Mercury Black
Mercury Black
Administrator Sovereign of the Power
@kyannan
Wto Paź 24, 2017 12:08 am
kyannan
Landmark Hotpot House



Liczba polubień: 228,493
kyannan Po wszystkich tych przygnębiających wydarzeniach, chyba każdy z nas potrzebuje nieco odpoczynku. Tym razem w towarzystwie moich dwóch najlepszych przyjaciół - Cyrille'a i Saturna - przy dobrym jedzeniu, a za kilka godzin - spotkanie z moim chłopakiem, Alanem w... ha! ⭐ Tajemnica. #cullinan #mercuryblack #vancouver #photooftheday

1 godzinę temu


Kod komentarzy:
Mio Amakawa
Mio Amakawa
Fresh Blood Lost in the City
Re: @kyannan
Wto Paź 24, 2017 9:44 am
puffy_neko @kyannan Coooo, jesteście razem? ♥ Chyba znalazłam nowe otp! <3 Życzę szczęścia, serio!
Mercury Black
Mercury Black
Administrator Sovereign of the Power
Re: @kyannan
Wto Paź 24, 2017 2:31 pm
kyannan @puffy_neko ㅎㅎㅎ dzięki! Chętnie wrzuciłbym jakieś zdjęcie z nim, ale uwielbia unikać mojego aparatu, bądź robić wyjątkowo głupie miny. Co zrobisz? Czas zapolować.
Mio Amakawa
Mio Amakawa
Fresh Blood Lost in the City
Re: @kyannan
Wto Paź 24, 2017 5:54 pm
puffy_neko @kyannan Lepsze głupie miny niż ucieczka, wwwww!! Spróbuj go złapać, może się przekona~~~.

Mercury Black
Mercury Black
Administrator Sovereign of the Power
Re: @kyannan
Wto Paź 24, 2017 6:21 pm
kyannan @puffy_neko Zrobię co w mojej mocy. Jeśli mi się uda, z pewnością to ujrzycie ㅎㅎ
[MG] Cyrille Montmorency
[MG] Cyrille Montmorency
Fresh Blood Lost in the City
Re: @kyannan
Wto Paź 24, 2017 6:55 pm
chinchill @kyannan Jedzenie zawsze smakuje najlepiej w dobrym towarzystwie! NAJLEPSZY GRILL4EVER. Czy to może moje umiejętności~? Hoho~
Jak wiele takich miejsc jeszcze znasz? Perełki.
PS. muszę was kiedyś zaprosić na coś więcej niż tylko omlety z boczkiem~
Mercury Black
Mercury Black
Administrator Sovereign of the Power
Re: @kyannan
Wto Paź 24, 2017 6:57 pm
kyannan @chinchill Pamiętaj kto ciął mięso! I nie pociął sobie przy tym całych rąk. Bądź dumny. Miejsc znam całą tonę, prześlę ci niedługo listę i będziemy je obchodzić, he. A Alana na pewno jeszcze jakoś zaciągnę, wiesz że kocha jedzenie.
Medea Lacroix
Medea Lacroix
Fresh Blood Lost in the City
Re: @kyannan
Wto Paź 24, 2017 10:30 pm
medua_meguca @kyannan why you gotta be gay tho, czemu świat jest przeciwko mnie
Mercury Black
Mercury Black
Administrator Sovereign of the Power
Re: @kyannan
Sro Paź 25, 2017 2:45 pm
kyannan @medua_meguca Normalnie powiedziałbym pewnie, że jestem bi, ale teraz to już faktycznie wszystko zaszło za daleko, by bawić się w podobne stwierdzenia ㅎㅎ Kilkuletni związek robi swoje.



Sheridan Kenneth Paige
Sheridan Kenneth Paige
The Writers Alter Universe
Re: @kyannan
Sro Paź 25, 2017 7:45 pm
teatimefella @kyannan Czy Ty właśnie powiedziałeś kilkuletni.

Mercury Black
Mercury Black
Administrator Sovereign of the Power
Re: @kyannan
Sro Paź 25, 2017 10:29 pm
kyannan @teatimefella Woops. No wiesz, niedługo stukną nam trzy lata. Choć to nieco bardziej skomplikowane...
Sheridan Kenneth Paige
Sheridan Kenneth Paige
The Writers Alter Universe
Re: @kyannan
Sro Paź 25, 2017 10:58 pm
teatimefella @kyannan Dobrze wiedzieć. |:

Anonymous
Gość
Gość
Re: @kyannan
Sro Paź 25, 2017 11:02 pm
@cinnamonroll @kyannan tak jak nie kręcą mnie chłopcy, tak ty tutaj wyglądasz bardzo dobrze, moglabym się dać namówić na wszystko. W ogóle pamiętam cię z lekcji matematyki, chyba szykowałeś się do jakiegoś konkursu. I urządzałeś ognisko u siebie. Szkoda, że nie mogłam przyjść. Czekam na zdjęcia z Alanem, najlepiej tak samo hot jak ty ; )
Mercury Black
Mercury Black
Administrator Sovereign of the Power
Re: @kyannan
Czw Paź 26, 2017 12:58 am
kyannan @cinnamonroll Już niedługo będziesz miała okazję, szykujemy drobną niespodziankę na najbliższy czas, choć rzecz jasna nie będę zdradzał szczegółów, by jej nie zepsuć ㅋ_ㅋ Po podobnym komentarzu od tak pięknej dziewczyny, wywalczę to zdjęcie, choćby i siłą.
Mercury Black
Mercury Black
Administrator Sovereign of the Power
Re: @kyannan
Czw Paź 26, 2017 9:59 pm
kyannan
Vancouver, Kanada



Liczba polubień: 336,793
kyannan Wygląda na to, że mamy nowego kadeta. #cullinan  #dog #training #police #BND #mercuryblack #vancouver #photooftheday

3 godziny temu


Kod komentarzy:
Sponsored content
Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach