Kakuei Fuse-Liang
Kakuei Fuse-Liang
Fresh Blood Lost in the City
@shadow_dark_night
Sob Lut 17, 2018 8:33 pm
First topic message reminder :

shadow_dark_night
Riverdale



Liczba polubień: 5
shadow_dark_night Minął już rok. Pora pokazać jak to i owo wygląda. #wygląd #obecny

45 minut temu


Postacie NPC
Postacie NPC
Fresh Blood Lost in the City
Re: @shadow_dark_night
Wto Lis 20, 2018 12:35 am
@saclum polubił/polubiła twoje zdjęcie
1 minutę temu





Supreme? Omg, wozisz się, gościu! Nie odsprzedałbyś może tej czapki? Dobrze zapłacę ; )
Postacie NPC
Postacie NPC
Fresh Blood Lost in the City
Re: @shadow_dark_night
Wto Lis 20, 2018 12:39 am
@resident.eeveel polubił/polubiła twoje zdjęcie
1 minutę temu





Kiedy face reveal?
Kakuei Fuse-Liang
Kakuei Fuse-Liang
Fresh Blood Lost in the City
Re: @shadow_dark_night
Pią Lis 23, 2018 7:29 pm
@saclum Um... Niestety nie sprzedam tej czapki, ponieważ dostałem ją od mojego przyjaciela. A jeśli miałbym ją sprzedać to trochę to wyglądałoby dziwnie. Dostajesz od dobrze znanej tobie osoby rzecz, która jest użyteczna, a później ją sprzedajesz?... Coś tutaj się nie zgadza.




@resident.eeveel Niebawem.
Kakuei Fuse-Liang
Kakuei Fuse-Liang
Fresh Blood Lost in the City
Re: @shadow_dark_night
Czw Gru 27, 2018 2:20 pm
shadow_dark_night
Fujian - Fuzhou



Liczba polubień: 90
shadow_dark_night Zdjęcie w plenerze nie ma co. Zgodziłem się od razu. Ta zabawa trwała parę minut dla osoby robiącej zdjęcia, a dla mnie to wydawało się wiecznością. Dlaczego? Gdyż ja wiem, że nie jestem jakoś specjalnie fotogeniczny na zdjęciach i przez większość czasu unikałem takich rzeczy, zwanych "sesjami". Ale pod wpływem drugiej osoby zgodziłem się, ponieważ mój przyjaciel powiedział mi, cytuje: "Kaku, mogę tobie porobić parę zdjęć, bo muszę sprawdzić swój nowym sprzęt, którym kupiłem niedawno i chciałem go wypróbować." A na końcu się uśmiechnął. Kiedy, jest już po wszystkim, po prostu chce mi się z tego wszystkiego śmiać oraz ta sytuacja pokazała mi, że raczej jestem naiwny i łatwowierny na takie gadki xD
PS. Święta już nas minęły, pewnie wszyscy są przejedzeni jedzeniem i nie mogą patrzeć na nie. Związku z tym będę wam wszystkim życzył udanego sylwestra, świetnej zabawie w gronie znajomych oraz mile spędzonego czasu z osobami, na których wam zależy ^^ (Btw czekam na wasze oceny ♥)
#plener#sesja#przerwaswiateczna#stylizacjazimowa#casual

48 godzin temu

Chester Ó Heachthinghearn
Chester Ó Heachthinghearn
Fresh Blood Lost in the City
Re: @shadow_dark_night
Pią Gru 28, 2018 6:57 pm
a pierdolisz kaku z tym byciem nie fotogenicznym, ja brałbym. ale mógłbyś się uśmiechnąć od czasu do czasu, chyba, że się bronisz przed zmarszczkami na starość
i czy to są odrosty? boooooy, wbijaj do mnie, pofarbuję ci je
Anonymous
Gość
Gość
Re: @shadow_dark_night
Pią Gru 28, 2018 7:03 pm
Jaki piękny Kaku (ˆ⌣ˆԅ)
Dziękuję za życzonka i wzajemnie *hug* (づ ̄ ³ ̄)づ
A Ty jak będziesz spędzał sylwestra, co? Jeśli nie masz żadnych planów, to zapraszam na wieczór filmowy u Leilani! Zapewniam same dobre produkcje i pyszne jedzonko (^v^) 
Kakuei Fuse-Liang
Kakuei Fuse-Liang
Fresh Blood Lost in the City
Re: @shadow_dark_night
Pią Gru 28, 2018 7:29 pm
@XCHESSY69X Chyba jest potrzebny cud, aby się uśmiechnął do obiektywu aparatu xD  Wiesz, na starość nie chciałbym mieć zmarszczek, ale to cholerstwo i tak każdego dopadnie w swoim czasie. Widzę, że moje odrosty (nawet te najmniejsze) przed tobą się nie uchowają. Z tego wynika, że ta farba była słaba, jak już przed nowym rokiem wypatrzyłeś na tym zdjęciu odrosty. W sumie to chętnie, tylko ja teraz jestem u siebie i tak trochę ciężko będzie, ale jak "kiedyś" wbijesz do Chin to cię przywitam ♥  




@JELLYBEAN Dziękuje bardzo ^^ podziękuj fotografowi, który to robił xD
Sylwestra... Hm, dobre pytanie. Um... Chętnie skorzystałbym z twojego zaproszenia, ale chyba wynika, że trochę dłużej zostanę w Chinach. Bo raczej mój fotograf tak szybko mnie nie puści *zerka na fotografa siedzącego obok przy laptopie*  
Anonymous
Gość
Gość
Re: @shadow_dark_night
Pią Gru 28, 2018 7:57 pm
Oww, jesteś w Chinach? *o* Whoaa, zawsze chciałam pojechać do Azji, czułabym się tam nawet wysoka, hihi.
Alezemniebezbek D:
Anyway, miłej zabawy w krainie ryżem płynącej ⊙▽⊙
Bezbekv2 ;w; 
Kakuei Fuse-Liang
Kakuei Fuse-Liang
Fresh Blood Lost in the City
Re: @shadow_dark_night
Pią Gru 28, 2018 9:10 pm
@JELLYBEAN Tak ^^' Hm, jeśli to twoje morzenie, to może kiedyś pojedziesz do Azji. Heh, nie byłbym się taki pewien na twoim miejscu, hihi.
Jeszcze raz dziękuję ♥  
Kakuei Fuse-Liang
Kakuei Fuse-Liang
Fresh Blood Lost in the City
Re: @shadow_dark_night
Wto Mar 05, 2019 8:45 pm
shadow_dark_night
Fujian - Fuzhou



Liczba polubień: 100
shadow_dark_night Padłem ofiarą kolejnej sesji autorstwa mojego przyjaciela. Zostało to wykonane bez mojej wiedzy, można powiedzieć, że całkowicie na spontanie, kiedy musiałem odpocząć od zrealizowania projektu oraz pozytywnych niespodzianek.
PS. Po zobaczeniu tego zdjęcia zdecydowałem je wstawić. #browhair #earring #ring #sweater #repose

1 dzień temu

Anonymous
Gość
Gość
Re: @shadow_dark_night
Wto Mar 05, 2019 8:52 pm
@l_bambi polubił twoje zdjęcie
2 minuty temu




Muszę przyznać, że do twarzy ci w brązie. Rzekłbym wręcz, że znacznie lepiej!
Chauncey Atwater
Chauncey Atwater
Fresh Blood Lost in the City
Re: @shadow_dark_night
Wto Mar 05, 2019 10:36 pm
@chaunceyxatwater polubił twoje zdjęcie
2 minuty temu




Ale poważna mina, uśmiechnij się Ale bardzo ładnie Ci w brązowych włosach. I w tym kolorze swetra też, nosiłbym!
Kakuei Fuse-Liang
Kakuei Fuse-Liang
Fresh Blood Lost in the City
Re: @shadow_dark_night
Pią Mar 08, 2019 8:50 pm
@l_bambi Dziękuję bardzo c: Właśnie zrobiłem taki mały eksperyment z brązowymi włosami i okaże się jaki będzie odzew od ludzi, którzy obserwują mój profil. Negatywny czy pozytywny. Na razie widzę, że pozytywny, ale z drugiej strony, chyba to już była ta pora, aby zmienić kolor włosów na inny.




@chaunceyxatwater Jak miałem się uśmiechać, jak byłem wtedy bardzo zmęczony. Byłem pięć godzin w ciągłym ruchu albo nawet więcej. Straciłem rachubę czasu. Bardzo dziękuję. Jak chcesz mogę ci kiedyś pożyczyć, tylko pytanie, czy mamy ten sam rozmiar ubrań xD
Postacie NPC
Postacie NPC
Fresh Blood Lost in the City
Re: @shadow_dark_night
Nie Mar 17, 2019 10:51 am
@amieee polubiła twoje zdjęcie
46 minut temu




Chętnie ukradłabym twojego przyjaciela, żeby zrobił mi kilka zdjęć. Widać, że chłopak zna się na rzeczy. Cudowne ujęcie <3
Chauncey Atwater
Chauncey Atwater
Fresh Blood Lost in the City
Re: @shadow_dark_night
Nie Kwi 07, 2019 10:24 am
@shadow_dark_night Jejku, skąd ta agresja, chciałem być miły po prostu
Sponsored content
Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach