Postacie NPC
Postacie NPC
Fresh Blood Lost in the City
Black Shooter
Wto Maj 04, 2021 5:51 pm
BLACK SHOOTER
May 4 at 5:43 PM
Widzicie co się dzieje w tym chorym mieście? Mamy na koncie trzech popierdoleńców, którzy zrobili rozróbę we wszystkich dystryktach. TRZECH. Tymczasem co robi policja? Bawi się w przesłuchania? Wiecie ile osób zginęło podczas tych ataków? Zapytajcie kolegów. W końcu plotki chodzą już po mieście. Co więc zrobią nasi policjanci, wydadzą oficjalne oświadczenie, a może jak zwykle zamiotą wszystko pod dywan?

To miasto potrzebuje zmian. A dopóki zmiany nie nastąpią, takich ataków jak teraz będzie więcej. Dużo więcej.

1.8K





Kevin Smith Naprawdę myślicie, że w tym mieście da się jeszcze cokolwiek zrobić? Jak na moje powinniśmy po prostu strzelać do wszystkich jak do kaczek.
Just Dave o co chodzi chyba pprzeslpalem jakas akcje
Anne Red @Kevin Smith, chyba oszalałeś!! Mam w tym mieście rodzinę, jeszcze tego mi brakowało żeby tacy pogrzańcy jak ty strzelali do wszystkich jak leci!!!


Kod komentarzy:
Kod:
<div class="fbkom">[color=#4267b2][b]Wasz nick[/b] [/color] treść komentarza</div>
Lux Whitcombe
Lux Whitcombe
The Jackal Child of Chaos
Re: Black Shooter
Wto Maj 04, 2021 9:30 pm
Xul Ebmoc lmaoooo typ mieszkał pod kamieniem??? ameryki nie odkryłeś gościu. co ty próbujesz ugrać? wielkie powstanie w riverdale? policja ma nas w głębokim poważaniu. jak zawsze. na co liczysz? jeśli chcesz zmian to wyjedx z miasta! riverdale samo sie pograzy, a ja bede bic temu wszystkiemu brawo!
Black Shooter Giphy.gif?cid=ecf05e47juvq34s77dz85khlv3csauza6fxbx04n260fboxq&rid=giphy
Menschenfresser
Menschenfresser
The Liberty Individual Trouble Seeker
Re: Black Shooter
Wto Maj 04, 2021 10:09 pm
Sigi Krüger ludzie się będą bać, zmian, siły innych. Co w tym strasznego? Ludzie lubią mieć jakąś stabilność, nawet tak popierdoloną jaką jest RiverdLe. Policja nam nie pomoże, korupcja z pewnością ma się dobrze. Co więc planujesz, to jest najważniejsze.
Lézard
Lézard
The Fox Megalotis
Re: Black Shooter
Sro Maj 05, 2021 1:07 am
N White Na razie wszystkie zmiany sprawiają, że w tym mieście jest coraz gorzej, a policja najwyraźniej może tylko rozłożyć bezradnie ręce. Nie dali rady zapanować nad miastem, kiedy nie było jeszcze najgorzej, to i teraz nic nie ugrają. Pojawienie się popierdoleńców to tylko kolejna sprawa do odłożenia na dno szuflady na komendzie.
Chase Whitelaw
Chase Whitelaw
The Liberty Individual Trouble Seeker
Re: Black Shooter
Sro Maj 05, 2021 11:19 am
Chase W.
Black Shooter Bird-watching

Chase W. może przedstaw swoje wielkie plany, a nie czaisz się jak szpak na jebanie

Chase W. jestem ciekaw jak długo jeszcze będziecie ubolewać nad oczywistościami, zanim zorientujecie się, że jakiś kutas właśnie grozi atakami w mieście, nice job assholes. trudno oczekiwać zmian, gdy dookoła mamy tylu kretynów, selekcja naturalna was kurwa dojedzie
Shane Kassir
Shane Kassir
The Fox Corsac
Re: Black Shooter
Sro Maj 05, 2021 9:56 pm
Shane Ka. Myślałem, że był jeden, ale trzech? Niezła akcja. Dam 10$ na to, że policja nie zdoła długo tego ukrywać.
Cinnamon
Cinnamon
The Liberty Individual Trouble Seeker
Re: Black Shooter
Sro Maj 05, 2021 11:49 pm
Nameless Zgodzę się, że selekcja "naturalna" zrobi swoje. To miasto potrzebuje pomocy, której nie uzyskamy. Trzeba wziąć sprawy w swoje ręce i zacząć działać. Inaczej zajebią nas jak tępe dziwki.
Albert R. Hamilton
Albert R. Hamilton
The Liberty Individual Trouble Seeker
Re: Black Shooter
Czw Maj 06, 2021 12:41 am
Albert H lmao cringe
Leon
Leon
The Fox Mischievous Trickster
Re: Black Shooter
Czw Maj 06, 2021 1:00 am
Leon @Albert H. dziękujemy za nieocenioną i wartościową kontrybucję do dyskusji. czuję się bezpieczniej wiedząc jak w szeregach policji radzicie sobie z takimi rzeczami


Leon ktokolwiek zamierza coś z tym zrobić? bo kochana psiarnia ma najwyraźniej lepsze zajęcie
Postacie NPC
Postacie NPC
Fresh Blood Lost in the City
Re: Black Shooter
Czw Maj 06, 2021 1:03 pm
BLACK SHOOTER
May 6 at 2.43 PM
Zabawne. Wszyscy podnieśli raban po moim poście, tymczasem główna zainteresowana i oskarżana o niemoc grupa nadal ma wszystko w głębokim poważaniu.

Chcecie wiedzieć jaki mam plan? Przecież nawet nie wiecie kim jestem, może jestem tylko krzyczącym bezdomnym kradnącym wifi ze Starbucksa. Ja za to mam inne pytanie. Dlaczego POLICJA milczy?

Dlatego punkt pierwszy mojego planu zakłada wymuszenie na nich konferencji prasowej. Wstęp wolny dla wszystkich mieszkańców. Niech odpowiedzą na zarzuty i przedstawią swój plan walki z przypadkami. Dałbym im czas na zorganizowanie jej do przyszłej soboty.

Jeśli nie odpowiedzą na zarzuty, zawsze ktoś uprzejmy może wysadzić im siedzibę w powietrze. (:

32.3K





Arthur Lanton Dobrze gada JAZDA Z KURWAMI!!
Caroline Bell konferencja prasowa brzmi jak dobry pomysł, ale... to wysadzenie to żartㅡ
Kevin Smith twoje życie to żart paniusiu :v


Kod komentarzy:
Kod:
<div class="fbkom">[color=#4267b2][b]Wasz nick[/b] [/color] treść komentarza</div>
Cinnamon
Cinnamon
The Liberty Individual Trouble Seeker
Re: Black Shooter
Pią Maj 07, 2021 1:32 am
Nameless Wierzysz w to, że zareagują? To miasto od dłuższego czasu schodzi na psy. Gówno da ta konferencja. Powiedzą kilka słów, aby uciszyć, a Państwo dalej będzie trzymało nas zza murem. Najlepsze jest to, że przecież nikt nie może wyjechać poza Riverdale, a oni sobie nie radzą ze złapaniem winnych osób. Nie wiem jak Wy, ale chętnie zobaczę jak ten budynek płonie. Może to sprawi, że zainteresują się tutejszym życiem.
Xaxa
Xaxa
The Liberty Individual Trouble Seeker
Re: Black Shooter
Pią Maj 07, 2021 7:17 pm
Nathaniel Victor Mam nadzieję, że cokolwiek wyjaśnią... Nie chcę, by skończyło się tak, że będą próbować narzucić coś siłowo zamiast określić sytuację...
Nancy Chovin
Nancy Chovin
The Liberty Individual Trouble Seeker
Re: Black Shooter
Pią Maj 07, 2021 7:26 pm
Nancy Chovin Wszyscy zainteresowani wzięciem udziału powinni na siebie uważać i t trzymać się razem. Tylko wtedy coś zdziałamy! Uważajcie, może to jakiś policyjny podstęp? Załóżcie wygodne buty i ubranie, żeby w razie czego łatwiej wam się uciekało przez psami, buziaki <3 ACAB
Menschenfresser
Menschenfresser
The Liberty Individual Trouble Seeker
Re: Black Shooter
Sob Maj 08, 2021 12:16 am
Sigi Krüger Zbyt bystry to chyba nie jesteś co? Konferencja nic nie da, a wspominanie w internecie o podpaleniu, nawet jeśli nie ty byś za nie odpowiadał nie jest zbyt rozsądne. Od dupy strony się za bierzesz. Potraktują cię poważnie jak coś zrobisz i wtedy łaskawie się odezwą, a konferencja? Mimo wolnego dostępu mieszkańców można ją zmanipulować.
Nancy Chovin bardziej bym się obawiała, że zebranie tłumu ma na celu coś innego. Oby to był wstęp po prostu do wojny domowej a nie wielkiego bum.
Nill
Nill
The Liberty Individual Trouble Seeker
Re: Black Shooter
Sob Maj 08, 2021 12:59 am
Isaac Walker Rewolucjonista się znalazł XDDDD Wracaj do 1789r.
Sponsored content
Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach