Riverdale
Riverdale
Administrator Sovereign of the Power
Dyskusje
Pon Paź 19, 2020 6:37 am
First topic message reminder :

Dyskusje

Masz jakąś nową propozycję? Na Riverdale wyznajemy zasadę, że przed wprowadzeniem czegoś nowego zawsze warto zapytać się reszty użytkowników o zdanie. Nie bój się zatem wyjść z inicjatywą i przede wszystkim - pamiętaj, by zabierać głos podczas prowadzonych tu dysput!

Lark
Lark
The Fox Vicarius / Littoralis
Re: Dyskusje
Sro Kwi 28, 2021 5:45 pm
Kwestia NPC jak najbardziej dobra! Jestem na tak
Neal Hewitt
Neal Hewitt
The Liberty Individual Trouble Seeker
Re: Dyskusje
Pią Sie 06, 2021 1:42 pm
Hell.o

Nie wiem czy to wina mojego Internetu z błota i gałązki, czy jednak jakiś zgrzyt w kodzie, ale po kliknięciu w „ostatni post” przerzuca na ostatnią stronę tematu, a potem nie zjeżdża na dół.

I dodatkowo nigdzie nie widzę paska z nawigacją, żeby móc się wrócić do poprzedniego działu (jest w temacie, ale jeżeli wejdziesz do subforum, to już dalej się nie cofniesz i musisz lecieć od głównej).

Nie są to jakieś ujmy, ale dają wygodę, więc może z tego nie rezygnować/naprawić jak jest szansa?

Pozdrawiam,
ja

edit:

Klikając na „odpowiedz na wiadomość” przerzuca mnie z powrotem do skrzynki PW. _(:c」∠)_ Co robię źle?
Riverdale
Riverdale
Administrator Sovereign of the Power
Re: Dyskusje
Sob Sie 07, 2021 10:54 am
Dzisiaj się wszystkiemu przyjrzę i spróbuję to ogarnąć na dniach! Będę wracać z updatem.
Neal Hewitt
Neal Hewitt
The Liberty Individual Trouble Seeker
Re: Dyskusje
Sob Sie 07, 2021 1:01 pm
Czuję się jak trzylatek, który pokazuje mamie każdy znaleziony listek. Albo może za bardzo wczułam się w Neala i jego bycie natrętem.

Hej, to znowu ja.

W opisie działu Jackali wkradły się na bezczela jakieś WILKI. Proszę ich natentychmiast wyeksmitować, gdyż zaburzają moje poczucie prywatności.
Lézard
Lézard
The Fox Megalotis
Re: Dyskusje
Sob Sie 07, 2021 2:20 pm
Opis został poprawiony; wyeksmitowano Wilki i wprowadzono Szakale.
Sponsored content
Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach