Mercury Black
Mercury Black
Administrator Sovereign of the Power
Wolna fabuła
Pią Wrz 11, 2015 12:55 pm
Masz wolną fabułę i nie jesteś pewien co z tym zrobić? Ludzie w cb nie odpisują na wezwania, bądź wszyscy są już zajęci? Zgłoś się w tym temacie, z pewnością prędzej czy później ktoś inny z podobnym problemem zajrzy tu w poszukiwaniu towarzysza do pisania.
James Cadogan
James Cadogan
Fresh Blood Lost in the City
Re: Wolna fabuła
Pon Mar 28, 2016 1:37 pm
No, czas by było ruszyć coś dyrektora. Więc jak ktoś coś, to pisać i tak dalej.
[JOKER] B4QS4TSU
[JOKER] B4QS4TSU
Fresh Blood Lost in the City
Re: Wolna fabuła
Pon Kwi 25, 2016 2:55 am
Zgłosiłam się co prawda już do kogoś z powyższych ogłoszeń, ale i tak nadal poszukuję kogoś do pisania. Preferuję klasy A z prostego powodu - tylko uczniów klas A, Addilyn toleruje. Tych z klas B traktuje jak powietrze, bądź w wyjątkowo nieprzyjemny sposób, więc jeśli ktoś ewentualnie chce odegrać przypadkowe wpadnięcie na nią - a może i celowe zaczepienie? - próbę nawiązania rozmowy, która skończy się tylko wściekłym syczeniem... to zapraszam. Wrogim relacjom z klasami B zawsze mówię tak. Mimo to ostrzegam, że Langley nie należy do typów, które będą się kłócić przez 15 postów, więc owe 'wrogie' relacje prawdopodobnie nie zajmą więcej jak 4 posty z obu stron. I nie, nie ma wyjątków od tej reguły, gomen.

Zajęte / Wolne
Aktualne
Anonymous
Gość
Gość
Re: Wolna fabuła
Nie Maj 08, 2016 7:45 pm
Pisałbym.
Cokolwiek, gdziekolwiek, jakkolwiek. Fabuła i relacja do ustalenia. Fabuła główna, wydarzenia z przeszłości, wątki alternatywne - jestem otwarty na wszelakie sugestie odnośnie tego. I nie gryzę, jestem szczepiony, mam zdrowe zęby. Polecam.
Na razie rzucam tylko Alistaira.

Aktualne
Lou
Lou
Fresh Blood Lost in the City
Re: Wolna fabuła
Pią Maj 13, 2016 4:42 pm
Dobra, czas i na mnie, aż głupio się tak opierdzielać.
Mam jedno miejsce wolne, z chęcią je zapełnię, toteż zainteresowanych zapraszam. Wolałabym coś ustalić, zrobić nawet drobny zarys relacji/fabuły niż lecieć na żywioł, coby było ciekawiej. W sumie to skusiłabym się na jakieś alternatywy, a co. Wątki z przeszłości też wchodzą w rachubę, me likey wszystko.
Aktualne.
Ava Cadogan
Ava Cadogan
Fresh Blood Lost in the City
Re: Wolna fabuła
Wto Maj 17, 2016 3:05 pm


Ostatnio zmieniony przez Ava Cadogan dnia Czw Maj 19, 2016 4:07 pm, w całości zmieniany 1 raz
Zainteresowani fabułą z panią wicedyrektor - zapraszam.

nieaktualne
Anonymous
Gość
Gość
Re: Wolna fabuła
Wto Maj 17, 2016 6:30 pm
Wylądowałem na L4. Całe dnie wolne zatem gdyby ktoś chciał to jestem do dyspozycji.

Aktualne.
Anonymous
Gość
Gość
Re: Wolna fabuła
Wto Maj 17, 2016 7:22 pm
Heloł. Itz mi.
Pisałbym. Nie, żeby to było coś nowego.
Stwierdzam, że mam definitywnie za mało fabuł, bo ze wszystkim się wyrabiam na spokojnie - definitywnie jest to oznaka tego, że no. Że mam tego dziadostwa bardzo niewiele na karku, a że czasu mam od cholery, to... mniejsza.

Co rzucam?
Anna
Dwie fabuły główne mam do zaoferowania, wolna jak ta ptaszyna.

Elliott
Jedna główna wolna.

Alistair
Tutaj tylko wątki przeszłe ewentualnie alternatywne.

Wolę uzgodnić z góry relacje i zarys fabularny, bo pisanie na żywioł jest z reguły dosyć nudne.
Polecam siebie ♥ Ach, odpisuję szybko - najczęściej tego samego dnia.
Anonymous
Gość
Gość
Re: Wolna fabuła
Sro Maj 18, 2016 2:41 pm
Nie tyle co szukam osoby do fabuły, a do konkretnego wątku alternatywnego. Nie ma tematu, gdzieżbym mógł to zgłosić (albo jestem po prostu ślepy), więc piszę to tutaj. Do tego wątku chcę wykorzystać moją postać, Amira, którego oczywiście będę odgrywać ja. Nie będę tutaj pisać, co chcę rozegrać, by nie wyszła ogromna ściana tekstu, której przeczytać nie będziecie chcieli. Jedynie wspomnę, że jest to wątek oparty na, hm, relacji męsko męskiej, czyli krótko mówiąc yaoi. Chętnych odsyłam do mnie na PW lub GG, jeśli ktoś je ma. Liczę, że osoba chętna nie będzie się wahać przed napisaniem do mnie, bo serio zależy mi na rozegraniu tego wątku. |:

Aktualne jak jasna cholera.
Dakota Lowe
Dakota Lowe
Fresh Blood Lost in the City
Re: Wolna fabuła
Nie Maj 22, 2016 1:57 pm
Mam Dakotę i na nim jedną wolną fabułę, można też iść w wątki z przeszłości.
Szukam nim kogoś do napierdalanki się poza szkołą, żeby gówniarz zmężniał. Może wygrać, może przegrać, może być brak rozstrzygnięcia, bo dlaczego nie. Nie pierze się z laskami, no i w sumie tyle.
Frey Orion Clawerich
Frey Orion Clawerich
Fresh Blood Lost in the City
Re: Wolna fabuła
Pią Maj 27, 2016 12:29 pm
Mam drugą wolną fabułę na Freju, jakby ktoś chciał, to turlam się za szczeniaczki.

Nieaktualne
Anonymous
Gość
Gość
Re: Wolna fabuła
Nie Maj 29, 2016 10:52 am
Marcus napisał:Wylądowałem na L4. Całe dnie wolne zatem gdyby ktoś chciał to jestem do dyspozycji.

Aktualne.
Nie mam już L4, ale jak ktoś chce złamać rękę czy nogę (spadając z konia) to mogę w tym pomóc.

Hihi.
Anonymous
Gość
Gość
Re: Wolna fabuła
Wto Cze 07, 2016 7:42 pm
Chcę pobawić się w fabułę. Nie mam żadnych wymagań. Jeśli nie lubisz w spontan to ja mogę wymyślić jakiś plot :T

Ostrzegam tylko, że robię dużo literówek bo mam umierającą klawę i nie wszystkie byki jestem w stanie wyłapać. Lubię też konkretnie pisać, więc robię raczej krótkie/średnie posty - wspominam o tym, bo mi osobiście obojętne jest czy ktoś pisze dużo/mało, lecz wiem, ze są osoby których 300-wyrazowy post nie zaspokaja.

PW tutaj lub na Aidena

Aktualne
Frey Orion Clawerich
Frey Orion Clawerich
Fresh Blood Lost in the City
Re: Wolna fabuła
Sro Cze 08, 2016 10:52 pm
Obydwie fabuły zwolnione. Ewentualnie jakieś wątki. Nie rozpisuję się tu, bo wszystko do ustalenia na pw.

Aktualne.
Anonymous
Gość
Gość
Re: Wolna fabuła
Pią Cze 10, 2016 7:13 pm


Ostatnio zmieniony przez Maxwell dnia Czw Cze 23, 2016 10:03 pm, w całości zmieniany 1 raz
Ja tutaj tylko kładę moją chęć do popisania z jakimś mniej lub bardziej wolnym indywiduum. Większych wymagań nie mam (lubię cycki o/), ale chcę poinformować, że czasem mogę mieć okresy wolnego odpisywania (przyjmijmy, że taka moja realna średnia prędkość to post na dwa dni). W razie co jestem w stanie informować, jakbym się spodziewał tych "gorszych dni".
Jakby trzeba było ustalić na szybko jakąś relację przed pisaniem, to zapraszam na PW, najlepiej z już gotowym pomysłem. Tam też zapraszam mnie zawiadamiać, jakby kto chciał ze mną pisać bez wcześniejszych ustaleń. Także no.
 Status: Chętna osoba znaleziona. Proszę się rozejść~
ノ( ゜-゜ノ)
Sponsored content
Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach