Artem Domashnikov
Artem Domashnikov
Fresh Blood Lost in the City
Pokój Carlosa
Nie Lut 04, 2018 12:00 am
First topic message reminder :

Pokój Carlosa - Page 11 E1064c5ef4eede2823c27fb9a60bddf4

Artem Domashnikov
Artem Domashnikov
Fresh Blood Lost in the City
Re: Pokój Carlosa
Nie Lut 11, 2018 4:04 pm
Zrezygnowany pokręcił głową i westchnął. No już, spokojnie. Przecież on nie ma pięciu lat. Jest samodzielny i z pewnością nie zrobi nic głupiego... No nie?
- No cóż. W takim razie trzymaj się... I nie pij za dużo. - uśmiechnął się lekko i pomknął do wyjścia.
Carlos Ahtatbi
Carlos Ahtatbi
Fresh Blood Lost in the City
Re: Pokój Carlosa
Nie Lut 11, 2018 4:19 pm
Kiedy spuścił go z oczu, od razu położył się i przyciągnął słoik do twarzy. Oparł na nim ucho, jakby to w jakiś magiczny sposób miało mu pomóc w nasłuchiwać wyjścia Artema i czekał. Póki drzwi się nie zamknęły, nie ruszył się z miejsca. Usilnie walczył ze sobą, aby nie zasnąć i ha!.... Jeszcze wstać!
Doczołgał się do łóżka i złapał jego rogu. Podciągnął się, stękając przy tym jak jakiś schorowany starzec i na kolanach w połowie się na nim położył.
- Umrę… - mruczał do siebie, widząc i czując jak wszystko wokół niego lata i wiruje. Westchnął i po kilku minutach wstał, od razu wręcz rzucając się na szafę. Przytulił się do niej i powoli, jakby szedł po skarpie zaczął kierować się w stronę kuchni. Po wyjściu z pokoju zdecydował jednak iść na czworaka aż w końcu zobaczył schody… Zapłakał żałośnie i jeśli tylko jakiś pies przyszedł sprawdzić co się dzieje, złapał go i wytarł w niego łzy.
Dobra… Trzeba to zrobić. Muzyka!... A, telefon został w pokoju. Wściekły doczołgał się tam i zabrał go. Włączył nową muzykę wojny i wcisnął sobie urządzenie pod bieliznę (ponieważ tam już nie wypadnie, a kto normalny wkłada sobie rzeczy do kieszeni?!). Wrócił przed schody i usilnie zaczął zastanawiać się jak zejść. Najlepiej byłoby zjechać… Dlaczego te schody muszą być kręcone cholera jasna?!

Artem Domashnikov
Artem Domashnikov
Fresh Blood Lost in the City
Re: Pokój Carlosa
Nie Lut 11, 2018 6:09 pm
Siedem godzin w szkole raczej nie było spełnieniem marzeń. Szczególnie w tak wymagającej szkole... Więc gdy tylko rozbrzmiał ostatni dzwonek, Artem z nieukrywanym zadowoleniem, opuścił budynek i udał się do domu.
Niemal wybiegł z samochodu, zdjął buty i płaszcz w przedpokoju i od razu udał się w stronę kuchni. Tam zrobił sobie kawę i poszedł z nią do pokoju Carlosa. Już od wejścia słyszał głośną muzykę, więc mężczyzna nie mógł spać. Wszedł do pokoju i stanął w przejściu. Rzucił plecak do kąta i rozejrzał się.
- Już jestem. - westchnął i nieco ściszył muzykę. - Ogłuchniesz tutaj.
Carlos Ahtatbi
Carlos Ahtatbi
Fresh Blood Lost in the City
Re: Pokój Carlosa
Nie Lut 11, 2018 6:21 pm
Po przekroczeniu progu dało się usłyszeć jakieś arabskie nawoływania, zmieszane z elektroniczną muzyką. Oprócz tego… Wszystko wydawało się w porządku. W kuchni tylko zniknął wok… Ale poza tym na dole spokój.
U Carlosa… Hm. Siedział w kartonie ( na którym namalował statek i fale), cały umazany farbami i dziergał na tym płótnie. Obok znajdował się słoik, wok z do połowy zjedzonym makaronem, kilka łyżek, zapalniczka… Kolejna butelka wódki do połowy była już wypita, słodki napój, garnek…
- Już wróciłeś? – zapytał spoglądając na niego z małym przerażeniem.
Artem Domashnikov
Artem Domashnikov
Fresh Blood Lost in the City
Re: Pokój Carlosa
Nie Lut 11, 2018 6:32 pm
Rozejrzał się po pokoju z uniesionymi brwiami, jednak nie wyglądał na bardzo zdziwionego. W suuumie... Chyba spodziewał się większego bałaganu.
- Już po czwartej. Miałem nie wracać? - westchnął, poklepał go po głowie i upił trochę kawy. Podkradł mu widelec i spróbował makaronu.
- Będziesz chciał obiadu? - stanął obok i przyglądał się przez chwilę nowym obrazom. Pokiwał głową z aprobatą i wziął łyk kawy.
Carlos Ahtatbi
Carlos Ahtatbi
Fresh Blood Lost in the City
Re: Pokój Carlosa
Nie Lut 11, 2018 6:40 pm
- Już po czwartej… Nie, nie, nie… - pokręcił głową i odłożył pędzel. – Ja… Ale ja już jadłem już. – przesunął się nieco, by bardziej leżeć niż siedzieć i uśmiechnął się błogo – Chcesz się przepłynąć moim statkiem? – pogłaskał bok kartonu – Ale on jest tylko mój ćśśśśś… No chodź… Jest fajnie… Tak buja… - zaśmiał się kołysząc się w różne strony.
Artem Domashnikov
Artem Domashnikov
Fresh Blood Lost in the City
Re: Pokój Carlosa
Nie Lut 11, 2018 6:50 pm
- Dlatego też się pytam. Podobno jesteś cały czas głodny, hmm? - uśmiechnął się i wyjął telefon z kieszeni. - Wiesz... Chyba podziękuję. Powiedzmy, że nie lubię głębokości. - zaśmiał się cicho i zrobił mu zdjęcie, które od razu wysłał do Garika i samego Carlosa. Zabrał butelkę wódki i położył ją na szafie, gdzie mężczyzna nie mógł jej dosięgnąć.
- Już kończymy z alkoholem, ok?
Carlos Ahtatbi
Carlos Ahtatbi
Fresh Blood Lost in the City
Re: Pokój Carlosa
Nie Lut 11, 2018 7:00 pm
- Wszyscy tak mówią, a póóóźniej!... Rwą się, bo chcą jeszcze! – położył się w tym kartonie tak, że wystawały tylko nogi. – Nnnnieee… To dopiero drugi dzień jeszcze… - i tutaj trzy razy musiał policzyć na palcach – Pięć!... Sześć! Tak właściwie to w ogóle... Kiedy mam wystawę?...
Artem Domashnikov
Artem Domashnikov
Fresh Blood Lost in the City
Re: Pokój Carlosa
Nie Lut 11, 2018 7:12 pm
Pokiwał głową i dopił do końca kawę. Pomyślał chwilę zanim udzielił mu odpowiedzi.
- Wydaję mi się, że w przyszły poniedziałek wieczorem. - westchnął i odstawił kubek na stolik. - Ale w sumie chyba nieźle ci idzie. Powinieneś skończyć przed terminem, jeśli dalej będziesz pracował w takim tempie. - powiedział drapiąc się po karku. Przeciągnął się i ruszył w stronę drzwi.
- To jak? Robisz sobie przerwę i chociaż potowarzyszysz mi przy obiedzie, czy zostajesz tutaj?
Carlos Ahtatbi
Carlos Ahtatbi
Fresh Blood Lost in the City
Re: Pokój Carlosa
Nie Lut 11, 2018 7:25 pm
Puttana! Za dużo danych na raz!
Nic nie ogarnął… Coś tam… Coś tam… Tempie… Coś tam… Cisza. Hm… Ciekawe co się stało. Podniósł się, by oczy sięgnęły poza karton i wtedy zmierzył Artem spojrzeniem.
- … Nie wiem. – mruknął z cichą nadzieją, że trafił. Rozejrzał się za alkoholem, dużo czasu poświęcając na wgapianie się w jego poprzednie miejsce. Z czasem dotarło do niego, że już go nie ma. Wypił?... Kiedy?! A! W sumie nieważne. Ma przecież jeszcze trochę pochowane po kątach… Ekhmm…
Artem Domashnikov
Artem Domashnikov
Fresh Blood Lost in the City
Re: Pokój Carlosa
Nie Lut 11, 2018 7:39 pm
Zaśmiał się cicho i pokręcił głową. Podszedł do niego i usiadł obok krzyżując nogi.
- Od początku, co? - spojrzał na niego rozbawiony. - Masz czas do poniedziałku i pytałem się, czy chcesz może potowarzyszyć mi przy obiedzie? - starał się mówić wolno, byle by dotarło do Carlosa. Parsknął śmiechem i roztrzepał mu włosy, patrząc na niego pytająco.
Carlos Ahtatbi
Carlos Ahtatbi
Fresh Blood Lost in the City
Re: Pokój Carlosa
Nie Lut 11, 2018 7:46 pm

Kiedy ten zaproponował mu powtórkę, spojrzał na niego jak na Allaha. Kiwał głową na znak, że powoli do niego dociera.
- Chcę… Ale tam są schody. – zaśmiał się nerwowo. - Lepiej zostanę na statku. Lądy mi nie po drodze. – wyszczerzył się. - Wybacz mi Arturo.
Artem Domashnikov
Artem Domashnikov
Fresh Blood Lost in the City
Re: Pokój Carlosa
Nie Lut 11, 2018 8:06 pm
Parsknął śmiechem. No tak... Schody mogą stanowić wyzwanie dla osoby w jego stanie.
- Teoretycznie mógłbym cię zanieść, aaaale... - podrapał się po głowie. - Jak chcesz, Caroline. - puścił mu oczko i podniósł się z miejsca.
Carlos Ahtatbi
Carlos Ahtatbi
Fresh Blood Lost in the City
Re: Pokój Carlosa
Nie Lut 11, 2018 8:12 pm
Noszenie go będzie zdecydowanie złym pomysłem, dlatego z ciężkim sercem odmówił propozycji i pomachał mu z malującym się na twarzy smutkiem.
- Pamiętaj o mnie… Proszę… - znowu położył się w kartonie i na chwileczkę, tylko na momencik postanowił zamknąć oczy…
Sześć godzin później…
Artem Domashnikov
Artem Domashnikov
Fresh Blood Lost in the City
Re: Pokój Carlosa
Nie Lut 11, 2018 8:24 pm
Przyłożył rękę do serca i skinął głową z bólem malującym się na twarzy.
- Nie zapomnę. - wyszeptał i z widocznym rozbawieniem na twarzy, wyszedł z pokoju, by w końcu zrobić sobie obiad.
Sponsored content
Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach