Chauncey Atwater
Chauncey Atwater
Fresh Blood Lost in the City
Solstice Dance School
Nie Wrz 08, 2019 11:21 pm
First topic message reminder :


Jedna z najpopularniejszych i bez wątpienia prestiżowych szkół tańca w Riverdale City. To właśnie tutaj można pobrać lekcję tańca nowoczesnego, prowadzone przez bardzo dobrych tancerzy i tancerki, których osiągnięcia sięgają nie tylko lokalnej skali, ale i międzynarodowej. Trzy razy w roku są organizowane zapisy do grup. Bez obaw można zacząć przygodę z tańcem zupełnie od zera lub już na jakimś poziomie. Instruktorzy wydają się surowi, jednak zawsze mają na uwadze dobro swoich uczniów.
Budynek ma wszystko to, co potrzebne do prowadzenia lekcji. Jedna cześć zawiera cztery duże sale, szatnie oraz łazienki oddzielne dla mężczyzn i kobiet. W drugiej części szkoły tańca znajdują się trzy mniejsze sale - zazwyczaj wykorzystywane do indywidualnych zajęć bądź przeprowadzania lekcji dla grupy dzieci - szatne i łazienki również z podziałem na damskie i męskie.
Przy odrobinie szczęścia, talentu i wyćwiczonych umiejętności można zostać wysłanym na konkursy. Kto wie? Może to właśnie droga do sukcesu?

Solstice Dance School


Na tym terenie nie ma ingerencji pracowniczej.
Jesteś zainteresowany pracą w Solstice? Kliknij na W.

Chauncey Atwater
Chauncey Atwater
Fresh Blood Lost in the City
Re: Solstice Dance School
Pon Wrz 16, 2019 10:59 am
____O adrenalinie? O Boże, jestem głupi, przepraszam. ─ mówiąc, zaczął zastanawiać się nad tym, jak on utrzymuje się na tych studiach bez poprawek.
____Dobrze jednak, że domysły Chauncey’ego i jego orzeszka nerkowego zamiast mózgu się (to jak trzy nerki w organizmie, wydajnie) się nie potwierdziły, bo za nim i jego plecakiem jak w kreskówkach zostałaby tylko chmura kurzu. Narkomani byli, tak samo jak to, czym się żywili, przerażający. Nawet jeżeli nie dawali sobie w żyłę, nie mogli go zarazić żadną chorobą, ani okraść z pieniędzy na działkę, Atwater nie chciał się do nich zbliżać nawet na dwa metry. Jeszcze ktoś pomyślałby, że i on bierze. Ile razy się zdarzyło, że dostał wpierdol za to, że jego kolega z ławki zrobił coming out?
____To fakt. ─ przytaknął mu, unikając szczelin między płytami chodnikowymi. ─ Ale to pewnie się zmienia w zależności od tego, ile jej właściwie pijesz. Nigdy się nie interesowałem, chociaż jestem baristą, ale wącham tyle tej kawy, że rzadko kiedy chce mi się ją pić. A w sumie to czytałem, że kofeina wcale nie daje nam energii, tylko blokuje jakieś miejsce w mózgu odpowiedzialne za odczuwanie zmęczenia. W ten sposób przestajesz być znużony.
____Miał rację, że kofeina jest niebezpieczna dla człowieka w różnych dawkach. On ledwo co upił łyka i już był w stanie przebiec maraton, ale Brandon? Brandon może wypić trzy czarne kawy w ciągu dnia w przerwie między drzemkami i iść spać o 21:00. Gdzie tu sprawiedliwość?
Sunzhong Huang
Sunzhong Huang
Fresh Blood Lost in the City
Re: Solstice Dance School
Pon Wrz 16, 2019 7:03 pm
- Nic się nie stało, że tak pomyślałeś. Może to ja wyraziłem się zbytnio nie jasno i miałeś prawo o pomyśleniu akurat o tym, a nie o czym innym. I nie mów tak, że jesteś głupi, bo to jest przykre - przez chwilę poczuł się jak swój starszy brat. Na samą myśl o tym podrapał się po karku, bo chciał być oryginalnym człowiekiem, a nie kopią swojego starszego brata.
  Skarcił się w myślach, bo  aktualnie nie chciał o tym myśleć. Chciał skupić się na rozmowie z Chaunceyem i go poznać. Krok po kroku, trzeba poznać partiami drugiego człowieka. Może ten wypad na kawę do Starbucksa coś pomoże, ale i tak rozmowa szła nawet przyjemnie, na luzie.
- Tak. Nawet  miałem przed sobą taki artykuł, ale wtedy myślałem kompletnie o czymś innym i takie sprawy mnie w ogóle nie interesowały, ale teraz z chęcią bym o tym poczytam - może tym sposobem zdobędzie ten artykuł i faktycznie go przeczyta, a jak towarzysz o tym zapomni to poszuka w internecie i przeczyta dla swojej ciekawości. - Jesteś baristą? Fajnie. To pewnie masz jakieś przywileje z tego tytułu - lekko się uśmiechnął i szedł dalej krok w krok z towarzyszem.
Chauncey Atwater
Chauncey Atwater
Fresh Blood Lost in the City
Re: Solstice Dance School
Sro Wrz 18, 2019 3:28 pm
____Chauncey już nie ciągnął tematu kokainy zamiast adrenaliny, bo uznał, że wystarczająco się popisał swoim ilorazem inteligencji i nie musiał udowadniać Sunowi, że jest z nim jeszcze gorzej. Już całkowicie poczuł chęć mniej lub bardziej zgrabnego przejścia do innych kwestii, nawet do typowej, niezręcznej rozmowie o pogodzie, gdy ten zaczął doszukiwać winy u siebie. Boże, czemu został obdarzony takim niewyparzonym jęzorem, za który potem musiał jednorazowo przepraszać średnio dziesięć osób?
____No, jestem. ─ przyznał już śmielej, bo jednak robienie dobrej kawy to była rzecz, którą mógł się bez problemu chwalić. ─ Oprócz zniżki, mam jeszcze przywileje w domu. Mam w domu posadę pierwszego zaparzacza macchiato mojej mamy. ─ mówiąc, skręcił do lokalu po ich prawicy i pchnął przeszkolne drzwi, żeby wejść do środka, potem przytrzymując drzwi koledze, żeby nie walnęły go chamsko w nos.

/zt x2
Sponsored content
Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach