Sheridan Kenneth Paige
Sheridan Kenneth Paige
The Writers Alter Universe
@teatimefella
Sro Paź 25, 2017 8:17 pm


Ostatnio zmieniony przez Sheridan Kenneth Paige dnia Czw Paź 26, 2017 8:31 am, w całości zmieniany 1 raz
First topic message reminder :

teatimefella
Vancouver, British Columbia



Liczba polubień: 813
teatimefella Ten moment kiedy musisz ruszyć się na kolację z potencjalnym managerem, ale on zarządza dzień bez stanika. #chase #cats #british_longhair #zabijsiekocie #catownersproblems

23 godziny temu



Kod komentarza:

Sheridan Kenneth Paige
Sheridan Kenneth Paige
The Writers Alter Universe
Re: @teatimefella
Wto Sty 28, 2020 4:19 pm
@fou.renard Ojejej, dziękuję! W lutym powinnam rzucić oficjalną datą wydania, więc czuwaj!
Jaime Alcides Chavarría
Jaime Alcides Chavarría
The Writers Alter Universe
Re: @teatimefella
Wto Sty 28, 2020 5:17 pm
Giiiirl you are AITCH OH TEA.
Sheridan Kenneth Paige
Sheridan Kenneth Paige
The Writers Alter Universe
Re: @teatimefella
Wto Sty 28, 2020 5:52 pm
@cactus_en_sombrero mamo, jacyś ładni Meksykanie mnie znowu komplementują, jak mam reagować?
Sheridan Kenneth Paige
Sheridan Kenneth Paige
The Writers Alter Universe
Re: @teatimefella
Nie Lut 02, 2020 1:52 pm
teatimefella
Riverdale City, BC, Canada



Liczba polubień: 346,545
teatimefella Halohalo, zarezerwujcie sobie 14 luty, niezależnie od tego czy kogoś macie, czy nie! Premiera bonusowego walentynkowego singla - Café Amour - odbędzie się właśnie tego dnia, a w związku z tym, czemu by nie poświętować dnia miłości z przytupem? Zapraszam do parku Fraser River na krótki koncert! Wstęp wolny, atrakcje płatne (XD). Do nabycia będą też fizyczne kopie singla, a także mój wcześniejszy minialbum, mamy kawiarenkę ze sklepem merchandise'owym, mamy tunel miłości, cringe'owe zadania z nagrodami, purikurę. Singiel będzie do nabycia w sklepach dopiero 20-ego lutego, za to wersja cyfrowa będzie dostępna już dziś o dziewiątej wieczorem na iTunes, Spotify i Google Music C: #skpaige #sheridanpaige #picoftheday #cafeamour #newsinglehi #finallyidontneedasponsorlol

Godzinę temu

Jaime Alcides Chavarría
Jaime Alcides Chavarría
The Writers Alter Universe
Re: @teatimefella
Nie Lut 02, 2020 2:38 pm
Będziesz koncertować? Co prawda miałem zamiar zaszyć się czternastego w domu i oglądać ten nowy serial Marvela, ale skoro tak stawiasz sprawę to może się pojawię, by powspierać cię z trybun. Czy tam trawnika.
Sheridan Kenneth Paige
Sheridan Kenneth Paige
The Writers Alter Universe
Re: @teatimefella
Sro Mar 11, 2020 10:27 am
teatimefella
TiantianFun, RDC



Liczba polubień: 347,425
teatimefella Reklamuję, bo zasłużyli. Jeśli chcecie spróbować porządnej, ORYGINALNEJ bubble tea i lubicie instagrammable miejsca albo jesteście koreaboosami, to wbijajcie do TiantianFunu. Mają taki wybór dzikich dodatków, że chyba minie rok zanim wybiorę swoją ulubioną kombinację. Menu jest zarąbiste, z głośników lecą dobre bopy + szykują dla Was jeszcze parę niespodzianek, hihihihi ;333 #skpaige #sheridanpaige #picoftheday #tiantianfun #bobatea #bubbletea

3 godziny temu

Sabotage
Sabotage
The Jackal Novus
Re: @teatimefella
Sro Mar 11, 2020 10:42 am
@rocketjavelin polubiła twoje zdjęcie
2 minuty temu




O mój boże, MUSZĘ TAM IŚĆ (๑✧∀✧๑)@j.velzen szykuj swój kościsty tyłek, wychodzimy w ten weekend!
Jasemin van Velzen
Jasemin van Velzen
Fresh Blood Lost in the City
Re: @teatimefella
Sro Mar 11, 2020 10:51 am
@rocketjavelin kekekekekek własnie pisałam to samo w swoim poście, tak bardzo chcę tam iść, zdjęcia są TAK MEGA UROCZE <3333 No to randewu, bokserko!
Sheridan Kenneth Paige
Sheridan Kenneth Paige
The Writers Alter Universe
Re: @teatimefella
Sro Mar 11, 2020 10:54 am
@rocketjavelin orzechowa pianka na jakiejkolwiek mlecznej to must have, pamiętaj. W ogóle. Oni mają tam z 10 rodzajów herbat do wyboru na bazę *^*
Sabotage
Sabotage
The Jackal Novus
Re: @teatimefella
Sro Mar 11, 2020 1:34 pm
@j.velzen wiedziałam, że mogę na ciebie liczyć! @teatimefella czy to herbaciany raj? Orzechowa pianka na mlecznej, zanotowane!
Jaime Alcides Chavarría
Jaime Alcides Chavarría
The Writers Alter Universe
Re: @teatimefella
Sob Mar 14, 2020 12:15 am
Czy to twój nowy sposób zapraszania mnie na randkę, chica?
Sheridan Kenneth Paige
Sheridan Kenneth Paige
The Writers Alter Universe
Re: @teatimefella
Sob Mar 14, 2020 7:11 am
@cactus_en_sombrero jeśli to jest "nowy" sposób, to jakie były niby stare? xD I jak TY już MNIE tak zapraszasz, to mogę z Tobą iść :sailor:
Sheridan Kenneth Paige
Sheridan Kenneth Paige
The Writers Alter Universe
Re: @teatimefella
Czw Mar 19, 2020 6:04 pm
teatimefella
Toronto, ON, Canada



Liczba polubień: 223,212
teatimefella Znikam do 1 kwietnia, Panie i Panowie z Riverdale City, pora podbijać Ontario. Udało mi się zorganizować małe koncerty solowe w Dakota Tavern w Toronto i ottawiańskim Mercury Lounge (totalnie przypadkowo wybrałam akurat to miejsce *wink*). Tak przy okazji, bo w sumie jestem tu tak z okazji wywiadu dla The Morning Show. Rozumiecie, że wzięli takiego no name'a jak ja? XDDDD #skpaige #sheridanpaige #picoftheday #toronto #tmscanada

3 godziny temu

Esther Lilosa Ouellet
Esther Lilosa Ouellet
Fresh Blood Lost in the City
Re: @teatimefella
Czw Mar 19, 2020 7:54 pm
@esther.the.cactus.physio polubiła twoje zdjęcie
3 sekund temu





Nasza gwiazda się rozwija, borze, jestem dumna/ Kiedy kolejny koncert w Riverdale? *pisk fanki*
Sheridan Kenneth Paige
Sheridan Kenneth Paige
The Writers Alter Universe
Re: @teatimefella
Pią Mar 20, 2020 10:43 am
@esther.the.cactus.physio awww, dziękuję <333 Pewnie jakoś późną wiosną coś ogarnę. Nie jestem mimo wszystko aż tak koncertową babą, wolę po prostu nagrywać i wypuszczać nowe rzeczy xD
Sponsored content
Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach