Sheridan Kenneth Paige
Sheridan Kenneth Paige
The Writers Alter Universe
[Messenger] Sheridan/Jaime
Sob Gru 21, 2019 9:49 am
Ej, Jaime
Mówiłeś, że vete a la mierda to "szanuję weterynarzy". Doktor zajmujący się moimi kotami to Portorykanin i zezłościł się na to zdanie i teraz nie wiem czy mnie oszukałeś, czy po prostu to on nie czuje się weterynarzem :///////
Żartuję, wiem co to znaczy, nic takiego nie mówiłam, ale chciałam wiedzieć czy wszystko u Ciebie okej, a pytanie "co tam" to najgorsze, co można zrobić XD
jezu nie mam pojęcia jak się zaczyna konwersacje eheeheheheh
Jaime Alcides Chavarría
Jaime Alcides Chavarría
The Writers Alter Universe
Re: [Messenger] Sheridan/Jaime
Pon Gru 23, 2019 10:58 am
Perdóname, chica. Okres przedświąteczny zawsze jest muy loco. Ciężko się skupić na telefonie, gdy cała rodzina skacze wokół ciebie. Zwłaszcza te małe diablas.

Jesteś pewna, że się zdenerwował? Może po prostu bardzo ekspresyjnie chciał okazać swoje uznanie wobec twojej znajomości hiszpańskiego. Tacy już jesteśmy, bardzo dużo się drzemy.

Muy a menudo.
Sheridan Kenneth Paige
Sheridan Kenneth Paige
The Writers Alter Universe
Re: [Messenger] Sheridan/Jaime
Pon Gru 23, 2019 11:20 am
Pamiętam po zeszłym roku XDDDD Ale w sumie wolę Twoje piszczące siostry i zabieganie, u mnie aż za bardzo nic się nie dzieje :"/
Ewentualnie Trevor czasem warknie na koty jak za długo patrzą na choinkę
Akurat z tą ekspresywnością to aż za bardzo prawda. Skąd Wy bierzecie tyle energii? Aż zazdroszczę UnU
Jaime Alcides Chavarría
Jaime Alcides Chavarría
The Writers Alter Universe
Re: [Messenger] Sheridan/Jaime
Pon Gru 23, 2019 7:31 pm
Seguro, dopóki nie musisz spędzać w ich towarzystwie kilku dni. Pero usted está en lo correcto, cały ten jazgot jest lepszy niż silencio.

Rozumiem, że twoje koty to niszczyciele choinek? A energia, z genów oczywiście.

BAHAHAHAHAHAHA ESTA CARA!!!! Esto es fantástico. Absolutamente el mejor.
Sheridan Kenneth Paige
Sheridan Kenneth Paige
The Writers Alter Universe
Re: [Messenger] Sheridan/Jaime
Pon Gru 23, 2019 7:42 pm
Od czego są zatyczki do uszu? :hearts:
Chase to morderca, ten czarny. Nie wiem czy widziałeś go na instagramie, ale jeśli kiedykolwiek uda Ci się wyżebrać pozwolenie żeby do mnie wpaść, to możesz być pewien, że skubaniec spróbuje nasikać Ci do butów e___e
WEŹ XDDD On tak bardzo udaje, że tego nienawidzi, po czym sam przynosi mi kostium i się nadstawia XDDDDDDDD
Muszę wystalkować Twoje siostry i poprosić żeby dały mi Twoje zdjęcie w kostiumie Mikołajki X'DDDD
Jaime Alcides Chavarría
Jaime Alcides Chavarría
The Writers Alter Universe
Re: [Messenger] Sheridan/Jaime
Pon Gru 23, 2019 7:47 pm
W takim razie chyba pozostaje mi omijać twoje mieszkanie i Chase'a szerokim łukiem. Uwielbiam swoje buty.

Trevor es muy fotogénico. Powinien mieć swój własny fanpage.

??????? Skąd wiesz o moim zdejciu w ksotiumie Mikołjaki
Sheridan Kenneth Paige
Sheridan Kenneth Paige
The Writers Alter Universe
Re: [Messenger] Sheridan/Jaime
Pon Gru 23, 2019 7:49 pm
Nie no, poza tym jednym aspektem ma świetną osobowość. I jak to, to mój pies jeszcze nie ma takiego fanpage'a?
...naprawdę takie masz? XDDDDDDDDD
Jaime Alcides Chavarría
Jaime Alcides Chavarría
The Writers Alter Universe
Re: [Messenger] Sheridan/Jaime
Wto Gru 24, 2019 12:54 am
A ma? I ja jeszcze nie mam adresu? Pensé que eramos amigos... moje serce krwawi.

Lol nie. Nie mam. Hahahaha.

...

Jaime Alcides Chavarría
Jaime Alcides Chavarría
The Writers Alter Universe
Re: [Messenger] Sheridan/Jaime
Wto Gru 24, 2019 12:57 am

To również jest bardzo ważne.
Sheridan Kenneth Paige
Sheridan Kenneth Paige
The Writers Alter Universe
Re: [Messenger] Sheridan/Jaime
Wto Gru 24, 2019 9:23 am
Rany, sorki, zasnęłam nad telefonem xD ktoś założył instagram ze wszystkimi jego zdjęciami - @wholesometrevorpaige XDDD
I piękne śmieszki, ten z psami bardzo prawdziwy
Ale zmiana tematu Cię nie uratuje, kaktusiarzu. Jeszcze znajdę jakiś zakazany świąteczny Jaime-materiał XDDDDDDDD O ile Twoja dziunia nie zrobi się zazdrosna i mnie nie zabije XDXDXD
Jaime Alcides Chavarría
Jaime Alcides Chavarría
The Writers Alter Universe
Re: [Messenger] Sheridan/Jaime
Sro Gru 25, 2019 5:53 pm
Ez pz ślicznotko.

Zaobserwowałem, teraz już nic mi nie umknie. Chociaż to trochę niepokojące, że ktoś stalkuje twojego psa...

Spoko nie zrobi

ale zdjęcia są poza zasięgiem, musiałabyś dorwać nasze rodzinne albumy, a na to nie ma szans, chica
Sheridan Kenneth Paige
Sheridan Kenneth Paige
The Writers Alter Universe
Re: [Messenger] Sheridan/Jaime
Sro Gru 25, 2019 6:11 pm
Social media tak działają ¯\_(ツ)_/¯ Wszystkie moje koty też mają takie konta, ja zresztą też. Na początku mnie to strasznie kripiło, ale teraz jakoś przywykłam (czy już brzmię jak snobistyczna gwiazdeczka?)
To jest ta scena, w której zaczynam udawać psycholkę, która ma kamery i szpiegów w Twoim domu, żeby Cię nastraszyć, że i tak wpadną w moje ręce. Ale jako że moje aktorstwo ssie to eeeeeeee POZNAJ MACCHIATO
Wybacz jej tę pozę, jest trochę tępa xDDDDDDDD
Jaime Alcides Chavarría
Jaime Alcides Chavarría
The Writers Alter Universe
Re: [Messenger] Sheridan/Jaime
Sro Gru 25, 2019 6:20 pm
A nie jesteś nią? Hhhhwhwhh

Obawiam się, że nawet nie wiesz gdzie mieszkam, chica.

Hahahah ok wygrała


A to moja choinka. Przebij to.
Sheridan Kenneth Paige
Sheridan Kenneth Paige
The Writers Alter Universe
Re: [Messenger] Sheridan/Jaime
Sro Gru 25, 2019 6:32 pm
Hehehehe, ale masz w twarz jak wrócisz do Kanady :'/ I no nie wiem, gdzie, nie dostałam zaproszenia *ociera łezkę* :c
....... ... . . . TY SIĘ AŻ PROSISZ O RZUCANIE W CIEBIE RASISTOWSKIMI ŻARTAMI AHAHAHAH
Jezu, masz rację, nie przebiję tego xD Nie w tym roku, ALE W ZESZŁYM, KOCHANIEŃKI
Jaime Alcides Chavarría
Jaime Alcides Chavarría
The Writers Alter Universe
Re: [Messenger] Sheridan/Jaime
Pią Sty 03, 2020 8:55 am
Uderzyłabyś twarz takiego el dios? Nie możesz być człowiekiem.

Niestety mój dom pozostaje strefą zamkniętą. Każdy doskonale wie, że wszystko byłoby dobrze gdyby nie te wścibskie dzieciaki.

Bring it on chica, nie boję się waszego rasizmu.

Czy te wszystkie pluszaki należą do ciebie czy kupiłaś je specjalnie po to, by udekorować choinkę?
Sponsored content
Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach