Mercury Black
Mercury Black
Administrator Sovereign of the Power
Pytania (P)
Nie Wrz 06, 2015 5:42 pm
First topic message reminder :

Zadajecie pytania wszelkiej maści, na które odpowiada osoba poniżej.

Gdybyś mógł zmienić w sobie jedną rzecz, co by to było?

Sigrunn Northug
Sigrunn Northug
Fresh Blood Lost in the City
Re: Pytania (P)
Pią Paź 23, 2015 4:51 pm
Określiłabym się jako średnio zorganizowany leń, który ma wszystko gdzieś, tak.

Możesz spełnić jedno swoje marzenie kompletnie za darmo i bez konsekwencji. Co dokładniej robisz?

Pavel 'Smuggler' Travitza
Pavel 'Smuggler' Travitza
The Jackal Canis Lupaster
Re: Pytania (P)
Sro Paź 28, 2015 2:29 pm
Eliminuję Amerykę Południową ze świata.

Jak wiele jesteś w stanie poświęcić, by osiągnąć swój cel?
Anonymous
Gość
Gość
Re: Pytania (P)
Sob Paź 31, 2015 7:45 pm
Wszystko co posiadam oraz siebie. Nie wliczam w to bliskich.

Jesteś codziennie gnębiony/a w szkole, a jakimś cudem nawet Twoje pieniądze nie są w stanie tu pomóc. Co robisz?
Anonymous
Gość
Gość
Re: Pytania (P)
Sob Paź 31, 2015 7:52 pm
"Haah...? Co to zapytanie, oczywiście, że zareagowałabym agresją na coś takiego! Może nie od razu fizyczną - jeżeli ktoś by mnie atakował słownie, odpłaciłabym tym samym. Natomiast w akcie przemocy typu uderzenie mnie... Co stoi na przeszkodzie prawnej, żeby nie oddać? Samoobrona zawsze jest dozwolona, no halo. Zastosowałabym zasadę: "oko za oko, ząb za ząb" - najprościej ujmując."

Łatwo jest Ci okazywać bezinteresowną pomoc?
Anonymous
Gość
Gość
Re: Pytania (P)
Sob Paź 31, 2015 7:56 pm
Tak. O ile znam się w kwestii w której pomagam. I jest to jednorazowe, bo mam mało czasu na długoterminowe pomoce komukolwiek w czymkolwiek. Chyba że by mi zależało na kimś.

Masz młodszą siostrzyczkę. Jest dla Ciebie wredna, ale pewnego dnia dowiadujesz się, że ma kłopoty z rówieśnikami. Co robisz?
Mercury Black
Mercury Black
Administrator Sovereign of the Power
Re: Pytania (P)
Sob Paź 31, 2015 8:51 pm
To dość mocno prawdopodobne. *przewraca oczami* Rzecz jasna idę, by zrobić z nimi porządek. Nikt nie będzie się znęcał nad moją rodziną.

Masz szansę zostać światową gwiazdą. Wiąże się to jednak z całkowitym brakiem kontaktu z rodziną przez najbliższe dwa lata. Pokusisz się?
Anonymous
Gość
Gość
Re: Pytania (P)
Sob Paź 31, 2015 8:54 pm
Nie. Nie chcę być sławny. W życiu liczy się tylko samodoskonalenie, zwycięstwo i bliscy. Mogę być najlepszym i bez rozgłosu. Nawet lepiej.

Co byś zrobił, gdybyś miał zwinne zwierzątko domowe (np kota), które nagle nauczyłoby się mówić i znałoby Twoje wszystkie sekrety? Oczywiście, nagle okazuje się że Cię nie lubi i ucieka od Ciebie ~~!
Mercury Black
Mercury Black
Administrator Sovereign of the Power
Re: Pytania (P)
Pon Lis 02, 2015 1:19 am
Użyłbym swojej armii psów, żeby go wytopić i ukatrupić.
Nie no, tak na serio to nie zrobiłbym nic. Jeśli będzie chciał wydać moje sekrety to zrobi to zanim zdążę go złapać, a nie zależy mi aż tak na tym, by je utrzymać. Może co najwyżej próbowałbym go namówić do powrotu, bo co to za niewdzięczność. Ktoś tą mordę karmił, więc niech teraz robi za grzejnik nocą.

Chciałbyś zostać Wielkim Imperatorem, Władcą Świata? *wielkie litery, wielkie tytuły to jest to*
Anonymous
Gość
Gość
Re: Pytania (P)
Pon Lis 02, 2015 4:57 pm
Gdybym miał absolutną władzę niemożliwą do podważenia, tak. Ale nie jest to możliwe. Zawsze znajdzie się ktoś, komu moje rządy pasować nie będą. Nie będę na siłę nikogo uszczęśliwiał. Nie nadaję się na władcę.

Gdybyś mógł zapytać o JEDNĄ rzecz siebie samego z przyszłości, takiego dziadka/babcię u schyłku życia, o co byś zapytał/zapytała?
Sigrunn Northug
Sigrunn Northug
Fresh Blood Lost in the City
Re: Pytania (P)
Czw Lis 12, 2015 4:16 pm
Zapytałabym o to, jaki największy błąd popełniłam w życiu, aby w przyszłości go nie popełnić. Taki tam lifehack.

Pójdźmy w drugą stronę: masz możliwość cofnąć się w czasie i odbyć jeden dzień ze swojej przeszłości. Możesz coś zmienić, poprawić, albo po prostu przeżyć jeszcze raz. Do jakiego momentu się udajesz i co robisz?
Alan Hayden Paige
Alan Hayden Paige
Fresh Blood Lost in the City
Re: Pytania (P)
Czw Lis 19, 2015 9:29 am
Oddaję tę możliwość swojemu bratu, jeśli to możliwe. Osobiście nie żałuję żadnych podjętych przez siebie decyzji, za to on mógłby pozbyć się tego kija z dupy, gdyby lata temu potrafił się postawić.

Masz określić siebie trzema słowami - jakie to słowa?
Mercury Black
Mercury Black
Administrator Sovereign of the Power
Re: Pytania (P)
Czw Lis 19, 2015 11:25 am
Chodząca Zajekurwabista Perfekcja.

Gdybyś mógł żyć w dowolnym wieku/epoce/rzeczywistości, kim chciałbyś być? Ninja, smoki, elfy, powerrangersy i digimony dozwolone.
Sigrunn Northug
Sigrunn Northug
Fresh Blood Lost in the City
Re: Pytania (P)
Pon Lis 23, 2015 4:39 pm
Odpowiedź jest oczywista: cofam się do epoki wikingów i zostaję tarczowniczką, która po śmierci (oczywiście w walce i w słusznej sprawie) zostanie zabrana przez piękną walkirię do Walhalli, gdzie będzie żyć długo i szczęśliwie. Byłoby wykurwiście.

Określ swoje życie jednym epitetem.
Børre Palmer
Børre Palmer
Fresh Blood Lost in the City
Re: Pytania (P)
Wto Lis 24, 2015 4:05 pm
Znakomity melanż.

Gdybyś mógł cofnąć się w czasie i powiedzieć jedną rzecz swojemu młodszemu ja to co byś powiedział? Zakładamy przy tym, że cofnąłeś się do czasów, kiedy miałeś trzynaście lat i byłeś piękny oraz młody.
Dakota Lowe
Dakota Lowe
Fresh Blood Lost in the City
Re: Pytania (P)
Sro Lis 25, 2015 4:47 pm
"A przypierdol mu."

Jak poskramiasz swoje emocje?
Sponsored content
Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach