Mercury Black
Mercury Black
Administrator Sovereign of the Power
@kyannan
Wto Paź 24, 2017 12:08 am
First topic message reminder :

kyannan
Landmark Hotpot House



Liczba polubień: 228,493
kyannan Po wszystkich tych przygnębiających wydarzeniach, chyba każdy z nas potrzebuje nieco odpoczynku. Tym razem w towarzystwie moich dwóch najlepszych przyjaciół - Cyrille'a i Saturna - przy dobrym jedzeniu, a za kilka godzin - spotkanie z moim chłopakiem, Alanem w... ha! ⭐ Tajemnica. #cullinan #mercuryblack #vancouver #photooftheday

1 godzinę temu


Kod komentarzy:

Alan Hayden Paige
Alan Hayden Paige
Fresh Blood Lost in the City
Re: @kyannan
Pon Maj 28, 2018 5:25 pm
letmesleep @kyannan Drogi pamiętniku, właśnie dowiedziałem się, że mój chłopak pobiera opłaty za swoje towarzystwo. Co powinienem o tym myśleć?
Postacie NPC
Postacie NPC
Fresh Blood Lost in the City
Re: @kyannan
Pon Maj 28, 2018 8:30 pm
sweet.little.unforgettable.thing @kyannan aż żałuję, że mnie nie stać na takie towarzystwo ;ccc
Mercury Black
Mercury Black
Administrator Sovereign of the Power
Re: @kyannan
Wto Maj 29, 2018 10:27 pm
kyannan
Riverdale City, Kanada



Liczba polubień: 3,945,364
kyannan Someone help me I'm crawling in my skin. Sometimes I feel like giving up, but I just can't. It isn't in my blood. #cullinan #mercuryblack #tuesday #riverdalecity #photooftheday

1 godzinę temu


Kod komentarzy:
Jake Raven O'Brien
Jake Raven O'Brien
Fresh Blood Lost in the City
Re: @kyannan
Wto Maj 29, 2018 10:53 pm
i'm.limited.edition @kyannan Gdybyś nie był zajęty, zacząłbym mieć dylemat, ale na razie pozostaje mi docenić dobre zdjęcie. Świetna sceneria. B|
Mercury Black
Mercury Black
Administrator Sovereign of the Power
Re: @kyannan
Sro Maj 30, 2018 4:35 pm
kyannan @i'm.limited.edition "Pomyślały miliony osób na ziemi". To jedna z mniejszych kawiarni niedaleko Riverdale. Bardzo miła atmosfera i świetna kawa. Mogę podrzucić ci nazwę.
Jake Raven O'Brien
Jake Raven O'Brien
Fresh Blood Lost in the City
Re: @kyannan
Sro Maj 30, 2018 6:06 pm
i'm.limited.edition @kyannan Pewnie, podrzucaj. Na pewno nie zapomnę, żeby tam wpaść.
Postacie NPC
Postacie NPC
Fresh Blood Lost in the City
Re: @kyannan
Czw Maj 31, 2018 1:23 am
kate.ohara @kyannan Aaa, kojarzę tę kawiarnię! Mają najlepsze latte w całym mieście. Teraz żałuję tylko, że nie udało mi się być tam we właściwym czasie. Zdjęcia to nie to samo co widok na żywo. ;c
Mercury Black
Mercury Black
Administrator Sovereign of the Power
Re: @kyannan
Czw Maj 31, 2018 1:29 am
@kyannan polubił komentarz @i'm.limited.edition 15 sekund temu

kyannan @kate.ohara W okolicach Riverdale jestem praktycznie cały czas, kto wie, może kiedyś wpadniemy na siebie podczas kupowania latte?
Alan Hayden Paige
Alan Hayden Paige
Fresh Blood Lost in the City
Re: @kyannan
Czw Maj 31, 2018 1:31 am
@letmesleep polubił twoje zdjęcie 2 minuty temu

letmesleep @kyannan Poszedł do kawiarni i nawet ciastka nie przyniósł.
Mercury Black
Mercury Black
Administrator Sovereign of the Power
Re: @kyannan
Czw Maj 31, 2018 1:41 am
kyannan
Riverdale City, Kanada



Liczba polubień: 4,103,004
kyannan Coś z dedykacją dla mojego chłopaka, żeby wybaczył mi to nieprzyniesione ciastko. Następnym razem wezmę ci całą tartę z owocami. @letmesleep #cullinan #mercuryblack #wednesday #riverdalecity #photooftheday #school

1 godzinę temu

Jake Raven O'Brien
Jake Raven O'Brien
Fresh Blood Lost in the City
Re: @kyannan
Czw Maj 31, 2018 1:54 am
@i'm.limited.edition polubił twoje zdjęcie 15 sekund temu

i'm.limited.edition @kyannan Jak dla mnie powinien docenić, że nie zatruwasz go cukrem (chyba że chcesz się zemścić za tego maka). Najlepiej od razu przynieś same owoce i wmów mu, żeby wyobraził sobie, że to tarta.
Mercury Black
Mercury Black
Administrator Sovereign of the Power
Re: @kyannan
Czw Maj 31, 2018 1:55 am
@kyannan polubił twój komentarz 25 sekund temu

kyannan @i'm.limited.edition Brzmi świetnie, ale boję się że ze mną zerwie. Lepiej przyniosę mu jakiś zajebisty stek.
Alan Hayden Paige
Alan Hayden Paige
Fresh Blood Lost in the City
Re: @kyannan
Czw Maj 31, 2018 2:34 am
@letmesleep polubił twoje zdjęcie 11 minut temu

letmesleep @kyannan Trzymam za słowo i mam nadzieję, że ten następny raz nastąpi w miarę szybko. Chociaż stekiem też nie pogardzę. Czy ty @i'm.limited.edition właśnie próbujesz zdemoralizować mi chłopaka?
Jake Raven O'Brien
Jake Raven O'Brien
Fresh Blood Lost in the City
Re: @kyannan
Czw Maj 31, 2018 11:03 am
i'm.limited.edition @letmesleep Nieee, co ty. Ja tylko dobrze mu doradzam, jak kumpel kumplowi. c:
Postacie NPC
Postacie NPC
Fresh Blood Lost in the City
Re: @kyannan
Czw Maj 31, 2018 11:06 am
@sweet.little.unforgettable.thing polubiła twoje zdjęcie 34 minuty temu

sweet.little.unforgettable.thing @kyannan kyaaa o(≧∇≦o) przyznam, że gdyby ktoś taki przyniósł mi tartę, zastanawiałabym się, które ciastko schrupać jako pierwsze ♥
Sponsored content
Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach