Alan Hayden Paige
Alan Hayden Paige
Fresh Blood Lost in the City
We're all gonna die.
Nie Wrz 13, 2015 2:42 pm
First topic message reminder :

Postanowiłem, że rozdziewiczę temat z twórczością. Tak na wszelki wypadek, gdyby ludzie wstydzili się swoich prac. Czy coś. Ogólnie to rysuję. Trochę, bo zwykle mi się nie chce, dlatego nadal się uczę i takie tam rzeczy. Dlatego... co to anatomia.

ALAN – chciałem mu machnąć asymetryczną fryzurę, ale coś poszło nie tak. Muszę nad tym popracować. W ogóle co to różnorodność fryzur.
GILBERT – postać przyjaciela, well.
MERCURY – jestem dumny z... otarć na spodniach. Koniec dumy.

Mercury Black
Mercury Black
Administrator Sovereign of the Power
Re: We're all gonna die.
Nie Sie 07, 2016 10:45 pm
No, no. Takie arty z kolorowymi elementami są świetne. Szczególnie właśnie uwielbiam jak wyróżniony jest niebieski/czerwony. Chociaż żółty też ma potencjał. I zrób, zrób, Koniecznie.
Alan Hayden Paige
Alan Hayden Paige
Fresh Blood Lost in the City
Re: We're all gonna die.
Pon Sie 08, 2016 12:11 pm
W sumie to oko zrobiłem tak bardziej na próbę, miałem zmazać, ale uznałem, że niech zostanie i się wyróżnia. Ale muszę spróbować z czerwonym i kiedyś machnąć też jakąś żeńską mordę. Zobaczymy na kogo padnie. Najpierw faceci.
Chester Ó Heachthinghearn
Chester Ó Heachthinghearn
Fresh Blood Lost in the City
Re: We're all gonna die.
Pon Sie 08, 2016 2:05 pm
Gimmeh wincyj.
Alan Hayden Paige
Alan Hayden Paige
Fresh Blood Lost in the City
Re: We're all gonna die.
Wto Sie 09, 2016 3:12 am
RILEY. No to wincyj.
Sheridan Kenneth Paige
Sheridan Kenneth Paige
The Writers Alter Universe
Re: We're all gonna die.
Wto Sie 09, 2016 9:47 am
Przy poprzedniej pracy bałam się trochę komentować, bo miałam wrażenie, że czegokolwiek nie napiszę, przekaz będzie brzmiał jak "OBORZEALEKARKU XDDDDDDDDD".
Ale Riri już nie ma karku gangstera, więc zaserduszkuję i powiem, że mi smutno, bo jest smutny. :< ♥
#elokwentna_sher #uznajtozakomplement #mniesiepodobaalenieumiemtegopowiedziećnormalnie
Alan Hayden Paige
Alan Hayden Paige
Fresh Blood Lost in the City
Re: We're all gonna die.
Wto Sie 09, 2016 11:17 am
Typical Sher: nie skomentuję, ale skomentuję. Logic. Ale wiem, że kark tam jest za szeroki. Nie chciało mi się go już poprawiać pod koniec. Tym bardziej, że miałem zrobione to pseudo-cieniowanie. I dzięki.
Chester Ó Heachthinghearn
Chester Ó Heachthinghearn
Fresh Blood Lost in the City
Re: We're all gonna die.
Wto Sie 09, 2016 11:23 am
Uuuu, piegus mój! Lubię to ułożenie barków, mam jakieś zboczenie w stosunku do niego. Wincyj, wincyj, panie!
Alan Hayden Paige
Alan Hayden Paige
Fresh Blood Lost in the City
Re: We're all gonna die.
Wto Sie 09, 2016 11:33 am
Dobrze, że tylko w stosunku do ułożenia barków masz to zboczenie. *parsk* No i zobaczymy. Może dziś też uda mi się porysować.
Sheridan Kenneth Paige
Sheridan Kenneth Paige
The Writers Alter Universe
Re: We're all gonna die.
Wto Sie 09, 2016 7:11 pm
Ja chyba dzisiaj też zacznę. |: No i chyba pora złożyć tygodniowy czelendż riwerdejlowy.
Anonymous
Gość
Gość
Re: We're all gonna die.
Wto Sie 09, 2016 10:28 pm
No, ja na moje Riley wyszedł lepiej. U poprzedniego pana coś jest krzywo, ale nie wiem co D: Ale ogólnie wszystko ładnie. Jeszcze więcej, oh. Ogólnie Riley to cudo. I te piegi.
Mercury Black
Mercury Black
Administrator Sovereign of the Power
Re: We're all gonna die.
Sro Sie 10, 2016 3:15 am
No fakt faktem przyznam, że Riley też bardziej uderza w mój gust, chociaż oba rysunki są super. W ogóle nie wiem czemu tu nie skomentowałem wcześniej, chyba przez to że pisałem ci na GG.
Ale ogólnie to tak.
We're all gonna die. - Page 3 Tumblr_m8i4ekCjdc1rd87aho1_500
We're all gonna die. - Page 3 I-Think-Im-In-Love-Han-In-Fast-Five
Czy jeśli kocham własną postać to już narcyzm czy jednak zostanie mi wybaczone, bo rysowana przez kogoś innego?
Wybaczcie plz.

Czekam na Ryana. I Alana. I Ryana z Rileyem. I Merca z Alanem. Mate, I trust you.
Alan Hayden Paige
Alan Hayden Paige
Fresh Blood Lost in the City
Re: We're all gonna die.
Czw Sie 11, 2016 10:55 am
No to się cieszę, że chociaż Ril tak przypadł do gustu (ale i tak jest Ryana, który nawet podpisał się za kulisami). I zostanie ci wybaczone. Gorzej, jakbyś zakochał się we własnej postaci rysowanej przez siebie (chociaż ja tak czasem mam, gdy wyjdzie mi odpowiednie spojrzenie, khm, khm).

I jak nauczę się rysować w końcu pary, to pewnie coś machnę. *parsk*
Mercury Black
Mercury Black
Administrator Sovereign of the Power
Re: We're all gonna die.
Czw Sie 11, 2016 10:49 pm
... dobra ta nowa wersja totalnie wymiata. *zapisuje sobie na kompie* I ja wiem, ja wiem. Czekam, bo ode mnie już dostałeś mnóstwo parringów. *parsk*
Ryan Jay Grimshaw
Ryan Jay Grimshaw
Fresh Blood Lost in the City
Re: We're all gonna die.
Pią Sie 12, 2016 12:04 am
Tak. Zwłaszcza ten cud-rumieniec. *parsk* I ja wiem, ja wiem. Kiedyś na pewno spróbuję.
Mercury Black
Mercury Black
Administrator Sovereign of the Power
Re: We're all gonna die.
Pią Sie 12, 2016 6:36 am
No kurde, cud rumieniec wygrywa całe życie. Kto się tak pięknie rumieni jak nie Ril w twoim wykonaniu *parsk* Ale sam serio muszę znowu coś pokombinować. Może kiedyś w końcu nauczę się rysować fryzurę Ryana, tsaa.
Sponsored content
Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach