Anonymous
Gość
Gość
Zajęcia matematyk [Quartz + max 3 randomy] B19dfe35-878c-4402-a744-2d70e5591d91

Koniec laby mięczaki, do ławek i rozwiązujemy równania.
HEHEHEHE

Zajęcia kierowane są do klas pierwszych (więc one bez względu na kolejność zgłoszeń mają pierwszeństwo do wzięcia w nich udziału) które będą miały szczęście lub nieszczęście mieć matematykę ze mną. Współczuję i ślę kondolencje. Założenia lekcji są takie, że:
  • są to wasze pierwsze zajęcia matematyki w tym roku
  • nie znacie mnie jeszcze (chyba, że co najwyżej z plotek), a ja nie znam was


Do tego jestem w stanie przyjąć kilku uczniów klas 2-5, którzy mogą się pojawić na zajęciach bo:
  • już zlamili i muszą poprawić jakieś zajęcia
  • przygotowują się do jakiego konkurs i jet to jedyny termin nam odpowiadający do konsultacji
  • należą o klasy piątej i nadrabiają jakiś materiał czy kij go wie.
  • bądźcie kreatywni i mnie zaskoczcie
  • każdy taki rodzynek jest zmuszony dać powód swojego ewentualnego pojawienia się na zajęciach w zgłoszeniu.


Postanowienia ogólne:

  • wstępnie zgłoszenia przyjmuję do 17 października, lecz w zależności od liczby chętnych może ten termin ulec wydłużeniu lub skróceniu
  • wstępnie planuję przyjąć 5 uczniów, lecz w zależności od liczby chętnych może to ulec zmianie
  • będą deathliny na odpis bo przecież wszyscy chcemy by to jakoś szło do przodu. Wstępnie planuję coś między 3-7 dniami, jednak chcę to dostosować do was - napiszcie więc w zgłoszeniach jak wam by odpowiadało.
  • nie wymagam rozpisywania
  • jeśli ktoś nie wyrobi się w terminie po raz drugi - zostaje usunięty z lekcji.
  • usprawiedliwienia o niemożności odpisu przyjmuję tylko na 24h przed dethlinem. Nie przyjmuję żadnych usprawiedliwień w dzień sądu ostatecznego. Pisanie mi na PW nie boli i wierzcie - zawsze uwzględniam i nie gryzę.
  • jeżeli ktoś będzie się zachowywać nagannie - dozna tego konsekwencji
Mercury Black
Mercury Black
Administrator Sovereign of the Power
Zgłaszam się jako przygotowujący się do konkursu matematycznego. Trzeba trzymać poziom, jak chce się być przewodniczącym.
Anonymous
Gość
Gość
Angel się zapisuje w roli rodzynka.
A dlaczego?
Nie należy przecież do pierwszej klasy, ale ciężko było zaprzeczyć, że jej poziom wiedzy z pewnością znajduje się mniej więcej na takim. Wszystkie lata po kolei spędzała na bezczelnym zżynaniu, pisała sobie ściągi na udach i podwijała spódnicę, żeby tam zajrzeć, na nadgarstku pod zegarkiem, na paznokciach, wszędzie, gdzie tylko się dało, ale. Ale ile można? Noga podwinęła się raz, drugi i trzeci, ostatecznie ledwo się przez tę nieszczęsną matmę przecisnęła i teraz po prostu musi chodzić na zajęcia dla klas młodszych.
Bo zaległości. Wielkie, potężne zaległości.
Anonymous
Gość
Gość


Ostatnio zmieniony przez Violet dnia Sob Paź 15, 2016 5:57 am, w całości zmieniany 2 razy
Też podsyłam Natalie do nauki na konkurs. Są z Mercurym w jednej klasie, więc nic dziwnego, że obu wypada akurat ten sam termin.
Ryu Kurogane
Ryu Kurogane
Fresh Blood Lost in the City
Zgłaszam Ryu do udziału w zajęciach. Jakoś trzeba zacząć tą pierwszą klasę.
Anonymous
Gość
Gość
Jeśli nie zleci się tu w najbliższym czasie grupa pierwszaków, to mogę dorzucić do puli jeszcze Lunatyka i Mary Sue żeby nie było, że na lekcji dla Quartz jest jeden z tego rocznika i trzej ze starszego. No i wypadałoby mi ich w końcu jakoś ruszyć.
Anonymous
Gość
Gość
Idę, idę, idę, ja! Ja! Weźcie mnie! MNIE! Ładnie proszę? Słodkie oczka? Przynieść ciasteczka?

Ah, i Siri też będzie. Bo może.
Anonymous
Gość
Gość
Wiem, że jest po terminie, ale jakby się dało jeszcze Natalie upchnąć gdzieś .-.
Anonymous
Gość
Gość
Okej, to zamykam zapisy. Mamy mały poślizg przyczyn losowych, lecz do ma 20 pojawi się post rozpoczynający lekcję. Poinformuję każdego o tym na PW by przypadkiem komuś nie zdarzyło się przeoczyć!
Anonymous
Gość
Gość
https://riverdale.forumpolish.com/t1158-matematyka-quartz#26892 <- zaczęły  się zajęcia!

KAŻDY BIAŁY może na nie śmiało wbijać na YOLO nawet jak się nie zgłaszał

Zakładam, że zajęcia odbywają się gdzieś na początku roku szkolnego (gdzies wrzesień, więc pierwszaki mogą mnie nie znać) :I

Violet, Angel, Mecury - Możecie śmiało wbijać zgodnie z ustalonymi prze was założeniami

KAŻDY UCZEŃ który się zgłosił wcześniej ma dodatkową możliwą nieobecność do wykorzystania (nagroda za to, że się zgłosiliście wcześniej, lecz ja zlamiłem)

Jeśli ktoś będzie chciał, może jeszcze wbić na zajęcia w drugiej kolejce (miedzy 1-8 grudnia)

Zalecam siadać koło siebie, tak byście mogli wchodzić w interakcje miedzy sobą. Jak coś nie mam nic przeciwko, jak np. dwóch uczniów siądzie obok siebie i będzie w ciągu tygodnia naparzała kilka kolejek między sobą. Jak chce ktoś pisać kilka postów na oficjalną kolejkę to nie zamierzam bronić. Pochwalam!
Sponsored content
Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach