Mercury Black
Mercury Black
Administrator Sovereign of the Power
Hot, not - something else?
Pon Paź 23, 2017 6:33 pm
First topic message reminder :

Czas zmienić zasady tej gry.
Ciągłe komentowanie sobie avatarów jest zwyczajnie nudne, w końcu ile można zachwalać jeden i ten sam obrazek? Od tej pory możecie oceniać w postaci WSZYSTKO. Podobała wam się jej ostatnia rozgrywka? Obrazek w podpisie? Tatuaż na przedramieniu czy kolczyk w języku? Wymieniajcie wszystko co wpadnie wam do głowy, nie ograniczając się do zwyczajnego "Hot". Urządźmy sobie mini pole bitwy na fajne (i mniej fajne) elementy naszych postaci!

Mercury Black
Mercury Black
Administrator Sovereign of the Power
Re: Hot, not - something else?
Pon Sty 07, 2019 12:12 am
Totalnie hot.
Już pomińmy fakt, że niesamowicie mi się podoba ta delikatna obróbka avatara. I niby normalnie niekoniecznie jestem fanem wielkich ust, ale u niej to po prostu piękno. W dodatku tak idealnie pasuje mi do całego konceptu postaci, że naprawdę jestem zachwycony, ot co.
Idę ci komentować Instagrama.
Diana Diva Darkhouse
Diana Diva Darkhouse
Fresh Blood Lost in the City
Re: Hot, not - something else?
Pon Sty 07, 2019 12:17 am
Nie wiem dlaczego, ale mi się podoba. Hot.
Nienawidzę tych chińskich, japońskich, koreańskich rysów twarzy. Totalnie mi się to nie podoba, nie mają powiek, mają dziwne poliki i usta.
Ale on jest jakiś dziwny.
Ta heterochromia jest idealna, wszystkie dodatki typu kapelutek, kolczyk i biały sweter... Uhm, cudo! Siwe włosy? Mega, w połączeniu z delikatnością i jasną karnacją.
Póki co mój numer jeden, tylko nie mów Alanowi.
Ryan Jay Grimshaw
Ryan Jay Grimshaw
Fresh Blood Lost in the City
Re: Hot, not - something else?
Wto Sty 08, 2019 9:54 am
Bardziej not w moim odczuciu, ale wielki plus za szare oczy, bo plz – szare oczy są najlepsze. W każdym razie cała reszta zalatuje mi taką mocno sztuczną modelką, która zwykle stara się utrzymywać twarz pod jednym kątem i zachowuje niezmienny wyraz twarzy, bo botoks zwyciężył nad mięśniami mimicznymi. Duże usta też nie działają na plus, bo odnoszę wrażenie, że wszystko miało wyglądać ponętnie, ale czuję pustkę, gdy patrzę na to zdjęcie. Tak o.
A poza tym Alan tu jest i czyta, hoho.
Plague Doctor
Plague Doctor
Fresh Blood Lost in the City
Re: Hot, not - something else?
Wto Sty 08, 2019 10:00 am
Hot, love krove i w ogóle cold as fuck.

Jedno z lepszych ujęć Ryan'a. Widać po nim wręcz, że jest takim zimnym skurwolem, ale zarazem ma w sobie ten urok, ze nie można oka oderwać. Wieczny resting bitch face i mina mowiaca: Whatever, mow do reki. Normalnie jak taki oziebly książę, który patrzy na wszystkich z góry. I ta grzywka! Kocham. I jeszcze czerń i biel. Naprawdę 100% Ryan'a w Ryanie.
Normalnie widać, że Ryan i Arda tworzą lożę szyderców.

Ps. Tak, Arda zastrzeli każdego, kto skrzywdzi Ryana albo Rila. ~
Kakuei Fuse-Liang
Kakuei Fuse-Liang
Fresh Blood Lost in the City
Re: Hot, not - something else?
Pią Sty 11, 2019 6:40 pm
Dam hota. Gdyż, ponieważ makijaż idealnie pasuje do jej twarzy i nie nadaje jej wyrazowi sztuczności. Pomijając makijaż wygląda w tym wszystkim naturalnie i można wyjść z nią do pubu. Sama postawa i mimika mogą sugerować, że dziewczyna posiada charakterek.
Wendigo
Wendigo
Fresh Blood Lost in the City
Re: Hot, not - something else?
Nie Sty 13, 2019 12:06 am
Nope. Raczej niewinny i uroczy.

Największy problem tak naprawdę mam z jakością tego zdjęcia. Doceniam fakt, że jest wzięte tak jakby z ulicy/biegu; nie jest pozowane. Po prostu ktoś wyciągnąć telefon, strzelił fotkę i bam - Kaku. Po rysach twarzy widać, że jest młody, wydaje się strasznie niepewny siebie oraz zamknięty w sobie, co w sumie współgra z jego ubiorem. Dodatkowo biorąc pod uwagę fakt, że akcja na forum dzieje się w Kanadzie i jest zima - też plusik. No i blondyn-azjata. Turbo uroczy blondyn-azjata. Pasuje do Kaku.
Anonymous
Gość
Gość
Re: Hot, not - something else?
Nie Sty 20, 2019 3:37 pm
Hot, zdecydowanie.
Nie wiem, może wynika to z tego, że to konkretnie twoja postać, może z tego, że po prostu osoba użyczająca jest hot. A rzadko się zdarza, że akurat mężczyzna mi się podoba. Tutaj po prostu wszystko gra, czekam tylko na kartę.
Kakuei Fuse-Liang
Kakuei Fuse-Liang
Fresh Blood Lost in the City
Re: Hot, not - something else?
Pią Mar 15, 2019 10:28 pm
Trochę ciężko określić, ja bym na razie to tak zostawił.
Avek mało mówi o postaci, ale możemy się domyślać, że jest osobą, która ukrywa swoją twarz i wolał wstawić tył swojej głowy albo po prostu zagubiony chłopak w wielkim mieście i będzie musiał odszukać samego siebie. Niebawem. Życzę, aby pomysł ruszył dalej na Connora
Louis Ashworth
Louis Ashworth
Fresh Blood Lost in the City
Re: Hot, not - something else?
Czw Mar 21, 2019 12:04 pm
Po zmianie avatara - nawet hot. Nabrałeś rys, synu, i lepiej Ci brązie. Poważniej na pewno.
Anonymous
Gość
Gość
Re: Hot, not - something else?
Czw Mar 21, 2019 7:37 pm
Oczywiście, że tata jest hot, bo mama tak mówi!
A poza tym, po kimś muszę być piękna :>
Plague Doctor
Plague Doctor
Fresh Blood Lost in the City
Re: Hot, not - something else?
Pon Mar 25, 2019 10:11 pm
Sama postać nie jest hot. Jest cute & innocent.
Szanuję za prowadzenie, bo pomimo tego, że nie planowałaś takiej akcji jak na balu to jednak Leilani poszła na odwyk i fajnie widzieć jej przemianę. Taka słodka dziewczyna, która nie radzi sobie z wieloma problemami. A chyba najsłodsza, kiedy ma kontakt z Louisem. Avatar pasuje - taki melancholijny, niewinny i pasujący do aktualnej odsłony Lei.
Joe Giovano
Joe Giovano
Fresh Blood Lost in the City
Re: Hot, not - something else?
Wto Mar 26, 2019 6:41 pm
Hot.
Avatar mnie nie przekonuje, ale przekonuje mnie postać. Świetnie prowadzona, od razu da się wczuć się w jej charakter i przede wszystkim mam pewność, że taka osoba mogłaby istnieć.
Anonymous
Gość
Gość
Re: Hot, not - something else?
Pon Kwi 01, 2019 8:51 pm
H O T.
I nie chodzi mi tu tylko o aparycję Milo, a o jego osobowość. Nigdy do końca nie wiadomo czego można się po nim spodziewać — w jednej chwili rozmawia niby przyjacielsko, a w drugiej przykłada pistolet do skroni. Uwielbiam takie zwroty akcji i postacie, których działanie nie jest łatwe do przewidzenia, a granie z Tobą to sama przyjemność ♥
Anonymous
Gość
Gość
Re: Hot, not - something else?
Pon Kwi 22, 2019 11:32 pm
Cute, zdecydowanie. Awatar przywodzi na myśl taką uroczą dziewczynę. No i jakoś podoba mi się, że Lei jest świadoma tego,:że zbłądziła. Tyle, nooo.
Rosea
Rosea
Fresh Blood Lost in the City
Re: Hot, not - something else?
Pią Paź 18, 2019 11:30 am
*zerka na wiek* HOT!
Czuję się, jakbym patrzyła na ciacho z książek fantasy, które za gówniaczych lat obsesyjnie czytywałam. Wiesz, uroda rzucająca się w oczy i przyciągająca, choć nie wróżąca niczego dobrego. Chyba niewiele się zmieniłam skoro wciąż aż tak mnie to rusza, ale daaaamn. Za taką twarzą poszłabym nawet do chrześcijańskiego piekła.
Sponsored content
Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach