Alan Hayden Paige
Alan Hayden Paige
Fresh Blood Lost in the City
We're all gonna die.
Nie Wrz 13, 2015 2:42 pm
First topic message reminder :

Postanowiłem, że rozdziewiczę temat z twórczością. Tak na wszelki wypadek, gdyby ludzie wstydzili się swoich prac. Czy coś. Ogólnie to rysuję. Trochę, bo zwykle mi się nie chce, dlatego nadal się uczę i takie tam rzeczy. Dlatego... co to anatomia.

ALAN – chciałem mu machnąć asymetryczną fryzurę, ale coś poszło nie tak. Muszę nad tym popracować. W ogóle co to różnorodność fryzur.
GILBERT – postać przyjaciela, well.
MERCURY – jestem dumny z... otarć na spodniach. Koniec dumy.

Anonymous
Gość
Gość
Re: We're all gonna die.
Czw Lut 25, 2016 10:41 pm
O matko, szkic jest świetny. Chwalę mocno, brawo. Kota chyba już widziałem i też jest fajny, acz wolę go w wersji bez kolorów, a również w szkicu.
Alan Hayden Paige
Alan Hayden Paige
Fresh Blood Lost in the City
Re: We're all gonna die.
Czw Lut 25, 2016 11:59 pm
Dzięki, Luc. I też wolę go w formie szkicu. Ogólnie wolę szkice od swoich pełnych prac.

I ostatnie na dziś szkice:
MERCURY. Taki tam niepełny portret. Hejcę czubki głowy.
SHERIDAN. Żartuję. Tutaj jest, co nie zmienia faktu, że usta nadal mnie wkurwiają, ale przez większość życia rysuję facetów, także tego. Jeszcze nie wprawiłem się w damskich twarzach.
Sheridan Kenneth Paige
Sheridan Kenneth Paige
The Writers Alter Universe
Re: We're all gonna die.
Pią Lut 26, 2016 1:57 am
Ja już komentowałam na gadu, ale nie mówiłam o tym, że Merc wygląda so badass... i jeszcze tylko wspomnę, że TO JEST LWICA, KTÓRA POLUJE W TYM STADZIE.
Ze swoim czystym uśmiechem a'la Paige family.
Anonymous
Gość
Gość
Re: We're all gonna die.
Pią Lut 26, 2016 9:14 am
Bardzo dobre szkice. A usta Szari są fajne, nie wiem co od nich chcesz.
Mercury Black
Mercury Black
Administrator Sovereign of the Power
Re: We're all gonna die.
Pią Lut 26, 2016 12:30 pm
No dokładnie. Ja nigdy nie wiem co chcesz od swoich rysunków. Są tak przegenialne, że aż chciałbym zobaczyć coś więcej niż same szkice, chociaż nawet na ich widok mam takie 'rany w końcu, jak zajebiście'. Ale mam dla ciebie kiedyś questa. Bo wiem, że celowo mieszasz styl 'animcowy' z 'realistycznym' i naprawdę super ci to wychodzi (w końcu mówiłem ci że tak jak normalnie średnio za tym przepadam na dłuższą metę to twoje rysunki są genialne) ale... narysuj mi kiedyś takiego serio full-anime-Merca z animcowym nosem, ustami, oczami, wszystkim. *powaga* I chcę chociaż z kolorowami bazowymi, może być niepokolorowany.

Kurde, ale się rządzę. Nie no taka mała prośba, bo chcę to zobaczyć. Ale to jak będziesz miał czas. Potraktuj to jako wyzwanie czy coś. Wiem, że moje rysunki są dość chujowe ale też ci mogę narysować co tylko będziesz chciał. Nawet yaoi whatevur. *parsk*
Alan Hayden Paige
Alan Hayden Paige
Fresh Blood Lost in the City
Re: We're all gonna die.
Pią Lut 26, 2016 12:49 pm
Polująca Sher. *parsk* I taak. Chociaż Daniel, Claire i matka chyba nie mają takiej mimiki.

Dzięki, Shane. I nie wyszły mi zbyt kobiece. To od nich chcę.

No to to będzie wyzwanie, bo nie wiem, czy jeszcze będę umiał narysować coś z typowo animcową kreską, od której odszedłem. Ale spróbuję kiedyś tam. Najwyżej mi nie wyjdzie albo po prostu uznam, że dla mnie wygląda to jeszcze gorzej niż zwykle. No ale zobaczymy. Może jeszcze nawet dziś zachce mi się rysować.

I chcę yaoi.
Mercury Black
Mercury Black
Administrator Sovereign of the Power
Re: We're all gonna die.
Pią Lut 26, 2016 1:00 pm
Dobra, jak skończę mojego łyżwiarza to spróbuję coś narysować. Nawet zaraz pewnie przysiądę do rysowania.
Alan Hayden Paige
Alan Hayden Paige
Fresh Blood Lost in the City
Re: We're all gonna die.
Pią Lut 26, 2016 1:07 pm
Przysiadaj. *kiwa głową*
Sheridan Kenneth Paige
Sheridan Kenneth Paige
The Writers Alter Universe
Re: We're all gonna die.
Pią Lut 26, 2016 1:21 pm
Da się tak rysować, Alą, jak się wysilisz, ale ma się takie uczucie "kurwa, co ja robię". Sprawdzone.

I pf, wiadomo, tylko bliźniaki mają najlepszą mimikę w rodzinie. Ewentualnie Daniel. Podróbę. Marną. |: I w sumie też powinnam Ci coś machnąć za ten szkic...
...kiedyś.
Alan Hayden Paige
Alan Hayden Paige
Fresh Blood Lost in the City
Re: We're all gonna die.
Sob Lip 02, 2016 1:07 am
ALAN, a w sumie jego szkic. No i to Alan z wymyślonego przeze mnie opowiadania, co wyjaśniają wydłużone kły, łapa na ramieniu i w ogóle, ale poza tym niewiele się różni. Jestem zadowolony, że wyszedł mu Alanowy wyraz twarzy. Ilość kresek powala, ale akurat miałem parkinsona. Tak czy inaczej wolę szkic od nieudolnej próby zrobienia temu lineartu. Nope.
CHIBI MERC w smoczej wersji. I tak go już widzieliście, ale co tam. Pierwsza pokolorowana praca od... dawna, czyli w sumie brak skilla i rzeczy.
CHIBI ALAN też w smoczej wersji, którego nie chce mi się na razie dalej kolorować i chuj. A od jutra czeka mnie nadrabianie porzuconego dziennego rysowania przynajmniej jednej pracy. Już czuję te pokraczne bazgroły. *parsk*
Jak ktoś coś chce, to mogę spróbować machnąć, welp. Ale nie miejcie na razie zbyt dużych wymagań.
Mercury Black
Mercury Black
Administrator Sovereign of the Power
Re: We're all gonna die.
Sob Lip 02, 2016 1:57 am
Want some Alan?

We're all gonna die. - Page 2 Tumblr_inline_moc7u7ywbS1qz4rgp
We're all gonna die. - Page 2 Giphy
We're all gonna die. - Page 2 Tumblr_lka88aeFlu1qj60veo1_250
We're all gonna die. - Page 2 74fb92e9-d435-4a18-9ef5-1f2764a3c8fb_text
We're all gonna die. - Page 2 5477136+_723150c916b406f65b723503e1aca15a

Czekam na Rileya i Ryana.
Alan Hayden Paige
Alan Hayden Paige
Fresh Blood Lost in the City
Re: We're all gonna die.
Sob Lip 02, 2016 2:02 am
#zaborczość
Ale parsknąłem przez te gify. *parsk* I tak, kiedyś jak się wyrobię, na pewno się pojawią. Szkoda zmarnować ten koncept.
Ryan Jay Grimshaw
Ryan Jay Grimshaw
Fresh Blood Lost in the City
Re: We're all gonna die.
Nie Sie 07, 2016 1:31 pm
TAKIE TAM nocne rysowanie.
Mercury Black
Mercury Black
Administrator Sovereign of the Power
Re: We're all gonna die.
Nie Sie 07, 2016 7:11 pm
Aww i nawet nałożyłeś wstępne kolory! Rzucaj takimi artami, rzucaj *czeka mocno*
Alan Hayden Paige
Alan Hayden Paige
Fresh Blood Lost in the City
Re: We're all gonna die.
Nie Sie 07, 2016 8:14 pm
Właściwie to już gotowy zamysł. Chciałem właśnie zrobić taki szkic z jakimiś wyróżnieniami etc. Byłoby dokładniej, ale pod koniec jak zwykle już mi się nie chciało. *parsk* Może zrobię jeszcze parę takich prac, żeby to poćwiczyć, ale to już innym razem.
Sponsored content
Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach