Mercury Black
Mercury Black
Administrator Sovereign of the Power
Wolna fabuła
Pią Wrz 11, 2015 12:55 pm
First topic message reminder :

Masz wolną fabułę i nie jesteś pewien co z tym zrobić? Ludzie w cb nie odpisują na wezwania, bądź wszyscy są już zajęci? Zgłoś się w tym temacie, z pewnością prędzej czy później ktoś inny z podobnym problemem zajrzy tu w poszukiwaniu towarzysza do pisania.

Frey Orion Clawerich
Frey Orion Clawerich
Fresh Blood Lost in the City
Re: Wolna fabuła
Czw Lis 03, 2016 12:13 pm
Mam na Freyu jedną fabułę wolną, więc rzucam go tu. *stawia z kokardką na łbie*

NIEAKTUALNE.
Silver
Silver
Fresh Blood Lost in the City
Re: Wolna fabuła
Pon Lis 07, 2016 12:23 am
Będę miał na Silverze jedną wolną fabułę — wszystko pozostaje do ustalenia na PW. Ponadto jeśli ktoś byłby chętny na wątek z przeszłości, to również nie pogardzę.

Aktualne
Dakota Lowe
Dakota Lowe
Fresh Blood Lost in the City
Re: Wolna fabuła
Sob Lis 12, 2016 1:56 pm
Chodźcie popisać z małym dresem, bo mam na nim dwie wolne fabuły i wielką ochotę coś nim napisać. Awanturniczy, więc zwada jak najbardziej. Gracz, więc CS tym bardziej. Ma słabość do dziewczyn i w głębi serca to fajny facet.
Sigrunn Northug
Sigrunn Northug
Fresh Blood Lost in the City
Re: Wolna fabuła
Sro Gru 07, 2016 5:27 pm
Wolna fabuła - Page 4 No

Ja to bym w sumie wróciła do życia. Nie wiem, co się dzieje, nie wiem, czego chcę, ale jeśli ktoś coś przypadkiem chce, to ja chętnie przyjmę. Łapać na gg, może chociaż tam zauważę. W zamian oferuję wpierdol, długie czekanie na posty, możliwość przeprowadzenia najnudniejszej fabuły na świecie wspaniałą zabawę! C:
Anonymous
Gość
Gość
Re: Wolna fabuła
Nie Gru 11, 2016 4:35 pm
Zapraszam serdecznie na fabułkę ze mną, na pewno będzie ciekawie ~

No chyba, że jesteś podpakowanym kolesiem typu gangsta. Tacy szczególnie działają mi nerwy więc ich nie przyjmę. A co.

Aktualne.
Anonymous
Gość
Gość
Re: Wolna fabuła
Wto Gru 20, 2016 6:53 pm
Chętnie popiszę coś na fabule, obecnie mam jedynie wątki w przeszłości, ale korci mnie, żeby postać wrzucić do teraźniejszości. Pomysłów mam wiele, choć przyznam, że lubię wspólnie wymyślać fabułę.

Zapraszam tych odważnych.

aktualne.
Truskawka
Truskawka
Fresh Blood Lost in the City
Re: Wolna fabuła
Czw Gru 22, 2016 2:22 pm
Wróciwszy z Syberii, poszukuję kogoś na fabułę! (´ー`) Charakter i wiek nie gra roli, bo Truskawka nikogo nie dyskryminuje i z dozą nieśmiałości chętnie każdego przyjmie (●´∀`●)
Wolne fabuły: 2/2
AKTUALNE
Anonymous
Gość
Gość
Re: Wolna fabuła
Nie Sty 01, 2017 10:46 pm
    Hejo. Poszukuję jakiejś fajnej osoby do popisania. c: Nie mam żadnych sprecyzowanych wymagań co do postaci, relacji i fabuły — wszystko byłoby do ustalenia na PW. Raczej preferuję luźne tempo odpisów, tak do trzech na tydzień, bo szkoła. Zapraszam. ♥ Nieaktualne.
Sponsored content
Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach