Mercury Black
Mercury Black
Administrator Sovereign of the Power
@kyannan
Wto Paź 24, 2017 12:08 am
First topic message reminder :

kyannan
Landmark Hotpot House



Liczba polubień: 228,493
kyannan Po wszystkich tych przygnębiających wydarzeniach, chyba każdy z nas potrzebuje nieco odpoczynku. Tym razem w towarzystwie moich dwóch najlepszych przyjaciół - Cyrille'a i Saturna - przy dobrym jedzeniu, a za kilka godzin - spotkanie z moim chłopakiem, Alanem w... ha! ⭐ Tajemnica. #cullinan #mercuryblack #vancouver #photooftheday

1 godzinę temu


Kod komentarzy:

Mercury Black
Mercury Black
Administrator Sovereign of the Power
Re: @kyannan
Nie Maj 27, 2018 3:33 pm
kyannan @lildanger Myślałem dokładnie o tym samym! @letmesleep Widzisz? To jest reakcja normalnych ludzi!
Alan Hayden Paige
Alan Hayden Paige
Fresh Blood Lost in the City
Re: @kyannan
Nie Maj 27, 2018 4:52 pm
letmesleep @kyannan Tak, tak, następnym razem zrobię ci sałatkę, a teraz wcinaj tego burgera, a nie na instagramie siedzisz.
Jake Raven O'Brien
Jake Raven O'Brien
Fresh Blood Lost in the City
Re: @kyannan
Nie Maj 27, 2018 5:02 pm
i'm.limited.edition @kyannan Co za bieda. Lepiej stamtąd wiej, bo osobiście nie ufałbym przekazowi, że sprzedają tam 100% wołowinę, choć może coś w tym jest. Jeszcze żywy wół to nie samo mięso (;¬_¬)
Postacie NPC
Postacie NPC
Fresh Blood Lost in the City
Re: @kyannan
Nie Maj 27, 2018 5:20 pm
hotboy69 @kyannan @lildanger @i'm.limited.edition no weźcie, czasem dobrze jest ojebać sobie taniego cheeseburgera, zwłaszcza gdy ktoś za was płaci! :3
Jake Raven O'Brien
Jake Raven O'Brien
Fresh Blood Lost in the City
Re: @kyannan
Nie Maj 27, 2018 5:22 pm
i'm.limited.edition @hotboy69 Masz rację. Skąd wygrzebałbym takie drobne, żeby za siebie zapłacić?
Mercury Black
Mercury Black
Administrator Sovereign of the Power
Re: @kyannan
Nie Maj 27, 2018 5:29 pm
kyannan @letmesleep Jeśli w tej sałatce będą świeże owoce morza to nie zamierzam narzekać.

kyannan @i'm.limited.edition Próbuję, ale mocno mnie trzymają przy tym stoliku. Potrzeba było pięciu chłopów, teraz muszę spełnić ich żądania, albo doniosą mi kolejne dwa dania...

kyannan @hotboy69 Być może kiedyś nadejdzie dzień, gdy zrozumiem ich piękno. Ale to nie jest ten dzień. Problem drobnych poruszony przed @i'm.limited.edition też jest całkiem trafny.
Jake Raven O'Brien
Jake Raven O'Brien
Fresh Blood Lost in the City
Re: @kyannan
Nie Maj 27, 2018 5:35 pm
i'm.limited.edition @kyannan To jeszcze grozi ci dodatkowymi daniami? Nie. Czekaj. Czemu nazywają to daniami? Nikt tam nawet nie używa noża i widelca. Skoro jeszcze go nie zostawiłeś, to wierzę, że musi być dobry w innych rzeczach, więc niech lepiej ci to wynagrodzi. (¬_¬)
Mercury Black
Mercury Black
Administrator Sovereign of the Power
Re: @kyannan
Nie Maj 27, 2018 5:36 pm
kyannan @i'm.limited.edition TEŻ PYTAŁEM O NÓŻ I WIDELEC. Zaczynam cię lubić coraz bardziej. Stety niestety poza tym jednym drobnym minusem [i ewentualnie kilkoma innymi] to chodzący ideał. Czasem w imię miłości trzeba nieco pocierpieć.
Alan Hayden Paige
Alan Hayden Paige
Fresh Blood Lost in the City
Re: @kyannan
Nie Maj 27, 2018 6:02 pm
letmesleep @kyannan @lildanger @i'm.limited.edition Aż strach kurwa pomyśleć, co byłoby, gdybym wylądował z wami przy jednym stole.

letmesleep @kyannan Jestem idealny? Chyba załatwię ci te owoce morza w sałatce. Ale mówisz, że co ci we mnie nie pasuje, Black? Pamiętaj, że każda kolejna wada, to jedna krewetka mniej.
Jake Raven O'Brien
Jake Raven O'Brien
Fresh Blood Lost in the City
Re: @kyannan
Nie Maj 27, 2018 6:25 pm
i'm.limited.edition @kyannan I vice versa. Na sesję zdjęciową zamówimy najlepsze sushi w mieście. (・ω<) I w takim razie totalnie cię rozumiem. Mam nadzieję, że wkrótce zapomni o tym śmieciowym żarciu. Równie dobrze mógłby wygrzebać coś z kosza i to za darmo. ¯\_(ツ)_/¯

i'm.limited.edition @letmesleep Na pewno polubiłbyś nas i nasze zajebiście dobre jedzenie. c:
Frey Orion Clawerich
Frey Orion Clawerich
Fresh Blood Lost in the City
Re: @kyannan
Nie Maj 27, 2018 9:55 pm
lildanger @letmesleep Dostałbyś dobry posiłek i wyborowe towarzystwo do kompletu. I zjadł w LUDZKICH warunkach, rany. :/
Mercury Black
Mercury Black
Administrator Sovereign of the Power
Re: @kyannan
Nie Maj 27, 2018 10:07 pm
kyannan @letmesleep Podbijam wypowiedź obu moich nowych najlepszych przyjaciół.
Alan Hayden Paige
Alan Hayden Paige
Fresh Blood Lost in the City
Re: @kyannan
Nie Maj 27, 2018 10:17 pm
letmesleep @kyannan Zdradzony na wieki. -5 krewetek.
Mercury Black
Mercury Black
Administrator Sovereign of the Power
Re: @kyannan
Nie Maj 27, 2018 10:19 pm
kyannan @letmesleep Ignoruję twoją publiczną próbę dowartościowania się. Mogę kupić sobie całą wyspę krewetek, o którą biją się Japonia z Koreą Południową. Szach mat. + ∞ krewetek.

kyannan @letmesleep Po prostu wmów sobie, że jesteś bez wad czy coś.
Alan Hayden Paige
Alan Hayden Paige
Fresh Blood Lost in the City
Re: @kyannan
Nie Maj 27, 2018 10:25 pm
letmesleep @kyannan Mówiłem o przejściu na stronę swoich nowych przyjaciół. I to wciąż nie będą krewetki w sałatce ode mnie.
Sponsored content
Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach