Mercury Black
Mercury Black
Administrator Sovereign of the Power
First topic message reminder :

*Brak pomysłu na temat, świetnie*
E, tak. Miałem go założyć X lat temu, ale jakoś nigdy nie mogłem się zebrać i w sumie nadal twierdzę, że to beznadziejny pomysł, ale... można od czasu do czasu coś powrzucać. Ufam wam. *parsk* A na pierwszy ogień idzie...

MEZAMERE - zwykły 30 minutowy szkic, którego pewnie nie zlineartuję i nie pokoloruję, bo to ja, dużo planuję w kwestii rysowania, a mniej robię. Shh shh.

Tam miało być jeszcze chibi Kossa i Dakoty, ale niestety jestem beznadziejny i nie umiem narysować chibi. Jak się kiedyś nauczę to nadrobię, obiecuję. *kaszl*

Anonymous
Gość
Gość
Etto... *wychyla się nieśmiało* T-to poproszę Volka, bo tak się ładnie wpasowuje w motyw pieso-wilkowych naklejek.
Mercury Black
Mercury Black
Administrator Sovereign of the Power


Ostatnio zmieniony przez Mercury dnia Wto Wrz 06, 2016 6:45 pm, w całości zmieniany 1 raz
Can't decide between 'Fuck you' and 'I'd fuck you' - Page 4 Mercurypn_ahnsrqp

Zostawiam tu Merca żeby nie zniknął i biorę się za Sheridan. I Volka. *zaciera łapy*
Zero
Zero
Fresh Blood Lost in the City
♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥ *miliony serduszek* Boskie.
Sheridan Kenneth Paige
Sheridan Kenneth Paige
The Writers Alter Universe
XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD *skisła* CUDNE XD
Joel
Joel
Fresh Blood Lost in the City
Jeju, świetne są, serio. Poczekam tu sobie na więcej. c:
Anonymous
Gość
Gość
Aww... jakie to jest urocze! DD: Też czekam na więcej!
Anubis
Anubis
Fresh Blood Lost in the City
*poziom ogarniania na minusie* 
Chcę. Bardzo. <3 Wszystkie trzy. Dla Catherine, Elisabeth i Anubisa xD
Mercury Black
Mercury Black
Administrator Sovereign of the Power
Boże tak dawno niczego nie rzucałem. W międzyczasie rysowałem mega dużo, ale nie chce mi się robić zdjęć wszystkiego w obecnym momencie. Może jakoś później. Pochwalę się za to kadrem z mangi, którą w końcu zacząłem sobie rozrysowywać. W końcu mój Instagram się ruszy!

Szararara Setsu pozdrawia.

I jako, że tak VIPowsko, bo Riverdejlowicze to łapcie jeszcze [ pełną wersję ] obrazka.

Jakby kogoś interesowała historia czy coś to pytajcie śmiało~ I WTEDY JAK JUŻ WAM OPOWIEM FABUŁĘ TO TOTALNIE POTRZEBOWAŁBYM POMOCY Z TYTUŁEM. Więc jak macie jakieś pomysły to też mega bym był wdzięczny, bo nie mam kompletnie pojęcia jak się za to zabrać. Chociaż na razie to czeka mnie sesja hehe... he.
Alan Hayden Paige
Alan Hayden Paige
Fresh Blood Lost in the City
A ja widziałem więcej, hehe. I to jeszcze szkice w trakcie pracy, ale zawsze to jakaś przed-premiera. W każdym razie dobrze, że w końcu coś wrzuciłeś do twórczości. Trochę to trwało i pewnie wszyscy nadal czekali na tamte obiecane naklejki. *kaszl, kaszl* W każdym razie już ci mówiłem, że widzę ogromną poprawę w twoim rysowaniu, ale wcale się temu nie dziwię, skoro tłuczesz to codziennie zamiast uczyć się na egzaminy. Aż sam czuję potrzebę zmotywowania się i ruszenia leniwego dupska (no, leniwej ręki?). W każdym razie oby tak dalej i powodzenia w zrealizowaniu tej mangi do końca, skoro jeszcze nie powstała, a postacie już stają się ulubieńcami niektórych ludzi z tego, co mówiłeś. ♥ *zostawia motywacyjne serduszko*
Mercury Black
Mercury Black
Administrator Sovereign of the Power
*zgarnia motywacyjne serduszko* Luvki mocno. Ja te naklejki zrobię, tylko na razie chyba muszę całkowicie odpocząć od digital artu. Skupiam się na traditionalu, już nie mogę się doczekać aż mi akwarele dojdą i dorwę swoje pióro z tuszami. *skacze w miejscu* Ale kiedyś je stworzę. Tak. A na razie idę pisać licencjat, chociaż ZNOWU MAM SUPER WENĘ NA RYSOWANIE TSHSHSHSH.
Mercury Black
Mercury Black
Administrator Sovereign of the Power
*dmucha i odkurza temat* Dobra, czas przenieść go z powrotem z archiwum i przywrócić do życia! Ostatnio (aka przez ostatnich kilka miesięcy) rysuję dużo. Bardzo dużo. Niektóre rzeczy nawet publikuję na swoich kontach, więc jest progress! Zacznę od swojej najnowszej pracy skończonej dosłownie kilka minut temu.

Can't decide between 'Fuck you' and 'I'd fuck you' - Page 4 1514348413.kyannan_dafa

Kirian jest postacią rysowaną na inne forum, na którym gram od wieeeelu lat. Stwierdziłem, że sam będę sobie rysował na nią avatary, bo czemu nie?

Tutaj poprzedni side view Kiriana.
Generalnie jego wygląd nieco się zmienił, ale są to raczej drobne zmiany (grzywka na rogi i tak dalej). Zmiany będą coraz większe i większe, bo fabularnie zamierzam odzyskać nim skrzydła i długaśny ogon.

Kyan w wersji ayakashi + wersja świąteczna
Smok guma do żucia
Zero jako smok
Jaskółeczka, jedna z moich postaci. He's gay and seme, guyz.
Stary rysunek z tamtego roku - chłopiec hybryda. Skrzyżowany z gryfem i smokiem. Chyba. Nie pamiętam z czym go tam łączyłem.

A tutaj kilka obrazków z Inktobera.

Jedyny normalny

A DALEJ NSFW. KURDE, NOT SAFE FOR VIEW, YAOI I TAK DALEJ, WIĘC SERIO WCHODZICIE NA WŁASNĄ ODPOWIEDZIALNOŚĆ.
Riley i Ryan
Rilek (i wspomniany Ryan)
Zero i Saturn (mini-komiks)

Dobra starczy, bo i tak zrobiłem tu niezły spam. Nie wszystkie inktobery pokazuje, bo nie wszystkie mi się podobają. Obecnie rysuję Merca z Pokemonami i swoją własną mangę, ale zanim zrobię jedno i drugie to trochę (hehe) minie. |: Żegnam was moim wspaniałym stickerem będącym wizualizacją mnie.

Chester Ó Heachthinghearn
Chester Ó Heachthinghearn
Fresh Blood Lost in the City
Przykołowałem podziwiać progress i się nie zawiodłem. I spamuj dalej, dawno nie widziałem w tym temacie takiej aktywności (w jednym poście), co mnie bardzo cieszy, bo widać, że dostałeś kopa w dupę i wspinasz się po drabinie rozwoju!
Swoją drogą, Ryan i Ril zawstydzili trzynaście centymetrów Chestera :C
Ryan Jay Grimshaw
Ryan Jay Grimshaw
Fresh Blood Lost in the City
Biedny, zawstydzony Ches.
W każdym razie ja wszystkie prace podziwiałem na bieżąco, gdy Merc stwierdził sobie, że nie będzie wstawiał ich do tematu. Ale bardzo dobrze, że znów zdecydował się je pokazać. W każdym razie moje zdanie się nie zmieniło i widać, że robisz progress z dnia na dzień, a nie to co leniwy ja. Oby tak dalej. Liczę, że niebawem będą się tu pojawiać kolejne prace. ♥ Tym bardziej, że się tu bierzesz za rysowanie avatarów i bardzo słusznie!
Sheridan Kenneth Paige
Sheridan Kenneth Paige
The Writers Alter Universe
Bułeczki bubeczki <3333 Kocham! (oczywiście, że gównoelokwencja)
Mercury Black
Mercury Black
Administrator Sovereign of the Power
Chester Ó Heachthinghearn napisał:Swoją drogą, Ryan i Ril zawstydzili trzynaście centymetrów Chestera :C

Ahahah TAK WYSZŁO. xD Ale to pewnie trzynaście centymetrów w spoczynku. c:

W każdym razie moje zdanie się nie zmieniło i widać, że robisz progress z dnia na dzień, a nie to co leniwy ja. Oby tak dalej. Liczę, że niebawem będą się tu pojawiać kolejne prace. ♥

Pff, powiedział ten co rysuje tak zajebiste prace, że idzie dostać depresji! Ale będą się pojawiać na pewno. Na twoje też czekam. ♥

Bułeczki bubeczki <3333 Kocham! (oczywiście, że gównoelokwencja)

Ahahah dzięki! <3 W ogóle wszystkim dziękuję, bo to zawsze dodatkowa motywacja.
Sponsored content
Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach