Postacie NPC
Postacie NPC
Fresh Blood Lost in the City
Black Shooter
Wto Maj 04, 2021 5:51 pm
First topic message reminder :

BLACK SHOOTER
May 4 at 5:43 PM
Widzicie co się dzieje w tym chorym mieście? Mamy na koncie trzech popierdoleńców, którzy zrobili rozróbę we wszystkich dystryktach. TRZECH. Tymczasem co robi policja? Bawi się w przesłuchania? Wiecie ile osób zginęło podczas tych ataków? Zapytajcie kolegów. W końcu plotki chodzą już po mieście. Co więc zrobią nasi policjanci, wydadzą oficjalne oświadczenie, a może jak zwykle zamiotą wszystko pod dywan?

To miasto potrzebuje zmian. A dopóki zmiany nie nastąpią, takich ataków jak teraz będzie więcej. Dużo więcej.

1.8K





Kevin Smith Naprawdę myślicie, że w tym mieście da się jeszcze cokolwiek zrobić? Jak na moje powinniśmy po prostu strzelać do wszystkich jak do kaczek.
Just Dave o co chodzi chyba pprzeslpalem jakas akcje
Anne Red @Kevin Smith, chyba oszalałeś!! Mam w tym mieście rodzinę, jeszcze tego mi brakowało żeby tacy pogrzańcy jak ty strzelali do wszystkich jak leci!!!


Kod komentarzy:
Kod:
<div class="fbkom">[color=#4267b2][b]Wasz nick[/b] [/color] treść komentarza</div>

Postacie NPC
Postacie NPC
Fresh Blood Lost in the City
Re: Black Shooter
Sro Sie 11, 2021 8:59 pm
BLACK SHOOTER
August 11 at 8:41 PM


Inny dach, inna sytuacja, a jednak wszystko tak łudząco podobne. Przed wami kolejne wyzwanie, którego wynik został z góry przesądzony. Mam nadzieję, że bawicie się równie dobrze co ja. Pamiętajcie, jak już sprzątniecie to co po nich zostanie, możecie uraczyć się herbatą jaśminową z White Monkey. Być może kiedyś zasiądziemy przy niej razem.



Kod komentarzy:
Kod:
<div class="fbkom">[color=#4267b2][b]Wasz nick[/b] [/color] treść komentarza</div>
Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach