Chester Ó Heachthinghearn
Chester Ó Heachthinghearn
Fresh Blood Lost in the City
@xchessy69x
Sro Paź 25, 2017 10:01 pm
First topic message reminder :

xchessy69x




Liczba polubień: 331
xchessy69x i'm in my mums car #mumboughtmepringles #xoxoxo #sonhood #myteethhurt

45 minut temu



Kod:
<div style="background-color: #FFFFFF; width: 420px; height: auto; padding: 2px; text-align: left; margin-top: 0px; color: #353535;"><span style="font-size: 10px; line-height: normal;"><font color="#115688"><b>[font=Arial]nick komentującego[/font]</b> </font><font color="#2172af">@nick instagrama osoby którą komentujecie</font> <font color="#595959">TREŚĆ KOMENTARZA</font></span></div>

Chester Ó Heachthinghearn
Chester Ó Heachthinghearn
Fresh Blood Lost in the City
Re: @xchessy69x
Pon Gru 25, 2017 7:24 pm
xchessy69x @goddamnviking nic mu nie zrobiłem, miał już takie :C weterynarz mówił, że coś mu się za kociaka stało
Sigrunn Northug
Sigrunn Northug
Fresh Blood Lost in the City
Re: @xchessy69x
Pon Gru 25, 2017 8:26 pm
goddamnviking @xchessy69x Owww, biedny goły kot z zezem. :<
Mercury Black
Mercury Black
Administrator Sovereign of the Power
Re: @xchessy69x
Pon Gru 25, 2017 8:29 pm
kyannan @xchessy69x @puff_neko Przeczytałem spocona makrela... moje życie już nigdy nie będzie takie samo. Tak czy siak śliczny kociak!
Postacie NPC
Postacie NPC
Fresh Blood Lost in the City
Re: @xchessy69x
Sob Maj 26, 2018 11:07 am
mary.collins @xchessy69x Aaaa, zawsze chciałam mieć takiego kotka, pogłaszcz go ode mnie! (。・ω・。)
Chester Ó Heachthinghearn
Chester Ó Heachthinghearn
Fresh Blood Lost in the City
Re: @xchessy69x
Czw Maj 31, 2018 6:56 pm
xchessy69x @mary.collins pogłaszczę ale potem bo mnie sukinkot tak podrapał, że jak emo wyglądam
Chester Ó Heachthinghearn
Chester Ó Heachthinghearn
Fresh Blood Lost in the City
Re: @xchessy69x
Czw Maj 31, 2018 6:56 pm
xchessy69x
Riverdale City



Liczba polubień: 893
xchessy69x ADMIRAŁ MA CZTETRY LAAAATA!!! Dostał pluszowe frytki, zeżarł burgera i był na plarzy najżywszym pupperem na ziemi ♥ tak dupę wymoczył, ale mycie go w domu było koszmarnie, dzieci z osiedla przyszły z grabkami i robiły na nim babki z piasku #dog #doggo #rottweiler #servicedog #birthdayboy #dogbirthday #smile

1 godzinę temu



Kod komentarza:
Postacie NPC
Postacie NPC
Fresh Blood Lost in the City
Re: @xchessy69x
Czw Maj 31, 2018 7:18 pm
@marty.the.dog polubił twoje zdjęcie 5 sekund temu

marty.the.dog @xchessy69x Co za przepiękne psisko! Admirał to wspaniałe imię, pasuje do niego ♥
Jake Raven O'Brien
Jake Raven O'Brien
Fresh Blood Lost in the City
Re: @xchessy69x
Czw Maj 31, 2018 7:52 pm
@i'm.limited.edition polubił twoje zdjęcie 16 minut temu

i'm.limited.edition @xchessy69x Ja tam jestem fanem tego kota, który przewinął mi się wcześniej, ale żeby nie było, że dyskryminuję psy. c:
Chester Ó Heachthinghearn
Chester Ó Heachthinghearn
Fresh Blood Lost in the City
Re: @xchessy69x
Czw Maj 31, 2018 8:02 pm
xchessy69x @marty.the.dog co nie? znaczy ja go nie nazywałem, ale babka mówiła, że bardzo lubi wodę i to 100% prawda!


xchessy69x @i'm.limited.edition aaawh, głupol ma fana ♥ dodam jego fotę za jakiś czas, ale na razie musi się zaaklimatyzować po przeprowadzce bo wzroczy na mnie groźnie od tygodnia i boję się że zginę
Mercury Black
Mercury Black
Administrator Sovereign of the Power
Re: @xchessy69x
Czw Maj 31, 2018 8:39 pm
@kyannan polubił twoje zdjęcie 2 minuty temu

kyannan @xchessy69x Wszystkiego najlepszego dla Admirała! Widok dzieci robiących na nim babki z piasku musiał być obłędny. Czyżbym wyłapał słowa o przeprowadzce?
Chester Ó Heachthinghearn
Chester Ó Heachthinghearn
Fresh Blood Lost in the City
Re: @xchessy69x
Czw Maj 31, 2018 9:11 pm
xchessy69x @kyannan lubi dzieci, więc to sama przyjemność dla niego! ludzie mówią, że są jakieś tam rasy psów agresywne, a to po pierwsze mój service dog, a po drugie teraz liże kota C: i nom, przeprowadziłem się, świeczki dla Haydena, bo teraz ma mnie 24/7 [*]
Chester Ó Heachthinghearn
Chester Ó Heachthinghearn
Fresh Blood Lost in the City
Re: @xchessy69x
Sob Cze 09, 2018 1:35 pm
xchessy69x
Riverdale City



Liczba polubień: 845
xchessy69x comfy spocona morela C: Wysmarowałem go olejem i teraz lśni w słońcu. Macie jakieś sposoby na przyzwyczajenie kota do szelek? Ninny próbuje mnie zamordować jak tylko je wyjmuję, a chcę czasem balkon otworzyć :C #cat #sphynxcat #kitty #help

1 godzinę temu



Kod komentarza:
Jake Raven O'Brien
Jake Raven O'Brien
Fresh Blood Lost in the City
Re: @xchessy69x
Sob Cze 09, 2018 3:13 pm
@i'm.limited.edition polubił twoje zdjęcie 4 minuty temu

i'm.limited.edition @xchessy69x Widzę te wszystkie sparkle. (・ω<)☆ Próbowałeś położyć szelki w pobliżu legowiska na kilka dni? Niech zapozna się z ich zapachem i obecnością samą w sobie. Jeśli nie dałeś kotu czasu na to, nic dziwnego, że myśli, że próbujesz go torturować, haha.
Chester Ó Heachthinghearn
Chester Ó Heachthinghearn
Fresh Blood Lost in the City
Re: @xchessy69x
Sob Cze 09, 2018 3:36 pm
xchessy69x @i'm.limited.edition ale ja kładłem je kiedyś obok niego i je gdzieś zatargał za kanapę! :C Spróbuję przy tym legowisku, ale boję się że ich nie odzyskam
Chester Ó Heachthinghearn
Chester Ó Heachthinghearn
Fresh Blood Lost in the City
Re: @xchessy69x
Pią Cze 15, 2018 10:50 pm
xchessy69x
Riverdale City



Liczba polubień: 793
xchessy69x nie żeby to była nasza robota albo coś, ale ten dzień był zajeabistyyyy ♥
Ps. Zna ktoś lek na dziewiczy wons bo kolega pytał? C: #date #gayshit #art #idunno #imdrunk

45 minut temu



Kod komentarza:
Sponsored content
Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach