Artem Domashnikov
Artem Domashnikov
Fresh Blood Lost in the City
Nagraj się po sygnale.
Nie Sty 21, 2018 6:10 pm
First topic message reminder :

Fajny telefon z fajnym dzwonkiem.

Garik
Garik
Fresh Blood Lost in the City
Re: Nagraj się po sygnale.
Pią Lut 02, 2018 10:11 pm
- Heh… Mam nadzieję, że przez cały ten wasz… Ile? Dwutygodniowy pobyt razem? Tak? Jednak dotrwacie w jednym kawałku. W razie co trzymaj go tam krócej. Nie pozwalaj mu na zbyt dużo. To artysta… Nie daj mu malować swojego aktu!... I jak to pijecie? Czy ty przypadkiem po tej twojej nocy w hotel nie wsiadasz w samochód i nie jedziesz dalej? - odchrząknął – Już, już… Przepraszam. Trochę się o was martwię. – nic nie mówił o Carlosie.
Garik
Garik
Fresh Blood Lost in the City
Re: Nagraj się po sygnale.
Pią Lut 02, 2018 10:38 pm
- Co?! Jaki rok? Nie pomożesz znaleźć mu jakiegoś mieszkania? Znaczy… Jeśli na tyle go lubisz… Nie chcę żadnego aktu od Carlo. Nie musi oglądać cię nago. Iii… Powiedzmy, że wystarczą mi nasze zdjęcia. – zaśmiał się mrukliwie. – Mam nadzieję, że tak jest. Ja… Cóż… Robię swoje, zajmuję myśli wszystkim czym mogę i jak widać działa. Jest lepiej.
Garik
Garik
Fresh Blood Lost in the City
Re: Nagraj się po sygnale.
Pią Lut 02, 2018 10:59 pm
- Hahaha! Cieszę się. – słychać było, że odetchnął – To z psami. Spodobało mi się… I dziękuję. Wiesz, że ciężko mi teraz znowu lecieć do Kanady, alee… Będę do ciebie pisał w razie co. Też jeśli zechcesz zaproszenie do Rosji, tylko mnie poinformuj. Wyślę ci w ciągu tygodnia… Dobrze, nie przeszkadzam wam tam. Bawcie się dobrze. Miłych snów Artem.
Garik
Garik
Fresh Blood Lost in the City
Re: Nagraj się po sygnale.
Nie Lut 04, 2018 4:37 pm
- Cześć. Jestem jeszcze. Co tam? Dotarliście cało? - spojrzał na zegarek i szybko obliczył, która może być u nich godzina.
Garik
Garik
Fresh Blood Lost in the City
Re: Nagraj się po sygnale.
Nie Lut 04, 2018 4:42 pm
- Hm? Słucham cię.
Garik
Garik
Fresh Blood Lost in the City
Re: Nagraj się po sygnale.
Nie Lut 04, 2018 4:55 pm
- ...Yhyym. - uśmiechnął się do telefonu. Nie przerywał mu… Jeszcze.
Garik
Garik
Fresh Blood Lost in the City
Re: Nagraj się po sygnale.
Nie Lut 04, 2018 5:03 pm
Westchnął cicho.
- … Co teraz robisz?
Garik
Garik
Fresh Blood Lost in the City
Re: Nagraj się po sygnale.
Nie Lut 04, 2018 5:12 pm
- Och Artem… - westchnął ciężko – Też chciałbym mieć cię przy sobie... Oglądać cię i rozpieszczać. – zaczął mówić mrukliwiej.
Garik
Garik
Fresh Blood Lost in the City
Re: Nagraj się po sygnale.
Nie Lut 04, 2018 5:18 pm
- … I co zrobisz jak przylecę? – wkopał go
Garik
Garik
Fresh Blood Lost in the City
Re: Nagraj się po sygnale.
Nie Lut 04, 2018 5:31 pm
- Hmmm... Bo ja... Chętnie bym cię wycałował i dobrał do ciebie. Robiłbym to powoli, by przypadkiem nie zostawić cię niedopieszczonego. Chciałbym cię przytulić, schować w swoich ramionach kiedy byś pode mną odpływał z przyjemności. Chciałbym ci dużo dać. Spróbowałbyś czegoś nowego, pozwoliłbym ci na to, o co byś mnie poprosił... - westchnął ciężko - Ehh... Artem przyznaj się... To ile wypiłeś?
Garik
Garik
Fresh Blood Lost in the City
Re: Nagraj się po sygnale.
Nie Lut 04, 2018 5:50 pm
- … - przez chwilę nie wiedział co powiedzieć – Artem… Mój drogi… - uśmiechnął się zażenowany tym, że trochę go zatkało – Tęsknię za tobą. Mam nadzieję, że niedługo będzie okazja, by się spotkać. Do tego czasu… Może trochę przystopuj z alkoholem i nie dawaj się tak Carlo. Chciałbym być teraz na jego miejscu.
Garik
Garik
Fresh Blood Lost in the City
Re: Nagraj się po sygnale.
Nie Lut 04, 2018 6:10 pm
Głośno wpuścił i wypuścił powietrze, a zaraz stęknął jakby się przeciągał.
- Artem proszę cię… Przez ciebie dzisiaj będę miał w głowię tylko ciebie. – zaśmiał się cicho.
Garik
Garik
Fresh Blood Lost in the City
Re: Nagraj się po sygnale.
Nie Lut 04, 2018 6:28 pm
- Tak… Bo wolałbym mieć cię wtedy obok, a tak zostają mi myśli… - westchnął – Przylecę jak będę mógł. Odezwij się jutro rano i napisz mi czy nie zmieniłeś zdania… Miłych snów Artem.
Garik
Garik
Fresh Blood Lost in the City
Re: Nagraj się po sygnale.
Pon Lut 05, 2018 9:21 am
1 nowa wiadomość od: Garik

Heej, nie przejmuj się. Jak się dziś czujesz?
Garik
Garik
Fresh Blood Lost in the City
Re: Nagraj się po sygnale.
Pon Lut 05, 2018 9:43 am
1 nowa wiadomość od: Garik
Nic się nie stało Dziś odeśpij za nas dwóch i nie zaprzątaj sobie głowy. Ja właśnie szykuję się na samolot.
Sponsored content
Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach