Mercury Black
Mercury Black
Administrator Sovereign of the Power
First topic message reminder :

*Brak pomysłu na temat, świetnie*
E, tak. Miałem go założyć X lat temu, ale jakoś nigdy nie mogłem się zebrać i w sumie nadal twierdzę, że to beznadziejny pomysł, ale... można od czasu do czasu coś powrzucać. Ufam wam. *parsk* A na pierwszy ogień idzie...

MEZAMERE - zwykły 30 minutowy szkic, którego pewnie nie zlineartuję i nie pokoloruję, bo to ja, dużo planuję w kwestii rysowania, a mniej robię. Shh shh.

Tam miało być jeszcze chibi Kossa i Dakoty, ale niestety jestem beznadziejny i nie umiem narysować chibi. Jak się kiedyś nauczę to nadrobię, obiecuję. *kaszl*

[MG] Cyrille Montmorency
[MG] Cyrille Montmorency
Fresh Blood Lost in the City
@O@ WAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA~

*just wait for it... about 10 min*
*10 min WAAAAAAA later*

TO JEST ŚLICZNE! CUDOWNE! *wstawione już na av GG - zapraszam* Normalnie kocham! <3
Dziękuje! i również czekam na dalsze prace! <3
Wiem, że dużo tych serduszek, ale po prostu.... TO PRZEZ CIEBIE I TWOJE PRACE!
Mercury Black
Mercury Black
Administrator Sovereign of the Power
Dawno niczego nie wrzucałem, więc czemu by nie odświeżyć odrobinę tematu? Obecnie pracuję sobie nad poniższymi:
ALAN, czyli jak wygląda naprawdę, gdy obudzi się go z rana. Nieco zainspirowane obecną wycieczką, na której Merc obudził go o 6 rano. *parsk*
MERCURY, u którego miałem drobny pomysł z wymyśleniem tekstu, a chciałem narysować go z tym tradycyjnym, uprzejmym uśmiechem, który niekoniecznie wiąże się z faktycznym zadowoleniem z sytuacji czy jakimikolwiek pozytywnymi emocjami.
Można powiedzieć, że są całkowicie świeże, bo dopiero co skończyłem je rysować. Mam zamiar zrobić je w mangowym stylu (tekstury, tła i tak dalej), może dorysuję jeszcze jakiś kadr i zamiast 'przedstawienia' postaci, zrobię krótki komiks.

Oprócz tego jeszcze jedna praca, która ma już parę dni (a może i z dwa tygodnie, jak nie więcej?), a do której nie potrafię się do końca zabrać.
MERCURY I SZCZENIAK, czyli jak Black próbuje przekonać Paige'a do adopcji kolejnego psa. Sytuacja kompletnie fikcyjna, ale po prostu musiałem ją narysować.

Na razie tyle, tak. Ponadto mam w planach narysowanie:
- Nathanaela, Yorutaki, Noah, Lucasa, Sheridan, Cyryla, Sketcha, Rileya i Ryana.
I na razie tyle, bo i tak pewnie zanim się zbiorę to mi zejdzie z rok. Wypiszę sobie, żeby nie zapomnieć. Niekoniecznie w takiej kolejności, choć obecnie Nath jest swego rodzaju priorytetem. Obiecany prezent *kaszl*
Zero
Zero
Fresh Blood Lost in the City
Naprawdę zacząłem szukać jakiegoś fajnego gifa, ale ten net odmawia posłuszeństwa w ich szybkim załadowaniu. Tumblr chodzi, jakby nie mógł już dłużej pociągnąć i takie tam. *przegląda zawzięcie folder* Geje, geje, warczące wilki, jakieś pierdoły... hm. Dobra, wyobraź sobie gif wszechogarniającego zachwytu, który wstawiłem do tego posta. Widzisz? No to super.
W każdym razie moje zdanie już znasz. Mina Alana mówi wszystko i zapewne tak będzie wyglądał przy każdej pobudce. Tym bardziej, gdy wcześniej nie uda mu się przespać kilku nocy pod rząd. Jeszcze ogólnie to znużone spojrzenie przy mówieniu, że następnym razem nie będzie się kontrolował. *parsk* Cudo. U Merca i tak widać, że jest podstępnym chujem. *kaszl, kaszl* Ale to dobrze. Bo w sumie jest i ogólnie właśnie dużo dało tu spojrzenie. Tak samo jak spojrzenie na drugim arcie zdecydowanie załatwi mu tego szczeniaka. Nadal mam przed oczami ich dom zapełniony przybłędami.
A: Może założysz przytułek? *odstawia slalom pomiędzy czworonogami*
M: To doskonały pomysł. *idzie wykupić jakiś budynek*
Ten nowy styl, zdecydowanie z niego nie rezygnuj. Czekam na więcej rysunkó-- o, net. Szybko, zanim dotrze do mnie, że to bez sensu.

Can't decide between 'Fuck you' and 'I'd fuck you' - Page 3 Tumblr_o2richcSoS1squc7do1_400
*gif oczekiwania na rysunki*

Oczekiwanie jest wzmożone, bo zauważyłem Noaha, Rileya i Ryana w planach. *szur ogonem po ziemi*
Nathanael Fürksver
Nathanael Fürksver
Fresh Blood Lost in the City
B|
I watch you.
Jackdaw
Jackdaw
Fresh Blood Lost in the City
MERCURY'S STICKERS FACTORY
Dla ciebie, dla rodziny. Czyli jak kończy się pokazanie przez Kamirę Mercowi, że można robić własne naklejki, jednocześnie siedząc na cb Riverdale.
Can't decide between 'Fuck you' and 'I'd fuck you' - Page 3 Kamira-fl_ahxapxq
Can't decide between 'Fuck you' and 'I'd fuck you' - Page 3 Candypng_ahxapnp
Can't decide between 'Fuck you' and 'I'd fuck you' - Page 3 Alanpng_ahxapnh
Can't decide between 'Fuck you' and 'I'd fuck you' - Page 3 Freypng_ahxapnn
Can't decide between 'Fuck you' and 'I'd fuck you' - Page 3 Kosspng_ahxapnq

Za modeling dziękuję Kamirze, Candy, Alanowi, Freyowi i Kossowi (nawet podałem w odpowiedniej kolejności) - więcej naklejek wkrótce!
Sheridan Kenneth Paige
Sheridan Kenneth Paige
The Writers Alter Universe
...plz no. xD
Koss
Koss
Fresh Blood Lost in the City
Frey pozostaje moim faworytem xD
Alan Hayden Paige
Alan Hayden Paige
Fresh Blood Lost in the City
A moim Alan i Burger-chan. Ale tak na serio to wszystkie naklejki są wyjebane w kosmos, a Smuggler mnie totalnie rozwalił, ahahah. Zimny rusek, serio. *parsk* I nadal twierdzę, że wyglądają, jak prawdziwe naklejki. Będę czekał na resztę takich.
Plague Doctor
Plague Doctor
Fresh Blood Lost in the City
Zimny rusek. Bierę w ciemno.
Anonymous
Gość
Gość
W przyszłym roku na Pyrkonie Merc będzie sprzedawał forumowe naklejki. Czuję to. Wszystkie są boskie, chociaż Cukiereczek mnie urzekł najbardziej.
Sheridan Kenneth Paige
Sheridan Kenneth Paige
The Writers Alter Universe
Żeby kupić taki arkusz naklejek, pojechałabym na Pyrkon. XDDD
Alan Hayden Paige
Alan Hayden Paige
Fresh Blood Lost in the City
Albo Merc zgarnąłby ze sobą tablet i rzeczy i robił naklejki na zamówienie. *parsk*
Mercury Black
Mercury Black
Administrator Sovereign of the Power
Ta, jasne. *parsk* Ale w ogóle dzięki Kamirze odkryłem telegram i to jest taki zarąbisty komunikator, mniej więcej jak messenger. I tam właśnie można mieć własne naklejki, więc pewnie zrobię sobie cały pack i tam będę używał. Ściągnijcie sobie, zrobimy Riverdale'owy czat! Szkoda, że nie da się podmienić CB na telegram na stronie głównej.

I w ogóle no... dzięki. *nie wie jak ładnie dziękować, bo mu głupio* Jak ktoś chce swoją postać to też niech daje znać w temacie.
Alan Hayden Paige
Alan Hayden Paige
Fresh Blood Lost in the City
Ja tam czekam na naklejko-Merca.
Sheridan Kenneth Paige
Sheridan Kenneth Paige
The Writers Alter Universe
Okej, to ja mogę poprosić o Sheridan, ale to już wiesz. o':
Sponsored content
Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach