Mercury Black
Mercury Black
Administrator Sovereign of the Power
Hot, not - something else?
Pon Paź 23, 2017 6:33 pm
First topic message reminder :

Czas zmienić zasady tej gry.
Ciągłe komentowanie sobie avatarów jest zwyczajnie nudne, w końcu ile można zachwalać jeden i ten sam obrazek? Od tej pory możecie oceniać w postaci WSZYSTKO. Podobała wam się jej ostatnia rozgrywka? Obrazek w podpisie? Tatuaż na przedramieniu czy kolczyk w języku? Wymieniajcie wszystko co wpadnie wam do głowy, nie ograniczając się do zwyczajnego "Hot". Urządźmy sobie mini pole bitwy na fajne (i mniej fajne) elementy naszych postaci!

Sheridan Kenneth Paige
Sheridan Kenneth Paige
The Writers Alter Universe
Re: Hot, not - something else?
Sob Paź 19, 2019 8:08 pm
I like them witchy, hot. Gdyby jeszcze tylko av nie był artem :UUUU
Sunzhong Huang
Sunzhong Huang
Fresh Blood Lost in the City
Re: Hot, not - something else?
Wto Paź 29, 2019 8:08 pm
Hm, żeby niczego złego nie powiedzieć to dam coś pomiędzy. Przez wzgląd na avatar to urody ponadprzeciętnej i potrafiłaby sobie kogoś znaleźć, ale nie wiadomo czy ten ktoś potrafiłby wytrzymać jej charyzmatyczny charakter i podejście do życia. Podchodzi do życia bez żadnej spiny oraz posiada w swoim charakterze to coś, do czego trzeba się przyzwyczaić z czasem (nie potrafię tego odpowiednio nazwać, ale mam nadzieję, że można się domyślić).
Podsumowując powyższe parę słów dam pozytywne hot c:
Willy
Willy
Fresh Blood Lost in the City
Re: Hot, not - something else?
Sob Lis 30, 2019 5:01 pm
H-hot...
Sheridan Kenneth Paige
Sheridan Kenneth Paige
The Writers Alter Universe
Re: Hot, not - something else?
Nie Gru 01, 2019 10:19 am
Mam straszny dylemat, bo nawet jeśli Willy jest generalnie przekjut i w ogóle bym go ściskała, tak słyszę fanki piszczące gdzieś z tyłu mojej głowy kiedy widzę ten aboslutnie HAWT av. :"////// Więc gorąco uroczy it is. XD
Yunlei Chen
Yunlei Chen
Fresh Blood Lost in the City
Re: Hot, not - something else?
Pią Gru 13, 2019 9:34 pm
To ja też powiem, że bardzo hot!(*´▽`*) Mimo że Sheridan była śliczna już w wyglądach anime, realne wizerunki zdecydowanie jej służą. (*´∇`*) Poza tym bardzo mi się podoba jak naturalnie jest poprowadzona, bez wątpienia sprawia wrażenie realnej osoby, którą moglibyśmy poznać na co dzień. I mimo, że jest naszą miejscową gwiazdą, jej głupkowatość wyciąga na zewnątrz dodatkową porcję uroku, któremu nie umiem się oprzeć. (⌒∇⌒)
Mason Scarecrow
Mason Scarecrow
Fresh Blood Lost in the City
Re: Hot, not - something else?
Czw Lut 06, 2020 8:06 pm
Cute, a cute ludzi nie można ocenić w kategorii hot/not.
Sheridan Kenneth Paige
Sheridan Kenneth Paige
The Writers Alter Universe
Re: Hot, not - something else?
Czw Lut 06, 2020 8:17 pm
To co tu robisz, kjutipajku? Bo jak z Tobą piszę, to mam wrażenie, że mi ekran ocieka lukrem.
Black Panther
Black Panther
The Liberty Individual Trouble Seeker
Re: Hot, not - something else?
Nie Lut 09, 2020 9:34 pm
Hot bo ten dres. Mrrrr
Sheridan Kenneth Paige
Sheridan Kenneth Paige
The Writers Alter Universe
Re: Hot, not - something else?
Pią Maj 08, 2020 5:54 pm
Ogólnie jestem bardzo pośrodku z porywami na cute z prostego powodu. Av robi hotness, już pomijam, że Izaya był moim gimnazjalnym crushem, więc ten sentyment też robi swoje. Aaaale jak się wejdzie głębiej w postać, poczyta kartę i popatrzy na fabuły, to widać, że chce dobrze i jest taką cute duszyczką, która skacze przy innych i próbuje o nich zadbać, tyle że yyy... wychodzi przy tym minimalnie nachalnie? Jakby pchał się w butach samozwańczego opiekuna społecznego nawet tam, gdzie nie tylko go nie trzeba, ale na dodatek może i w pewnym sensie nie chcą. I to po prostu trochę ujmuje tej kjutności i hotności. D:
Sabotage
Sabotage
The Jackal Novus
Re: Hot, not - something else?
Pią Maj 08, 2020 7:51 pm
No za ten avatar zdecydowanie hot. Sheridanica w ogóle bardzo fajnie się rozwija, podoba mi się że pomyślałaś o stworzeniu jednak kilku NPC (i nie tylko), którzy wspierają ją na koncertach i nieco ubarwiają wszystko występy. Jestem wielkim fanem Gee. I twojego Instagrama.
Esther Lilosa Ouellet
Esther Lilosa Ouellet
Fresh Blood Lost in the City
Re: Hot, not - something else?
Pią Maj 08, 2020 9:50 pm
Hesus, hot w najczystszej postaci. Bojowa baba? Biorę w ciemno. OMG
Apolline Blanc
Apolline Blanc
Fresh Blood Lost in the City
Re: Hot, not - something else?
Pią Maj 08, 2020 9:57 pm
Kinda hot, ale bardziej bym po prostu powiedziała przeurocza do bólu, wyprzytulałabym <33
[MG] Nathan Addams
[MG] Nathan Addams
Fresh Blood Lost in the City
Re: Hot, not - something else?
Sob Maj 09, 2020 1:31 am
Powiedzmy, że hot, bo postać całkiem w moim stylu + ładny avatar. Lubię białowłose postacie.
Jasemin van Velzen
Jasemin van Velzen
Fresh Blood Lost in the City
Re: Hot, not - something else?
Sob Maj 09, 2020 9:24 am
Szanuję wygląd i szanuję postać, która jest prowadzona w bardzo przyjemny sposób i ma charakter, który czyni ją realną. A realizm i naturalne postaci z krwi i kości są bardzo, ale to bardzo hawttt.
Sabotage
Sabotage
The Jackal Novus
Re: Hot, not - something else?
Sob Maj 09, 2020 2:47 pm
Może nie hot, ale na pewno bardzo cute, zarówno z wyglądu jak i zachowania. Jasemin jest taką przeuroczą bułką, która zachowuje swoją uroczość i nieporadność w każdym momencie, nie zmieniając się nagle magicznie w odważnego badassa o zimnej krwi, gdy staje oko w oko z zagrożeniem. Nawet jeśli walczy ze swoją stroną i się stara, nie przełącza w sobie żadnego nienaturalnego przycisku załączającego drugą osobowość. I za tą konsekwencję szanuję ją najbardziej.
I za obsesję na punkcie stroopwafli.
Sponsored content
Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach