Mercury Black
Mercury Black
Administrator Sovereign of the Power
Pytania (P)
Nie Wrz 06, 2015 5:42 pm
First topic message reminder :

Zadajecie pytania wszelkiej maści, na które odpowiada osoba poniżej.

Gdybyś mógł zmienić w sobie jedną rzecz, co by to było?

Sigrunn Northug
Sigrunn Northug
Fresh Blood Lost in the City
Re: Pytania (P)
Czw Paź 15, 2015 3:11 pm
Retikulum endoplazmatyczne. Nie pytajcie czemu, po prostu tak.

Jest apokalipsa zombie. Poddajesz się, walczysz, uciekasz czy coś innego?
Anonymous
Gość
Gość
Re: Pytania (P)
Czw Paź 15, 2015 3:52 pm
Uciekam, oczywiste.

Masz babczeki. Rzucasz nimi w koleżankę czy grzecznie podajesz?
Anonymous
Gość
Gość
Re: Pytania (P)
Czw Paź 15, 2015 4:21 pm
Grzecznie podaję ^^ (chyba, że druga osobowość przejmie nade mną kontrole, to wtedy rzucam x'D)

Twoja dziewczyna\ chłopak cię zdradza. Mścisz się na niej lub nim (możliwość na tym z kim chodzisz lub kochanku) czy po prostu zrywasz uważają ją/go za bezwartościową/bezwartościowego?
Anonymous
Gość
Gość
Re: Pytania (P)
Czw Paź 15, 2015 4:47 pm
Jeśli już byłabym w jakimś związku, to najpierw bym zerwała, a następnie zemściła się. Zrobiłabym to jednak w taki sposób, by moja była druga połówka nie miała pojęcia, że to zemsta, a niefortunny wypadek. Po co okazywać słabość? Wystarczy mi sama satysfakcja z cierpienia, aye!

Twoje złe przyzwyczajenia?
Sigrunn Northug
Sigrunn Northug
Fresh Blood Lost in the City
Re: Pytania (P)
Czw Paź 15, 2015 7:07 pm
Ludzie mi mówią, że palenie i picie jest złe, ale ja nie widzę w tym nic złego. *zapala trzeciego papierosa pod rząd*

Jaki jest Twój największy lęk?
Anonymous
Gość
Gość
Re: Pytania (P)
Pią Paź 16, 2015 10:42 am
Że nie dam sobie rady w tej nowej szkole. *otwiera okno i wietrzy w pokoju, żeby nie było czuć tych petów* No i pająki.

Co oglądałeś/aś jak byłeś/aś dzieckiem?

Anonymous
Gość
Gość
Re: Pytania (P)
Pią Paź 16, 2015 1:19 pm
*ucieka wzrokiem*
...Power Rangers.

Wolne popołudnie czy wolny wieczór?
Sigrunn Northug
Sigrunn Northug
Fresh Blood Lost in the City
Re: Pytania (P)
Sob Paź 17, 2015 4:06 pm
Wieczór. Wolne wieczory zazwyczaj są bardzo fajne. *szeroki wyszczerz*

Zupka chińska czy gorący kubek?
Børre Palmer
Børre Palmer
Fresh Blood Lost in the City
Re: Pytania (P)
Sob Paź 17, 2015 4:18 pm
Zupka chińska. Lepiej smakuje.

Teraz skup się tak mocno. I nie odpowiadaj, bo "tak wypada", odpowiedz tak szczerze, chociażby prawda była najgorsza. Bliska twojemu serca osoba, powiedzmy chłopak/dziewczyna, nagle trafia na wózek inwalidzki z powodu nieszczęśliwego wypadku. Zostajesz z nią/nim, żeby zaopiekować się tą osobą, czy zrywasz z nią/nim kontakty, bo uważasz, że nie poradzisz sobie z takim ciężarem?
Sigrunn Northug
Sigrunn Northug
Fresh Blood Lost in the City
Re: Pytania (P)
Nie Paź 18, 2015 9:54 pm
Myślę, że odpowiedź jest oczywista- zostaję z nią i się nią opiekuję, chociaż wiem, że to byłoby cholernie ciężkie i prawdopodobnie wywróciłoby moje życie do góry nogami. Nie po to się wyznaje miłość i przyrzeka zostanie na zawsze, żeby spierdolić od razu, gdy tylko robi się ciężej, a wylądowanie na wózku to jeszcze nie koniec świata. Mogło być gorzej. *kaszl* Zabierzcie ode mnie te pytania i myśli, bo jeszcze zacznę się zachowywać, jakbym miała uczucia czy coś.

Czy uważasz się za osobę godną zaufania?
Mercury Black
Mercury Black
Administrator Sovereign of the Power
Re: Pytania (P)
Nie Paź 18, 2015 11:29 pm
Ja? *parsk* Nigdy w życiu. Jestem ostatnią osobą, której inni powinni ufać. Choć jakoś nie spieszy mi się, żeby im to przedwcześnie uświadamiać.

Sypianie z kilkunastoma osobami naraz czy wierność i bycie z jedną osobą? Która opcja jest ci bliższa?
Alan Hayden Paige
Alan Hayden Paige
Fresh Blood Lost in the City
Re: Pytania (P)
Pon Paź 19, 2015 3:44 am
Sypianie z kilkunastoma osobami naraz. Nie jestem zwolennikiem ograniczeń.

Przyjmijmy, że w przypływie szaleństwa zamarzyła ci się randka, ale nie wystarczy ci sam fakt, że ktoś cię na nią zaprosi. Gdzie chcesz się wybrać i co miałoby się tam wydarzyć?
Anonymous
Gość
Gość
Re: Pytania (P)
Sro Paź 21, 2015 8:23 pm
Na pewno na jakieś dobre żarcie, bo z pustym żołądkiem zabawa jest dużo fajniejsza. Hm, potem wesołe miasteczko na rozgrzewkę, ale wchodzimy tylko na kolejki górskie i ekstremalne karuzele, no, ewentualnie dom strachów czy luster. Następnie idziemy do kina na najgorszy film, jaki mają w repertuarze i przeszkadzam bezguściom, które wybrały się tam na poważnie , kiedy już wyrzucą nas z kina, udajemy się do antykwariatu (grzebanie w starociach jest klimatyczne, przy okazji bliżej się poznamy. Kończymy na dachu jakiegoś budynku, z pizzą i balonami z wodą, żeby rzucać w przechodniów.

Czy cisza Cię krępuje? Jeśli tak, to jak ją przerywasz? Jeśli nie, to czy znajdujesz w niej coś pozytywnego?
Mercury Black
Mercury Black
Administrator Sovereign of the Power
Re: Pytania (P)
Sro Paź 21, 2015 11:52 pm
Nie. Sama cisza mi nie przeszkadza, tak długo jak nie wiąże się ona z samotnością. Powiedzmy, że jestem tym typem, który woli zawsze mieć kogoś obok siebie, choć absolutnie nie przeszkadza mu siedzenie obok siebie ramię w ramię bez wypowiedzenia ani jednego słowa. Przyzwyczaiłem się do tego przy moim bracie.

Masz jakiś swój idealny typ pod względem wyglądu? Jeśli tak to jaki?
Anonymous
Gość
Gość
Re: Pytania (P)
Czw Paź 22, 2015 4:57 pm
Na pewno brązowe lub czarne oczy. Ogółem to nie zwracam uwagi na wygląd, raczej charakter.

Jesteś systematyczny czy niezorganizowany, a za razem masz to wszystko gdzieś?
Sponsored content
Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach