko wyjaśniło. Szkoda dziewczyny.
Nie przypominam jej sobie jakoś szczególnie, ale wiadomo, że zawsze przykro słyszeć o czymś takim.
A plotkowanie o niej jest czystym świństwem.
I wiesz, swoje zdanie na Twój temat bazuję na tym, jak Cię pamiętam. A do tej pory faktycznie przychodziłeś do mnie tylko z żartami o blondynkach i wyczuwałam aurę typu: "ZDRADZIŁAŚ SWOJEGO BRATA SUKO, DIEEEE". :/ Zrozumiałeś, że wcale nie chcę dla niego ani Ciebie nic złego, i przyszedłeś się pogodzić czy coś?
Lamborghini to... niezbyt dobry pomysł, wiesz? Wydaje mi się, że wystarczy mu - naprawdę, to nie jest ironia - tona żarcia. I obecność kogoś bliskiego, w tym wypadku Twoja. Zabierz go może do siebie?
Chociaż nie wiem czy zadowala go obecność Twojej rodziny wokoło... szczególnie, że była całkiem spora, co nie? Po prostu pomyśl o czymś prostym. I bardzo mocno utnij budżet. Albo po prostu odetnij metkę lub nie mów mu ile coś kosztowało.
Kamira Evergreen
Kamira Evergreen
Fresh Blood Lost in the City
Re: Ringa Ring - Merc's Phone
Pią Lis 17, 2017 3:48 pm
Kam napisał:Hej, Merc em, jesteś jeszcze może na balu? Bo ja jednak zdecydowałam się przyjść(lepiej późno niż wcale!), tylko... nie chcę tam wchodzić i od razu być sama D: Przepraszam, wiem, że masz pewnie dużo roboty i jesteś zajęty i w ogóle... też Cię kocham xD?
Rosalie
Rosalie "Boo" Shizuo
Fresh Blood Lost in the City
Re: Ringa Ring - Merc's Phone
Pią Gru 22, 2017 2:53 pm
Rosie napisał:
OH MY XDDDD

Ringa Ring - Merc's Phone - Page 4 Giphy

Niech je buba, urośnie -w-
Rosalie
Rosalie "Boo" Shizuo
Fresh Blood Lost in the City
Re: Ringa Ring - Merc's Phone
Pią Gru 22, 2017 3:55 pm
Mi to mówisz? :v

Ringa Ring - Merc's Phone - Page 4 200_s      
                                   
Rosalie
Rosalie "Boo" Shizuo
Fresh Blood Lost in the City
Re: Ringa Ring - Merc's Phone
Pią Gru 22, 2017 5:59 pm
Wygląda jakby latał! Czy to o to chodzi?
Ja to proponuję imię "Flash", nie ukrywam, że ten psiak kojarzy mi się z tym leniwcem ze zwierzogrodu, hehehe. Ringa Ring - Merc's Phone - Page 4 00x1CIm
Rosalie
Rosalie "Boo" Shizuo
Fresh Blood Lost in the City
Re: Ringa Ring - Merc's Phone
Pią Gru 22, 2017 7:02 pm
Faktycznie człowiek-rajtki to nie jest sposób na życie, dobrze że wybiłeś mu to z głowy!
O, nowy szczeniaczek? Nie przypominam sobie, żebyś mi go pokazywał, chcę zobaczyyyć!!

Ringa Ring - Merc's Phone - Page 4 B2a5c7bdfc0134c9dcfcc9f3bd12fb64-d2vs1ev
Rosalie
Rosalie "Boo" Shizuo
Fresh Blood Lost in the City
Re: Ringa Ring - Merc's Phone
Pią Gru 22, 2017 7:12 pm
A co by pan chciał dostać, panie Curry? >w<
Rosalie
Rosalie "Boo" Shizuo
Fresh Blood Lost in the City
Re: Ringa Ring - Merc's Phone
Sob Gru 23, 2017 11:29 am
Niestety nic skandalicznego nie słyszałam i aż mi przykro, bo nie mam się czym z Tobą dzielić D:
Rosalie
Rosalie "Boo" Shizuo
Fresh Blood Lost in the City
Re: Ringa Ring - Merc's Phone
Sob Gru 23, 2017 8:46 pm
Ayy, zróbmy coś szalonego! Ringa Ring - Merc's Phone - Page 4 00x1CIm Tylko większość pomysłów kończy się na łamaniu prawa, a Ty trzymasz z policją! >w<
Rosalie
Rosalie "Boo" Shizuo
Fresh Blood Lost in the City
Re: Ringa Ring - Merc's Phone
Sob Gru 23, 2017 8:56 pm
Ooooh! Brzmi świetnie! Wydaje się za zimno na piknik ale... Cóż, możemy wypić gorącą czekoladę! I porobić sobie kilka fotek na pamiątkę, hehe Ringa Ring - Merc's Phone - Page 4 DVnN5pV
Rosalie
Rosalie "Boo" Shizuo
Fresh Blood Lost in the City
Re: Ringa Ring - Merc's Phone
Sob Gru 23, 2017 10:07 pm
Ayy, za szybko by nas wykryli, chociaż helikopter brzmi super kusząco! A co powiesz na... Spędzenie czasu na dachu, wypicie gorącej czekolady, zjedzenie szarlotki i przelecenie się helikopterem nad miastem? Wbijmy się na jakąś imprezę dla VIPów, hehehe > w <
Rosalie
Rosalie "Boo" Shizuo
Fresh Blood Lost in the City
Re: Ringa Ring - Merc's Phone
Sob Gru 23, 2017 10:15 pm
Impreza na dachu! Oooo, brzmi tak świetnie, że aż mam ochotę wyjść z domu i od razu wpaść po Ciebie :/
Rosalie
Rosalie "Boo" Shizuo
Fresh Blood Lost in the City
Re: Ringa Ring - Merc's Phone
Sob Gru 23, 2017 10:48 pm
Przygotowania idą... no, całkiem powoli!
Ringa Ring - Merc's Phone - Page 4 D0459a497ea365d6fdd86e5e63bb5a5f--christmas-lights-funny-friends
Dostałam od swojego brata!
Jak mu dać na imię? >w<
Sponsored content
Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach