Mercury Black
Mercury Black
Administrator Sovereign of the Power
Wolna fabuła
Pią Wrz 11, 2015 12:55 pm
First topic message reminder :

Masz wolną fabułę i nie jesteś pewien co z tym zrobić? Ludzie w cb nie odpisują na wezwania, bądź wszyscy są już zajęci? Zgłoś się w tym temacie, z pewnością prędzej czy później ktoś inny z podobnym problemem zajrzy tu w poszukiwaniu towarzysza do pisania.

Anonymous
Gość
Gość
Re: Wolna fabuła
Wto Lip 26, 2016 8:51 pm


Ostatnio zmieniony przez Emily dnia Pon Sie 15, 2016 5:00 pm, w całości zmieniany 2 razy
Natalie - przydałaby mi się na niej chociaż jedna konkretna fabuła. Mężczyźni mile widziani, aby przełamała swój lęk. Ale nie narzucam szczególnych wymagań.
Emily - no jedna dodatkowa fabuła nie zaszkodzi. Zupełna dowolność, wykluczając jakieś mocne zbliżenia. Zapraszam na PW Emily.
Niektualne
Plague Doctor
Plague Doctor
Fresh Blood Lost in the City
Re: Wolna fabuła
Czw Lip 28, 2016 1:02 pm
Biorąc pod uwagę, że Ellie wyjechał to mam czas na jakiś wątek z przeszłości czy coś w ten deseń. Szczegóły można ustalić na PW. Jak ktoś ma ochotę na odrobinę ochłody z królową śniegu to zapraszam.
Apolline Blanc
Apolline Blanc
Fresh Blood Lost in the City
Re: Wolna fabuła
Czw Lip 28, 2016 6:48 pm
Jak już mogę lecieć na fabułę to poszukuję kogoś, kogo mogę pierwszego pomęczyć, hu.
Aktualne
Anonymous
Gość
Gość
Re: Wolna fabuła
Wto Sie 02, 2016 6:03 pm
Oddam Boyda i Bastiena na jakąś fabułę, ostrzegam tylko z miejsca, że odpisy mogą nie pojawiać się regularnie. Ktoś coś?

Boyd zajęty fabularnie
Bastien wolny fabularnie
Anonymous
Gość
Gość
Re: Wolna fabuła
Pon Sie 15, 2016 5:00 pm


Ostatnio zmieniony przez Natalie dnia Nie Sie 21, 2016 3:22 pm, w całości zmieniany 1 raz
To znowu ja, jej!
Natalie szuka kogoś na jeszcze jedną fabułę. Obecna jest super, ale ogólnie tempo. Chcę ją rozruszać.
Przy okazji szukam kogoś dla Avis już, bo może ktoś będzie zainteresowany. Na razie jedna, no.
Nieaktualne
Anonymous
Gość
Gość
Re: Wolna fabuła
Sob Sie 20, 2016 7:38 pm


Ostatnio zmieniony przez Sunflower dnia Pon Wrz 05, 2016 7:42 pm, w całości zmieniany 1 raz
Poszukuję kogoś na niezobowiązującą fabułę. (chyba, że ktoś chce, by była zobowiązująca)
Pomysłu nie mam, ale jestem pewna, że wspólnie coś wymyślimy, nie?

NIEAKTUALNE
Anonymous
Gość
Gość
Re: Wolna fabuła
Nie Sie 21, 2016 11:08 pm
Wypadałoby zacząć jakoś grę, zatem szukam kogoś do pisania. Wątek bez znaczenia, grunt to, żeby nie moja postać prowadziła rozmowę.

Prosiłbym o kontakt pw, bo mało zerkam na forum, o ile ktoś się zgłosi.

Aktualne
Joel
Joel
Fresh Blood Lost in the City
Re: Wolna fabuła
Sro Sie 24, 2016 11:24 am
Popisałbym. Wymagań raczej żadnych nie mam, choć fajnie by było gdybym dostawał choć jednego posta na kilka dni, więcej mi do szczęścia nie potrzeba.
Kilka pomysłów na fabułę mam, ale to już wolałbym obgadać na PW, ewentualnie Gadu, które macie w profilu.
Nieaktualne.
Anonymous
Gość
Gość
Re: Wolna fabuła
Pią Wrz 02, 2016 10:27 pm
Mam wolna fabułe, ma ktoś może ochotę?

Nie aktualne
Anonymous
Gość
Gość
Re: Wolna fabuła
Czw Wrz 08, 2016 1:00 pm
Elo, kochajcie mnie. Jak kogoś nie bolą odpisy parę razy dziennie z rozciągnięciem do raz na tydzień ofc.

Nieaktualne.
Anonymous
Gość
Gość
Re: Wolna fabuła
Nie Wrz 11, 2016 11:10 am
Dobra, czas ruszyć schaby na fabułę. Odpisy mogą pojawiać się rzadziej w ciągu tygodnia, ale podczas weekendu nie powinno być już żadnych problemów. Jeżeli ktoś jest chętny - zapraszam.  

NIEaktualne.
Børre Palmer
Børre Palmer
Fresh Blood Lost in the City
Re: Wolna fabuła
Pią Wrz 16, 2016 2:13 pm


Ostatnio zmieniony przez Børre dnia Wto Lis 01, 2016 5:55 pm, w całości zmieniany 1 raz
Sprzedam opla. Szukam jednej osoby na fabułę. Można wcześniej ustalić jak ma wyglądać przebieg wydarzeń, ale nie jest to konieczne. Jedyna uwaga jest taka, że nieregularnie odpisuję. Kontakt na pw.

[ Nieaktualne ]
Anonymous
Gość
Gość
Re: Wolna fabuła
Nie Wrz 18, 2016 8:12 pm
Remi i Chris szukają kogoś do szybkiej sesji. Lub dwóch. Lub miliona... Ale tak, proszę, chociaż post dziennie.
Toni
Toni
Fresh Blood Lost in the City
Re: Wolna fabuła
Pią Wrz 30, 2016 1:43 pm
No cóż, czas najwyższy chyba się obudzić. Jakby ktoś był chętny pisać z Toni, to zapraszam C:
Yosuke
Yosuke
Fresh Blood Lost in the City
Re: Wolna fabuła
Sro Lis 02, 2016 12:46 am


Ostatnio zmieniony przez Yosuke dnia Sro Lis 09, 2016 12:50 am, w całości zmieniany 1 raz
No cóż, mam wolną fabułę. Nie mam żadnych wymagań, wszystko mi podejdzie. Także zapraszam!

Aktual
Sponsored content
Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach