Jake Raven O'Brien
Jake Raven O'Brien
Fresh Blood Lost in the City
@i'm.limited.edition
Czw Maj 24, 2018 5:10 pm
First topic message reminder :

i'm.limited.edition
Oxford, England



Liczba polubień: 17,867
i'm.limited.edition Ostatni egzamin już za mną, czas zbierać się i opuścić Anglię. Wiem, że będziecie za mną tęsknić, ale obiecuję, że jeszcze się zobaczymy. ♥ Kanado, przybywam! #waitforme #jakeo'brien #suit #oxford #handsome #canada #don'tmissme

3 dni temu


Anonymous
Gość
Gość
Re: @i'm.limited.edition
Pią Wrz 07, 2018 10:44 pm
@l_bambi polubił/polubiła twoje zdjęcie 6 godzin temu

l_bambi @i'm.limited.edition Twój tył prezentuje się dużo lepiej niż przód. Nie żebym nie zdążył już tego sprawdzić dziesiątki razy, misiaczku.
Anonymous
Gość
Gość
Re: @i'm.limited.edition
Pią Wrz 07, 2018 10:45 pm
l_bambi @i'm.limited.edition B-BOŻE PRZEPRASZAM TO NIE JA, PRZYSIĘGAM...... MATTHEW UKRADŁ MI TELEFON!
Mercury Black
Mercury Black
Administrator Sovereign of the Power
Re: @i'm.limited.edition
Pią Wrz 07, 2018 10:46 pm
@kyannan polubił/polubiła twoje zdjęcie 5 minut temu
Anonymous
Gość
Gość
Re: @i'm.limited.edition
Pią Wrz 07, 2018 10:48 pm
@that.handsome.fucker polubił komentarz @l_bambi 2 sekundy temu

that.handsome.fucker @l_bambi Heeee, odważnie Bambiś! Tak mi mojego misiaczka publicznie wyrywać.
Jake Raven O'Brien
Jake Raven O'Brien
Fresh Blood Lost in the City
Re: @i'm.limited.edition
Sob Wrz 08, 2018 1:53 pm
@i'm.limited.edition polubił komentarz @l_bambi 12 minut temu

i'm.limited.edition @l_bambi No, no, Miki. Nie spodziewałem się, że z ciebie taki Casanova. Musisz się jednak bardziej przyłożyć, żebym w przyszłości przynajmniej zapamiętał sprawdzanie moich tyłów.

i'm.limited.edition @l_bambi Nie wstydź się tak. Miło mi, że je doceniasz. ♥ Jeśli chcesz, możemy gdzieś razem wyskoczyć. Na pewno będziesz się świetnie bawić (・ωー)~☆

i'm.limited.edition @that.handsome.fucker Mam nadzieję, że to nie byłeś ty. Wierzę w to, że nie faworyzujesz żadnej z moich części ciała, bo oboje wiemy, że z każdej strony wyglądam zajebiście.
(つ >ω●)つ
Anonymous
Gość
Gość
Re: @i'm.limited.edition
Sob Wrz 08, 2018 4:15 pm
l_bambi @i'm.limited.edition C-co? Znaczy możemy, ale... z Mattem, tak?
Jake Raven O'Brien
Jake Raven O'Brien
Fresh Blood Lost in the City
Re: @i'm.limited.edition
Sob Wrz 08, 2018 7:16 pm
i'm.limited.edition @l_bambi Z Mattem to ja zawsze i wszędzie, ale chyba jesteś już na tyle dużym chłopcem, że możesz dawać sobie radę bez kuzyna. c: No chyba nie sądzisz, że cię zjem?
Anonymous
Gość
Gość
Re: @i'm.limited.edition
Sob Wrz 08, 2018 7:18 pm
l_bambi @i'm.limited.edition Ta dziwna emotka przywodząca na myśl żerującego pedofila zdecydowanie mnie niepokoi...
Jake Raven O'Brien
Jake Raven O'Brien
Fresh Blood Lost in the City
Re: @i'm.limited.edition
Sob Wrz 08, 2018 7:20 pm
i'm.limited.edition @l_bambi Aha, łamiesz mi serce tym swoim negatywnym postrzeganiem.
Mercury Black
Mercury Black
Administrator Sovereign of the Power
Re: @i'm.limited.edition
Sro Lis 07, 2018 7:15 pm
Jestem zawiedziony brakiem nowych zdjęć, kolego z instagrama. Chyba się pogniewamy.
Jake Raven O'Brien
Jake Raven O'Brien
Fresh Blood Lost in the City
Re: @i'm.limited.edition
Sro Lis 07, 2018 8:01 pm
@kyannan byłem trochę zajęty, ale obiecuję poprawę w najbliższym czasie. (・ω<)☆ Na razie jednak muszę dojść do siebie. Rzecz jasna, nie żebym nie wyglądał rewelacyjnie nawet podczas przeziębienia, ale wolę przeczekać ten etap. (_ _|||)
Mercury Black
Mercury Black
Administrator Sovereign of the Power
Re: @i'm.limited.edition
Sro Lis 07, 2018 11:44 pm
@i'm.limited.edition Mam namiary na świetnego lekarza, jeśli byłbyś zainteresowany.
Jake Raven O'Brien
Jake Raven O'Brien
Fresh Blood Lost in the City
Re: @i'm.limited.edition
Sro Lis 07, 2018 11:56 pm
@kyannan jeśli zna jakieś metody leczenia objawów w góra dwa dni, to biorę w ciemno.
Mercury Black
Mercury Black
Administrator Sovereign of the Power
Re: @i'm.limited.edition
Czw Lis 08, 2018 9:03 pm
Nie jestem pewien jak poważny jest twój stan, a nadal Scott pozostaje lekarzem, a nie cudotwórcą. Lecz podejrzewam że zrobi wszystko co w jego mocy.
Jake Raven O'Brien
Jake Raven O'Brien
Fresh Blood Lost in the City
Re: @i'm.limited.edition
Czw Lis 08, 2018 10:29 pm
@kyannan zawsze warto spróbować czegoś nowego. Podeślij mi namiary i zobaczymy, czy zaleci mi coś rewolucyjnego. B|
Sponsored content
Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach