Wild Card
Wild Card
Fresh Blood Lost in the City
Bye - bye!
Wto Kwi 03, 2018 5:41 pm
First topic message reminder :

"Heaven must be missin' an angel" Tavares

Garik
Garik
Fresh Blood Lost in the City
Re: Bye - bye!
Pią Sie 24, 2018 10:16 pm
- ... O... Mój... Boże... Eeeeeh... Dobrze, damy radę. Wystarczy, że ustawimy się kilkadziesiąt metrów przed kontrolą graniczną. Będziemy mogli zatrzymać auto wcześniej, zanim dotrze do właściwych kontrolerów. Hmm.. Najlepiej byłoby dopaść strażników w ich gniazdku i tam odstawić teatrzyk, ale sam tego nie zrobię. Z tego co pamiętam... Jest około pięć do siedmiu osób... Ja wiem, że jestem pomysłowy i silny, ale żeby ich do czegokolwiek przekonać to kasa nie wystarczy. Zwłaszcza, że nie jestem ani Bośniakiem ani Boszniakiem.
Garik
Garik
Fresh Blood Lost in the City
Re: Bye - bye!
Sob Sie 25, 2018 11:52 am
- Jesteś bardzo odważna, że dajesz to zlecenie osobie, która będzie najbardziej podejrzana w tym miejscu. Cóż. Powtórzę jeszcze raz. Nie dam rady sam ich załatwić, zwłaszcza, że mają ciągle ruch. Jedyne co mogę ci zaproponować to kilkadziesiąt metrów dalej zaaranżować identyczną kontrolę drogową. Tak, by nikt się nie zorientował... W każdym razie czekam na ciebie przy granicy. W razie co zatrzymamy ich auto na M18 jakieś dwa kilometry przed strażą graniczną. Muszą tamtendy jechać. Nie ma innej drogi na Grecję.
Sponsored content
Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach