Mercury Black
Mercury Black
Administrator Sovereign of the Power
First topic message reminder :

*Brak pomysłu na temat, świetnie*
E, tak. Miałem go założyć X lat temu, ale jakoś nigdy nie mogłem się zebrać i w sumie nadal twierdzę, że to beznadziejny pomysł, ale... można od czasu do czasu coś powrzucać. Ufam wam. *parsk* A na pierwszy ogień idzie...

MEZAMERE - zwykły 30 minutowy szkic, którego pewnie nie zlineartuję i nie pokoloruję, bo to ja, dużo planuję w kwestii rysowania, a mniej robię. Shh shh.

Tam miało być jeszcze chibi Kossa i Dakoty, ale niestety jestem beznadziejny i nie umiem narysować chibi. Jak się kiedyś nauczę to nadrobię, obiecuję. *kaszl*

Mio Amakawa
Mio Amakawa
Fresh Blood Lost in the City
Ej, jestem tępa, a Ty za dobry, bo sądziłam, że ten kamirowy sticker to z jakiegoś oficjalnego stickerpacka w ogóle i po prostu jej się spodobał. XDDDD
Riley Wolfhound Grimshaw
Riley Wolfhound Grimshaw
Fresh Blood Lost in the City
Alan Hayden Paige napisał:Yey, kolejne prace! I bardzo dobrze, że pojawia się ich tu coraz więcej. W ogóle to jestem fanem tej naklejki Kamiry. Tak super ci wyszła i totalnie podoba mi się, że jest taka... gładka. I estetyczna no. O tym YCHu już nie wspomnę, bo też świetnie, że próbujesz takiego paintingowania i w dodatku urzeczywistniłeś to, co ja kiedyś chciałem zrobić, ale nie zebrałem się do tego do tej pory. Oczywiście mam tu na myśli sprzedawanie swoich prac. B| Mam nadzieję, że dalej ci się będzie wiodło i dalej będziesz czynił tak duże postępy w rysowaniu, bo pewnie już niebawem będziesz śmigał z artami odruchowo. ♥

♥♥♥♥♥♥♥♥♥ Też mam taką nadzieję! Na razie jest spoko, ale nadal cierpię katusze przez standardowe wybijanie się. Ale dzielnie się nie poddaję.

Cyrille de Montmorency napisał:Przy commissonie... futrzaki to ty jednak potrafisz. Patrząc po wzorze to taki... zrobić coś! prawie z niczego! >D mam nadzieje, że będzie tego więcej i więcej, i chociaż będzie Cie trochę mniej słychać bo pracujesz... to myślę, że jest to tego warte =w=

Hahah dzięki Cyr! Koniec z leniem i robieniem wszystkiego w szarościach, teraz 90% moich prac jest w kolorze. Muszę tylko wrócić do rysowania ludzi, bo jak posiedzę w tych futrzakach za długo to zapomnę co i jak.

Mio Amakawa napisał:Ej, jestem tępa, a Ty za dobry, bo sądziłam, że ten kamirowy sticker to z jakiegoś oficjalnego stickerpacka w ogóle i po prostu jej się spodobał. XDDDD

NO TERAZ TO MNIE ROZWALIŁAŚ. XD Ale tym bardziej mi miło sdcwsdecsdc któregoś dnia te stickery będą w ogóle świetne. Zrobię progress, just give me some time.

Tymczasem ikona. Bam bam bam. Będą jeszcze dwie, ale na razie wrzucam...


Czekają mnie jeszcze dwa wyzwania dla Alana i Kossa. Damy radę.
Sheridan Kenneth Paige
Sheridan Kenneth Paige
The Writers Alter Universe
NADAL KOJARZY MI SIĘ Z TYM PSEM I NADAL NIE WIERZĘ ŻE TWÓJ MÓZG TAK PO PROSTU TO WYGENEROWAŁ MIMO INNEGO REFU. XDXDXDXD
Kamira Evergreen
Kamira Evergreen
Fresh Blood Lost in the City
Jestem piękna <3
Riley Wolfhound Grimshaw
Riley Wolfhound Grimshaw
Fresh Blood Lost in the City
Sheridan Kenneth Paige napisał:NADAL KOJARZY MI SIĘ Z TYM PSEM I NADAL NIE WIERZĘ ŻE TWÓJ MÓZG TAK PO PROSTU TO WYGENEROWAŁ MIMO INNEGO REFU. XDXDXDXD

JA WIEM, SAM BYM SOBIE NIE WIERZYŁ.

Kamira Evergreen napisał:Jestem piękna <3

Najpiękniejsza. <3
Mercury Black
Mercury Black
Administrator Sovereign of the Power
Witam to znowu ja. Tym razem Murdoc, srebrny lis. Nie należy do mnie, ikonka była commissionem.


Nie zapomniałem o obiecanych ikonkach, ale będą później, bo na razie to czeka mnie wyjazd do Alana.
[MG] Cyrille Montmorency
[MG] Cyrille Montmorency
Fresh Blood Lost in the City
Dla pewności przeglądałem kiedy był mój ostatni komentarz iii.... faktycznie przestałeś się obijać tehe~ >D
Jestem z tego niezmiernie zadowolony ponieważ uwielbiam oglądać twoje prace! Wincyj Wincyj!
Rozbawiona Kamirka łapie za serce... i nóż, mam nadzieje, że to nie będzie moje serce Jej żarty mogą być... zabójcze!
Hahahahahahaha! ... Przestańcie być tak ŚMIERTELNIE poważni.... Wahahaha!

I kolejne commissiony! Nie wiem czy wspomniałem o tym wcześniej, albo czy w ogóle zwróciłem na to uwagę, ale podoba mi się jak od pewnego czasu twoje linie są łagodniejsze, bez jakiś tam większych ostrości... przez to to wszystko wydaje się... żywsze. Przynajmniej jak na moje oko.
Mudoc uroczy, słodki... ale i poważny! Daj mi namiary, a go porwę i adoptuje. Świetny jest!

Taki bazgroł z ostatnich wykładów... *zerka na swojego Ivana* pozwól mi tak bazgrolić co? (Ja wiem, że na telegramie już chwaliłem, ale może tutaj coś jeszcze dorzucę)
Genialnie to wygląda, a sam fakt, że wypełniłeś tło za postacią, a nie pozostawiłeś pustego tylko dodaje uroku (czyżby ktoś miał za dużo czasu na wykłądach? >D)
PS. Czy tą postać również mogę porwać? :3
Śliczna!
Mercury Black
Mercury Black
Administrator Sovereign of the Power
Staram się! Ambitny plan zapełnienia całego szkicownika etc powoli idzie do przodu. Dojdę do etapu, gdzie pokazanie go ludziom nie będzie wstydem, bo wszystko jest tylko płaskim szkicem, ale faktycznym rysunkiem z tłem i w ogóle. Kiedyś jeszcze dojdą do tego kolory.

Mam nadzieję, że commissionów będzie coraz więcej i więcej. Niestety nabranie rozgłosu jest mega trudne, zwłaszcza przy tak dużej konkurencji, ale mam już swojego ulubionego stałego klienta. *parsk* Nie wiem tylko czy odda ci Murdoca!

Bazgrol sobie po prostu haaai. A wykłady są takie, że mamy 2h na rysowanie na zadany temat, a z reguły zajmuje mi to godzinkę, więc wiesz jak jest. Ale tę postać mogę oddać. Jest do wzięcia.
Ryan Jay Grimshaw
Ryan Jay Grimshaw
Fresh Blood Lost in the City
To mówisz, że od poniedziałku przyjdzie czas na kolejne ikonki? Totalnie wyczekuję kolejnych prac, bo przez te wyjazdy mało ich było. Tyle dobrze, że jak u mnie byłeś, to mogłem poprzeglądać twój szkicownik. Wciąż czekam na swoją ikonkę. A prace są świetne od Kamiry, przez Murdoca po rysunek micronami. Co tu więcej mówić? Po prostu rysuj dalej i nie przestawaj. ♥
Riley Wolfhound Grimshaw
Riley Wolfhound Grimshaw
Fresh Blood Lost in the City
Zostawiam tu moje dwa jakże fantastyczne dzieła, utworzone dzięki fazie Sheridan.

KucJaime

Can't decide between 'Fuck you' and 'I'd fuck you' - Page 6 C651gS2

KucKyan (nieskończony)


https://imgur.com/BhXXpdR.png
Sheridan Kenneth Paige
Sheridan Kenneth Paige
The Writers Alter Universe
/)'^'/)♡♡♡♡♡♡
Ryan Jay Grimshaw
Ryan Jay Grimshaw
Fresh Blood Lost in the City
Najpiękniejsze kuce w mieście.
Sponsored content
Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach