Mercury Black
Mercury Black
Administrator Sovereign of the Power
Wolna fabuła
Pią Wrz 11, 2015 12:55 pm
First topic message reminder :

Masz wolną fabułę i nie jesteś pewien co z tym zrobić? Ludzie w cb nie odpisują na wezwania, bądź wszyscy są już zajęci? Zgłoś się w tym temacie, z pewnością prędzej czy później ktoś inny z podobnym problemem zajrzy tu w poszukiwaniu towarzysza do pisania.

Anonymous
Gość
Gość
Re: Wolna fabuła
Sob Cze 11, 2016 4:43 pm
Wątek z przeszłości.
Bardzo (pożądam wręcz) chciałbym, aby moment "upadku" Marcusa miał miejsce fabularnie. Te emocje!
Ogólnikiem - facet nie może być czynnym sportowcem, uraz po upadku go dyskwalifikuje. Szło mu dobrze, kasa była i kobieta. No ale, jak się posypał to i wszystko inne również. To taka zwrotnica w jego życiu zatem byłoby miło, gdyby ktoś chciał w tym uczestniczyć...

Lekarz.
Trener.
Kobieta - wtedy jego partnerka.

Jestem otwarty na propozycje i wasze wizje. O.
A jak się nie uda to trudno.
William Wimsey
William Wimsey
Fresh Blood Lost in the City
Re: Wolna fabuła
Sro Cze 15, 2016 4:34 pm


Ostatnio zmieniony przez William Wimsey dnia Czw Cze 23, 2016 3:57 pm, w całości zmieniany 1 raz
Popisał bym coś z kimś, nie mam aktualnie żadnego pomysłu na siebie więc zdam się na kogoś.
Moje wymagania są zerowe... chociaż w sumie było by miło gdyby ktoś miał smykałkę do biczowania, bo ostatnio potrzebuję zaganiacza do pracy.
Wydaje mi się, że raczej długich postów z siebie nie wypruje, ale myślę, że jakieś średnie będą.
(nie)a k t u a l n e
Elisabeth A. Cartier
Elisabeth A. Cartier
Fresh Blood Lost in the City
Re: Wolna fabuła
Wto Cze 21, 2016 12:58 am
Mogłabym popisać z kimś w Korytarzu, gdyby znalazł się ktoś chętny na szybką fabułkę. W grę wchodzi jeszcze jakiś wątek z (niedalekiej) przeszłości. Normalne fabuły niestety mam zajęte na chwilę obecną.

Albo mam wolną jedną fabułę na Catherine. No i tutaj również wątki z przeszłości wchodzą w grę.

W razie jakiś ustaleń większych przy obu paniach, opcjonalnie relacjach, choć przy relacjach z Elisabeth mogę być dość krytyczna ze względu na jej charakter i historię, ale i tak zapraszam na PW. Piszcie na Liskę, bo na niej najczęściej przesiaduję.
Anonymous
Gość
Gość
Re: Wolna fabuła
Nie Cze 26, 2016 3:22 pm
Jestem tutaj nową osóbką i póki co nie wiem za co się mam zabrać ,v, Prosiłbym o popisanie z kimś chętnym oraz w miarę cierpliwym bo z odpisami różnie u mnie bywa. Nie, nie blokuję tygodniami! Góra dzień, dwa. Praca męczy~
Chętnych zapraszam na PW.

Głównie poszukuję postaci męskie do popisania.

Aktualne bardzo
Anonymous
Gość
Gość
Re: Wolna fabuła
Pon Cze 27, 2016 10:48 pm


Ostatnio zmieniony przez Enya dnia Sob Lip 02, 2016 10:50 pm, w całości zmieniany 1 raz
Moje KP na dniach będzie przyjęte zatem wstępnie mogę się rozejrzeć za jakąś osóbką do popisania. Jedną fabułę rezerwuję dla pana dyrektora, więc pozostaje ta druga wolna. I ewentualnie wątek z przeszłości.

Nie mam wymagań.

Aktualne, o!
Anonymous
Gość
Gość
Re: Wolna fabuła
Sob Lip 02, 2016 9:11 pm
Endżel pisałaby.
Z kimkolwiek.
Jakkolwiek.
Możemy kraść krowy, owce lub bułki ze spożywczaka.
Ogólnie pożądam lekkiej fabuły, krótkich postów i szybkiej rozgrywki.
Tak, można ją zaliczyć.
Tak, dorzucam opony do żuka.
Nie, nie mam wymagań.
Tak, aktualne.
Anonymous
Gość
Gość
Re: Wolna fabuła
Nie Lip 03, 2016 3:31 pm


Ostatnio zmieniony przez Boyd dnia Nie Lip 03, 2016 10:17 pm, w całości zmieniany 1 raz
Oddam Boyda w czyjeś łapki, nie mam żadnych wymagań choć z góry przestrzegam że w tygodniu mogę nie mieć czasu na odpis i fabuła będzie się pewnie trochę wlekła. Ale postaram się odpisywać w miarę regularnie.

NIEAKTUALNE
Winter Blythe
Winter Blythe
Fresh Blood Lost in the City
Re: Wolna fabuła
Nie Lip 03, 2016 9:57 pm
Dobra, wypadałoby się trochę rozruszać, więc mam do zaoferowania tego cwanego malucha. *podaje na złotej tacy* A tak całkiem serio i poważnie, rozegrałabym na start jakiś szybki wątek, który nie będzie się ciągnął miesiącami - chociaż poganiać też jakoś specjalnie nikogo nie zamierzam. Coś... niekoniecznie lekkiego, niekoniecznie ciężkiego. Właściwie wszystko zależy od tego, co mielibyśmy rozegrać, ale ze swojej strony mogę dodać, że obojętne mi jest, czy będzie to kompletny spontan czy jednak co nieco wcześniej ustalone. Wakacje mamy, może coś związanego z plażą? Z morzem? Niezobowiązujący wypad ze znajomymi, który przerodzi się w teksańską masakrę lekką sprzeczkę? W końcu upały, jedno piwko, drugie piwko, te sprawy. Różnie to bywa, prawda... Nie no, w każdym razie jestem gotowa na burzę mózgów, jak i na pełen luz, także dogadamy się.

aktualne
Anonymous
Gość
Gość
Re: Wolna fabuła
Sob Lip 09, 2016 4:32 pm
Księcia czas gdzieś wyrwać na drugą fabułę. Dlatego zachęcam do tego, aby go gdzieś porwać. Z początku jest może trochę ciężki, ale myślę, że jeśli dobrze podejdzie się do wątku, sama fabuła może być całkiem ciekawa. Chętnych zapraszam do mnie na pw lub GG, jeśli ktoś ma w posiadaniu.

aktualne
Anonymous
Gość
Gość
Re: Wolna fabuła
Nie Lip 10, 2016 12:42 am
W sumie to przygarnę kogoś na jeszcze jedną grę. (^▽^)ノ
AKTUALNE
Anonymous
Gość
Gość
Re: Wolna fabuła
Nie Lip 10, 2016 9:03 pm
Mareczkowi wypadła jedna fabuła, jeżeli ktoś jest chętny i dybał na jego życie to zapraszam.

Aktualne.
Anonymous
Gość
Gość
Re: Wolna fabuła
Sro Lip 13, 2016 1:29 pm
W związku z wyjazdem osoby, która prowadziła ze mną (fa)bułkę, poszukuje jednej do przygarnięcia. Tamta została zawieszona.

Aktualne.
Anonymous
Gość
Gość
Re: Wolna fabuła
Sro Lip 20, 2016 6:13 pm
Z chęcią przygarnę kogoś na jeszcze jedną fabułę. Wszystko do ustalenia na PW.
Brenda Fitchner ♥
Brenda Fitchner ♥
Fresh Blood Lost in the City
Re: Wolna fabuła
Czw Lip 21, 2016 5:40 pm


Ostatnio zmieniony przez Brenda dnia Wto Lip 26, 2016 10:11 am, w całości zmieniany 1 raz
Mam chęć na jakiś wątek z przeszłości, jako że obie fabuły mam chwilowo zajęte. Szukam kogoś z kim mogłabym zacząć pisać od przyszłego tygodnia, bo teraz średnio wyrabiam czasowo.
Chętnych zapraszam na pw, wszystko da się ustalić .3.

Anonymous
Gość
Gość
Re: Wolna fabuła
Wto Lip 26, 2016 8:35 am


Ostatnio zmieniony przez Adrien N. Charpentier dnia Sro Lip 27, 2016 2:23 pm, w całości zmieniany 1 raz
Chętnie podaruję komuś jedną fabułę oraz jeden wątek z przeszłości. Wszystko można dogadać między sobą. Ostrzegam tylko, że Adrien nie jest zbyt rozmowny, więc fabuła może być dla niektórych gadatliwych dość trudna. W razie czego piszcie na pw, jeśli ktoś w ogóle będzie miał ochotę ze mną popisać.
Nieaktualne
Sponsored content
Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach