Mercury Black
Mercury Black
Administrator Sovereign of the Power
Sala Przesłuchań #1
Czw Wrz 28, 2017 8:22 pm
First topic message reminder :

Sala Przesłuchań #1 - Page 4 DZ27QMP

Postacie NPC
Postacie NPC
Fresh Blood Lost in the City
Re: Sala Przesłuchań #1
Czw Paź 05, 2017 6:54 pm
Kolejne kiwanie głową i kolejne notowanie.
- Przejdźmy do Pana Tremblay. Przyznam, że przewinął się kilka razy w naszych raportach. Co możesz mi o nim powiedzieć? Nie tylko o tym, jak traktował Monicę, ale uczniów w ogóle - zagadnął, bawiąc się długopisem.
Wuefista też był na cenzurowanym. Nie było wątpliwości, że sprawy rodzinne Tremblayów też dołożyły swoje. Pytanie tylko na ile ojciec przekładał to na relacje szkolne. I jakim był nauczycielem.
Mio Amakawa
Mio Amakawa
Fresh Blood Lost in the City
Re: Sala Przesłuchań #1
Czw Paź 05, 2017 8:00 pm
- Bywał głośny. Czasem nawet bardzo - westchnęła po wydzierganiu tak krótkiej odpowiedzi. Nie wiedziała do końca co tak w zasadzie powiedzieć. - Nie widziałam, żeby posuwał się do rękoczynów, tylko zaznaczam. W razie gdybyście państwo o tym myśleli... Ale krzyczał bardzo często. Z tym, że na Monicę nagminnie. Czuł się bezkarnie, bo to przecież jego córka, t-tak myślę.
Postacie NPC
Postacie NPC
Fresh Blood Lost in the City
Re: Sala Przesłuchań #1
Sob Paź 07, 2017 2:47 pm
- Rozumiem - podrapał się po brodzie. - Jakiego rodzaju to było krzyczenie? Takie typowe wuefisty? No wiesz: "ruszajcie się szybciej leniwce"? A może krzyczał coś innego. W jaki sposób się do was odnosił?
Strasznie trzeba było ciągnąć z tych dzieciaków, tak jakby nie mogły mówić same, do końca, wszystkiego. To chyba jakieś nawyki ze szkoły, czy coś. Kiedyś czytał o tym artykuł.
Mio Amakawa
Mio Amakawa
Fresh Blood Lost in the City
Re: Sala Przesłuchań #1
Sob Paź 07, 2017 3:32 pm
- Raczej takie zwykłe wuefistowe krzyki. Problem w tym, że w sumie nie pamiętam nawet, jak brzmiał, kiedy NIE krzyczał. Chyba nawet nigdy nie przestawał - oznajmiła w odpowiedzi. - Nie wiem, skąd u niego ta cecha. Chyba nawet nie chcę wiedzieć. Ale najbardziej było mi szkoda Monici... że też musiała to znosić na co dzień.
Postacie NPC
Postacie NPC
Fresh Blood Lost in the City
Re: Sala Przesłuchań #1
Sob Paź 07, 2017 5:09 pm
- Rozumiem - powtórzył i ponownie zanotował coś w notesie. Potem podniósł spojrzenie na niebieskowłosą dziewczynę i wpatrywał się w nią dłuższy czas bez słowa, tak jakby chciał sprawdzić, czy na pewno mówiła prawdę.
- To wszystko, o co chcielibyśmy cię spytać. Gdybyś przypomniała sobie coś istotnego albo dowiedziała się tego, skontaktuj się ze mną lub detektyw Short. A teraz jesteś wolna - powiedział, po czym sam wstał i opuścił salę przesłuchań.
Mio Amakawa
Mio Amakawa
Fresh Blood Lost in the City
Re: Sala Przesłuchań #1
Sob Paź 07, 2017 5:42 pm
- Dziękuję. Proszę też dzwonić, gdyby chcieli państwo jeszcze ze mną porozmawiać.
I se poszła. Lol.

zt
Rosalie
Rosalie "Boo" Shizuo
Fresh Blood Lost in the City
Re: Sala Przesłuchań #1
Sob Paź 07, 2017 9:51 pm
Yass, nadszedł czas Rosie.
Nim się obejrzała ze zwykłego czatu który miał pomóc wszystkim odnaleźć sprawcę śmierci tej dziewczyny - nagle została wezwana na komisariat. KTO BY SIĘ SPODZIEWAŁ. To nie tak, że sobie tego sama zażyczyła, nie. W każdym razie gdy zjawiła się w odpowiednim budynku podeszła do recepcji żeby się dowiedzieć gdzie jest sala przesłuchań. Miły pą policjant ją pokierował w odpowiednią stronę a ona? Ona powoli sobie tam poczłapała, nie śpiesząc się w ogóle.
Na miejscu zatrzymała się przed drzwiami i wzięła głęboki wdech, by zaraz do nich zapukać i nacisnąć na klamkę, kiedy usłyszy odpowiednie - zapraszające - słowa.
avatar
Mistrz Gry
Fresh Blood Lost in the City
Re: Sala Przesłuchań #1
Sob Paź 07, 2017 11:42 pm
Pracował już dziesiątą godzinę. Wszedł do sali przesłuchań paręnaście minut przed przybiciem świadka, na stole postawił laptop i kubek czarnej, gęstej i mocnej jak smoła piekielna kawy. Przeglądał w komputerze akta dopóki nie usłyszał pukania do drzwi. Zanim odpowiedział przetarł twarz dłonią i zamknął laptopa.
Wejść – odezwał się wstając i gestem wskazując na miejsce, które ma zająć dziewczyna. – Rosalie Shizuo? Jestem Robert Evans. Wezwano cię tu, bo potrzebujemy zadać parę rutynowych pytań. Nie ma powodu do stresu. – Wysoki, chudy mężczyzna mówił beznamiętnym, niskim głosem. Podniósł dłoń do gęstych, prawie całkiem siwych, krótkich włosów i przeczesał je palcami, jakby to pomogło mu zebrać myśli.
Robert Myhall gnębił uczniów z klas B. Jak sądzisz, dlaczego?
Rosalie
Rosalie "Boo" Shizuo
Fresh Blood Lost in the City
Re: Sala Przesłuchań #1
Nie Paź 08, 2017 12:16 am
/nie odpowiadam za Autokorekte, pisze z telefonu/

Nie czekała długo na odzew ze strony policji, ponieważ zaraz otrzymała zgodę na wejście do sali. Dziewczyna zaraz nacisnela klamkę i weszła do środka kiwając do mężczyzny głową. Zaraz zajęła miejsce przy stoliku. - Dzień dobry, tak, to ja. - odgezwała sie po chwili, przeczesując ręką włosy.
Trzeba przyznać, że bardzo sie tym stresowało, chociaż specjalnie tego nie okazywała. - W każdej szkole Ci silniejsi gnębią słabszych. - odparła cicho bawiąc sie rękawem swojej bluzki. - Dla niektórych uczniów klasy B są niechcianymi, gorszymi.
avatar
Mistrz Gry
Fresh Blood Lost in the City
Re: Sala Przesłuchań #1
Nie Paź 08, 2017 1:02 am
Robert uniósł brew w górę. Niechcianymi. No jasne. Wszyscy mają równe szanse, nie? Nie ma podziałów, szlachty i biedoty, nie ma wzajemnej pogardy między klasami, prawda? Przełknął gorzkie myśli.
Szkoła, pomimo tego, że wiedziała o tym procederze, nie podejmowała żadnych działań, aby temu zapobiec, tak? – Kolejne stwierdzenie. – Jak sądzę, nie przeprowadzano żadnych apelów na ten temat, nie zorganizowano wyjazdów integracyjnych między klasami, rozmów, które pomogłoby przełamać niechęć, imprez, et cetera.
Rosalie
Rosalie "Boo" Shizuo
Fresh Blood Lost in the City
Re: Sala Przesłuchań #1
Nie Paź 08, 2017 12:52 pm
- Niech pan nie wyciąga z kontekstu tego co mówię, panie komisarzu. Nie twierdzę, że szkoła wiedziała, że niektórzy uczniowie z klasy A znęcają się psychicznie nad uczniami z klasy B... nie mniej, jeżeli nikt nie szedł do nauczycieli na skargę, to szkoła nie miała nawet możliwości żeby coś z tym zrobić. - mruknęła cicho wpatrując się w twarz mężczyzny. - Natomiast jeśli chodzi o imprezy czy wyjazdy integracyjne... Czy naprawdę myśli pan, że to mogłoby przełamać niechęć rozpieszczonych do granic uczniów widząc w swojej szkolę wyrzutków? Osobiście starałam się przełamać lody jeśli chodzi o tego typu sprawy. - dodała zaraz, skubiąc paznokciem jakiejś odstające ze stołu coś. Tak po prostu, jakby chciała to w jakiś sposób zeskrobać. (czycokolwiekniewiemjaktonapisać)
avatar
Mistrz Gry
Fresh Blood Lost in the City
Re: Sala Przesłuchań #1
Nie Paź 08, 2017 4:08 pm
Pan Evans zanim odniósł się do słów dziewczyny, podniósł kubek z kawą i pociągnął z niego spory łyk.
To nie chodzi o to, co sądzisz ty czy ja. Pytam o fakty, a nie domysły i opinie, bo to dziedzina brukowców, nie policji.– Swoje słowa podkreślił gestem dłoni. – I proszę, abyś precyzyjnie odpowiadała na moje pytania. Czy słyszałaś o tym, aby szkoła podejmowała próby polepszenia relacji między klasami?
Rosalie
Rosalie "Boo" Shizuo
Fresh Blood Lost in the City
Re: Sala Przesłuchań #1
Nie Paź 08, 2017 4:16 pm
- Dobrze, panie komisarzu. - precyzyjnie. Jakby to było takie łatwe, skoro doskonale wiedziała o tym, że czasem policja przekręca wszystko tak, by koniec końców wina zeszła na Ciebie, tsk. - Na tą chwilę nie przypominam sobie o takich sytuacjach.
avatar
Mistrz Gry
Fresh Blood Lost in the City
Re: Sala Przesłuchań #1
Nie Paź 08, 2017 4:23 pm
Robert kiwnął głową.
A znałaś Monicę? Może wiesz, jakie kontakty miała z rodzicami, z rówieśnikami?
Rosalie
Rosalie "Boo" Shizuo
Fresh Blood Lost in the City
Re: Sala Przesłuchań #1
Nie Paź 08, 2017 4:26 pm
- Owszem, znałam Monicę, chociaż nie miałyśmy mocno zażyłej relacji. Ot... pomogła mi zaliczyć ważny egzamin u jednego z profesorów. Wspominam ją pozytywnie. O relacji z rodzicami słyszałam tylko z plotek. - powiedziała, spuszczając głowę i na powrót zaczęła bawić się rękawem.
Sponsored content
Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach