Mercury Black
Mercury Black
Administrator Sovereign of the Power
@kyannan
Wto Paź 24, 2017 12:08 am
First topic message reminder :

kyannan
Landmark Hotpot House



Liczba polubień: 228,493
kyannan Po wszystkich tych przygnębiających wydarzeniach, chyba każdy z nas potrzebuje nieco odpoczynku. Tym razem w towarzystwie moich dwóch najlepszych przyjaciół - Cyrille'a i Saturna - przy dobrym jedzeniu, a za kilka godzin - spotkanie z moim chłopakiem, Alanem w... ha! ⭐ Tajemnica. #cullinan #mercuryblack #vancouver #photooftheday

1 godzinę temu


Kod komentarzy:

Mercury Black
Mercury Black
Administrator Sovereign of the Power
Re: @kyannan
Nie Maj 27, 2018 2:17 am
kyannan
Riverdale High School



Liczba polubień: 3,148,397
kyannan Young blood say you want me, say you want me out of your life and I’m just a dead man walking tonight. Z: @kyrinnan #cullinan #mercuryblack #saturnblack #riverdalecity #photooftheday #photoshoot #flying #jump

8 godzin temu


Kod komentarzy:
Alan Hayden Paige
Alan Hayden Paige
Fresh Blood Lost in the City
Re: @kyannan
Nie Maj 27, 2018 10:41 am
letmesleep @kyannan @kyrinnan Najpierw drzewa, teraz parapety? Lepiej dobrze go pilnuj, Sat. Ostatnim razem to ja musiałem ściągać go z wysokości.
Postacie NPC
Postacie NPC
Fresh Blood Lost in the City
Re: @kyannan
Nie Maj 27, 2018 10:43 am
crymeariver @kyannan Wspaniałe zdjęcie. ♥ Mam nadzieję, że nie miałeś przez to kłopotów w szkole!
Mercury Black
Mercury Black
Administrator Sovereign of the Power
Re: @kyannan
Nie Maj 27, 2018 12:35 pm
kyannan @letmesleep Bardzo śmieszne, Paige. Żeby ciebie zaraz nie musieli skądś ściągać. Na przykład z Mount Everest.


kyannan @crymeariver Spokojnie, szkoła o wszystkim wiedziała! Riverdale wspiera pasje swoich uczniów, wystarczy wcześniej porozmawiać z zarządem.
Alan Hayden Paige
Alan Hayden Paige
Fresh Blood Lost in the City
Re: @kyannan
Nie Maj 27, 2018 12:51 pm
letmesleep @kyannan Wolę zdobywać z tobą inne szczyty.
Mercury Black
Mercury Black
Administrator Sovereign of the Power
Re: @kyannan
Nie Maj 27, 2018 12:53 pm
kyannan @letmesleep Szczyt obżarstwa i szybkiego wyczyszenia konta bankowego, gdy po raz kolejny nie pozwolisz mi za siebie zapłacić po zjedzeniu pięciodaniowego obiadu? Też sprawiają mi niesamowitą radość, Paige. ♥
Alan Hayden Paige
Alan Hayden Paige
Fresh Blood Lost in the City
Re: @kyannan
Nie Maj 27, 2018 12:55 pm
letmesleep @kyannan Jak ty mnie dobrze znasz. Poczekaj tylko aż zostanę sławny i bogaty.
Mercury Black
Mercury Black
Administrator Sovereign of the Power
Re: @kyannan
Nie Maj 27, 2018 12:56 pm
kyannan @letmesleep Czy to znaczy, że niedługo dostanę pierścionek?
Alan Hayden Paige
Alan Hayden Paige
Fresh Blood Lost in the City
Re: @kyannan
Nie Maj 27, 2018 12:58 pm
letmesleep @kyannan Nie wolałbyś czegoś bardziej spektakularnego? Poza tym kto wie czy dostanę błogosławieństwo od twojego ojca czy jak to tam działa.
Mercury Black
Mercury Black
Administrator Sovereign of the Power
Re: @kyannan
Nie Maj 27, 2018 1:00 pm
kyannan @letmesleep Spektakularnego? W takim razie jestem ciekaw co wymyślisz. A co do błogosławieństwa, zaraz napiszę do ojca i ustawię wspólny obiad. Dam ci znać smsem.
Alan Hayden Paige
Alan Hayden Paige
Fresh Blood Lost in the City
Re: @kyannan
Nie Maj 27, 2018 1:06 pm
letmesleep @kyannan Ja też jestem ciekaw. Lubię zaskakiwać samego siebie. Czekam.
Mercury Black
Mercury Black
Administrator Sovereign of the Power
Re: @kyannan
Nie Maj 27, 2018 3:18 pm
kyannan
Riverdale City, Kanada



Liczba polubień: 3,645,264
kyannan Gdy w końcu po raz pierwszy od dawna umawiasz się ze swoim chłopakiem na randkę, a on zabiera cię do Maka. Powiedziałem obiad, a nie zatrucie pokarmowe. Z: @letmesleep #cullinan #mercuryblack #alanpaige #riverdalecity #photooftheday #grumpy #jk

2 godziny temu


Kod komentarzy:
Frey Orion Clawerich
Frey Orion Clawerich
Fresh Blood Lost in the City
Re: @kyannan
Nie Maj 27, 2018 3:21 pm
lildanger @kyannan Myślałem, że o ciebie dba, a nie próbuje otruć. (シಥ﹏ಥ)シ
Mercury Black
Mercury Black
Administrator Sovereign of the Power
Re: @kyannan
Nie Maj 27, 2018 3:22 pm
kyannan @lildanger Do tej pory też tak myślałem, ale właśnie zacząłem szczerze wątpić... wiesz że McDonald's nie ma nawet własnego pastwiska z krowami za lokalem? Sprowadzają już gotowe, zamrożone mięso. Oburzające.
Frey Orion Clawerich
Frey Orion Clawerich
Fresh Blood Lost in the City
Re: @kyannan
Nie Maj 27, 2018 3:24 pm
lildanger @kyannan Ciężko uwierzyć, że coś tak niskiego jakościowo wciąż stoi, nastały straszne czasy...
Sponsored content
Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach