Wild Card
Wild Card
Fresh Blood Lost in the City
Bye - bye!
Wto Kwi 03, 2018 5:41 pm
"Heaven must be missin' an angel" Tavares
Garik
Garik
Fresh Blood Lost in the City
Re: Bye - bye!
Wto Kwi 03, 2018 5:47 pm
1 nowa wiadomość od: Garik

Когда и где я должен прийти за тобой?
Garik
Garik
Fresh Blood Lost in the City
Re: Bye - bye!
Wto Kwi 17, 2018 7:41 pm
- Halo? Tu Dragan. Dzwonię do ciebie, ponieważ… Pewnie nikt cię nie powiadomił o stanie Atnioniego. Jest u mnie, w szpitalu. Próbujemy ratować mu oczy i skórę. Podobno w jego mieszkaniu wybuchł pożar. Nie wiem dokładnie o co tam chodziło, w każdym razie jest cholernie poparzony i nie wiem jak uda nam się go hmmm… Odtworzyć.
Garik
Garik
Fresh Blood Lost in the City
Re: Bye - bye!
Wto Kwi 17, 2018 9:06 pm
- Sama zobacz jeśli chcesz się bardziej załamać. Robię co w mojej mocy… W ogóle zdajesz sobie sprawę jak chętnie oddałbym tego wraka komu innemu? To dziewiąta godzina wyciągania i wycinania malutkich drzazg z jego ciała, a głównie twarzy. Nie wiem co on robił. Zresztą nieważne. Mogę do ciebie zadzwonić jak uda nam się go poskładać. Chcesz?
Garik
Garik
Fresh Blood Lost in the City
Re: Bye - bye!
Wto Kwi 17, 2018 9:41 pm
- Nie zostawię go, póki nie zrobię wszystkiego co mogę, by go uratować. Jak skończę, przyjadę do klubu. Będę potrzebował odpoczynku, a teraz... Wracam tam. Ech. Nawet nie chcę myśleć jaki ja jestem zmęczony...
Garik
Garik
Fresh Blood Lost in the City
Re: Bye - bye!
Pon Kwi 30, 2018 8:03 pm
Nowa wiadomość od: Garik

Gdzie on jest?
Garik
Garik
Fresh Blood Lost in the City
Re: Bye - bye!
Pon Kwi 30, 2018 8:23 pm
Nowa wiadomość od: Garik

Gratuluję wyniesienia go bez mojej zgody. Wracasz na wyspy?
Garik
Garik
Fresh Blood Lost in the City
Re: Bye - bye!
Pon Kwi 30, 2018 8:37 pm
Nowa wiadomość od: Garik

Kogoś, kto byłby przy tobie i pomógł zapomnieć?
Garik
Garik
Fresh Blood Lost in the City
Re: Bye - bye!
Pon Kwi 30, 2018 8:44 pm
Nowa wiadomość od: Garik

Kiedy będzie pogrzeb?
Garik
Garik
Fresh Blood Lost in the City
Re: Bye - bye!
Pon Kwi 30, 2018 9:02 pm
Nowa wiadomość od: Garik

Ehhh... Nie mogę odmówić. Rezerwuję lot, pieprzyć plany.
Garik
Garik
Fresh Blood Lost in the City
Re: Bye - bye!
Pią Sie 24, 2018 7:43 pm
Nowa wiadomość od: Garik

Tęskniłem tak jak ty za mną. Na kiedy i gdzie mam Ci je dostarczyć?
Garik
Garik
Fresh Blood Lost in the City
Re: Bye - bye!
Pią Sie 24, 2018 7:57 pm
Nowa wiadomość od: Garik

Сараево?! Dlaczego tam?! Oni mnie tam zlinczują!... Bogu...
Garik
Garik
Fresh Blood Lost in the City
Re: Bye - bye!
Pią Sie 24, 2018 8:42 pm
Nowa wiadomość od: Garik

Jesteś niemożliwa. Zadzwonię do Ciebie jak będę na lotnisku w Belgradzie. Do usłyszenia.
Garik
Garik
Fresh Blood Lost in the City
Re: Bye - bye!
Pią Sie 24, 2018 9:00 pm
- Halo?.... Eee tu Garik. Chciałem ci przekazać że jestem już na lotnisku. Dawno mnie tutaj nie było trochę mnie to przeraża. W każdym razieeee... Zaraz wynajmuję samochód i podjeżdżam do Bośni. Nie wstąpię do stolicy ponieważ jak zapewne wiesz są cholernie ciężkie kontrole, których na pewno bym nie przyszedł... Aaaaale, nic straconego. Bośnia jest podzielona na Serbską republikę i Federację Bośni Hercegowiny. Republika Serbska dotyka prawie Sarajewa więc mogę się zatrzymać na granicy. Mam nadzieję że tyle wystarczy, nie chce mieć więcej problemów. Jak u ciebie? Gdzie jesteś?
Garik
Garik
Fresh Blood Lost in the City
Re: Bye - bye!
Pią Sie 24, 2018 9:41 pm
- Prędzej terapia, a nie masaż... Ehhh... Kontrola graniczna, ta? Poczekaj, niech no zerknę na mapy... O, mam, słyszysz mnie? Mam przed sobą widok na Sarajewo i granice z republiką serbską. Mógłbym podjechać do Кафе Сан Марко i na pieszo przejść przez niestrzeżony teren... Przy sarajewskim lotnisku są kontrole. Przekupić ich raczej nie da rady. Nie wiem w ogóle co potrzebujesz... Chcesz się bawić w kontrolę graniczną, to zrozumiałem... Ale coś jeszcze? Konkrety bella.
Sponsored content
Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach