Kakuei Fuse-Liang
Kakuei Fuse-Liang
Fresh Blood Lost in the City
@shadow_dark_night
Sob Lut 17, 2018 8:33 pm
First topic message reminder :

shadow_dark_night
Riverdale



Liczba polubień: 5
shadow_dark_night Minął już rok. Pora pokazać jak to i owo wygląda. #wygląd #obecny

45 minut temu


Kakuei Fuse-Liang
Kakuei Fuse-Liang
Fresh Blood Lost in the City
Re: @shadow_dark_night
Pią Paź 26, 2018 6:53 pm
shadow_dark_night @le_syndrome_d'alouette Dziękuję. W najbliższym czasie spróbuję coś nowego wrzucić.
Um... Te słowa są zbyt wartościowe, żeby osoba mojego pokroju je usłyszała...  .////.
Nickolas le Fent
Nickolas le Fent
Fresh Blood Lost in the City
Re: @shadow_dark_night
Pią Paź 26, 2018 7:45 pm
le_syndrome_d'alouette @shadow_dark_night W takim razie czekam z niecierpliwością - to świetna informacja! I daj spokój, nawet nie waż się tak mówić. Choć może nie znam cię całkiem, wydajesz się być świetną osobą!
Kakuei Fuse-Liang
Kakuei Fuse-Liang
Fresh Blood Lost in the City
Re: @shadow_dark_night
Pią Paź 26, 2018 8:00 pm
shadow_dark_night @le_syndrome_d'alouette T-To... Twoja cierpliwość będzie wystawiona na próbę, bo naprawdę... nie mam pojęcia, kiedy wstawię coś nowego... ;-; Um... To może kiedyś los skrzyżuje nasze ścieżki...
Nickolas le Fent
Nickolas le Fent
Fresh Blood Lost in the City
Re: @shadow_dark_night
Pią Paź 26, 2018 8:46 pm
le_syndrome_d'alouette @shadow_dark_night No nie! Nie możesz robić takich rzeczy. I miejmy nadzieję, wtedy moglibyśmy zrobić kilka wspólnych zdjęć
Kakuei Fuse-Liang
Kakuei Fuse-Liang
Fresh Blood Lost in the City
Re: @shadow_dark_night
Pią Paź 26, 2018 9:13 pm
shadow_dark_night @le_syndrome_d'alouette A-ale naprawdę, nie mam pojęcia... Raczej zdjęcia wstawiam spontanicznie. Taaa... Jeśli chcesz z Azjatą... xD
Nickolas le Fent
Nickolas le Fent
Fresh Blood Lost in the City
Re: @shadow_dark_night
Sob Paź 27, 2018 3:59 pm
le_syndrome_d'alouette @shadow_dark_night O, nie wiedziałem, że zdjęcie z Azjatą to jakaś choroba xDDDDD
Kakuei Fuse-Liang
Kakuei Fuse-Liang
Fresh Blood Lost in the City
Re: @shadow_dark_night
Sob Paź 27, 2018 7:57 pm
shadow_dark_night @le_syndrome_d'alouette Um... T-To nie jest żadna zaraza ;-; Tylko to jest ciekawa propozycja.
Trystian
Trystian
Fresh Blood Lost in the City
Re: @shadow_dark_night
Nie Paź 28, 2018 4:58 pm
@dreamer_s.way polubił/polubiła twoje zdjęcie 3 minuty temu

@dreamer_s.way polubił/polubiła twoje zdjęcie 2 minuty temu

@dreamer_s.way polubił/polubiła twoje zdjęcie 1 minutę temu


   
dreamer_s.way @shadow_dark_night Miałeś rację. Niewiele na nim jest. Aczkolwiek informacja, że lubisz kawę też jest przydatna~! ^.^ + zdecydowanie musisz zaktualizować zdjęcie, albo iść do fryzjera! Odrosty są zUe! Też czekam na nowości! @le_syndrome_d'alouette Cześć
Kakuei Fuse-Liang
Kakuei Fuse-Liang
Fresh Blood Lost in the City
Re: @shadow_dark_night
Nie Paź 28, 2018 5:51 pm
shadow_dark_night @dreamer_s.way A, to zdjęcie z kawą to też był raczej spontan. Um... Na chwilę obecną nie mam wystarczająco pieniędzy na fryzjera, więc na razie muszę żyć z odrostami.
Nickolas le Fent
Nickolas le Fent
Fresh Blood Lost in the City
Re: @shadow_dark_night
Nie Paź 28, 2018 10:24 pm
le_syndrome_d'alouette @shadow_dark_night I to jest bardzo ciekawa propozycja, jednak zadałeś ją w taki sposób, jakbym powinien od Ciebie uciekać jak najdalej bo jesteś zombie czy coś ;D
@dreamer_s.way O hej... Czekaj, czekaj... No tak, chłopak, który oblał mnie kawą?! Haha~
Kakuei Fuse-Liang
Kakuei Fuse-Liang
Fresh Blood Lost in the City
Re: @shadow_dark_night
Pon Paź 29, 2018 7:14 pm
shadow_dark_night @le_syndrome_d'alouette Um... T-To nie tak miało to zabrzmieć;; Tylko... Nikt od dłuższego czasu nie proponował mi wspólnego zdjęcia...
Kakuei Fuse-Liang
Kakuei Fuse-Liang
Fresh Blood Lost in the City
Re: @shadow_dark_night
Pią Lis 02, 2018 10:38 pm


Ostatnio zmieniony przez Kakuei Fuse dnia Pią Lis 09, 2018 5:55 pm, w całości zmieniany 2 razy
shadow_dark_night
Fujian - Fuzhou



Liczba polubień: 30
shadow_dark_nightPowierzchnia skorupa, która mnie chroniła przed wylewem emocji właśnie pękła i pokazała swoje oblicze. Przypomniały mi się momenty, które chciałbym zapomnieć, ale z dobrym wsparciem poradzę sobie i obiecałem sobie, że nie będę zwracał uwagi na przeszłość. #schody #miasto #centrum #odświerzeniewłosów #czapkanachłodedni

14 godzin temu



Komentarze:

Spoiler:
Trystian
Trystian
Fresh Blood Lost in the City
Re: @shadow_dark_night
Sob Lis 03, 2018 11:04 pm
@shadow_dark_night - Page 2 F1c7b780088604cf6ba0c6c155570915

@dreamer_s.way polubił/polubiła twoje zdjęcie 5 minut temu


dreamer_s.way @shadow_dark_night Zdjęcie z czapką? :c mam wrażenie, że masz jaśniejsze włosy? Jakieś odświeżone? Pofarbowałeś się w końcu?! To tym bardziej bez czapki powinno być! Ach no i... zdecydowanie nie powinno się patrzeć w przeszłość. Tym bardziej tą bolesną. Moim zdaniem powinno się o niej pamiętać. Ale nie zaglądać. To już było i nie ma co rozdrapywać starych ran. Ja tak przynajmniej robię i całkiem żyję c:
Kakuei Fuse-Liang
Kakuei Fuse-Liang
Fresh Blood Lost in the City
Re: @shadow_dark_night
Nie Lis 04, 2018 8:38 pm
shadow_dark_night @dreamer_s.way Um... Może źle dobrałem hasztagi, bo jak to wstawiałem to była bardzo późna godzina oraz może być tak, że na to miały również wpływ czynniki zewnętrze ^^' Tak, pofarbowałem się ponownie na biało oraz miało miejsce małe strzyżenie. Mhm. Zgadam się z twoim komentarzem. Właśnie ja tak próbuje robić, ale można stwierdzić po tym wpisie, że mi się to nie udało... Ale będę z tym walczył oraz będę szukał jakiś osób, które mogą mi pomóc po przez rozmowę albo spędzenia z kimś miło dnia c:
Mercury Black
Mercury Black
Administrator Sovereign of the Power
Re: @shadow_dark_night
Sro Lis 07, 2018 7:14 pm
@kyannan polubił twoje zdjęcie
30 minut temu
Sponsored content
Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach