Sheridan Kenneth Paige
Sheridan Kenneth Paige
The Writers Alter Universe
@teatimefella
Sro Paź 25, 2017 8:17 pm


Ostatnio zmieniony przez Sheridan Kenneth Paige dnia Czw Paź 26, 2017 8:31 am, w całości zmieniany 1 raz
First topic message reminder :

teatimefella
Vancouver, British Columbia



Liczba polubień: 813
teatimefella Ten moment kiedy musisz ruszyć się na kolację z potencjalnym managerem, ale on zarządza dzień bez stanika. #chase #cats #british_longhair #zabijsiekocie #catownersproblems

23 godziny temu



Kod komentarza:

Sheridan Kenneth Paige
Sheridan Kenneth Paige
The Writers Alter Universe
Re: @teatimefella
Pią Kwi 10, 2020 7:45 pm
teatimefella
Riverdale City, BC, Canada



Liczba polubień: 320,432
teatimefella Zasnęłam nad tekstem, najwyraźniej był tak nudny, że nawet autora położył. Jeśli zostawiłam u kogoś moje kolczyki-tacosy, to plz tell me, bo inaczej chyba kot mi je zeżarł. #skpaige #sheridanpaige #picoftheday #workwork

4 godziny temu

Tobin Martin
Tobin Martin
Fresh Blood Lost in the City
Re: @teatimefella
Nie Kwi 12, 2020 1:38 am
@zjedzmniealeniecalego polubił twoje zdjęcie
3 minuty temu




Piękna, piękna, piękna, AAAAA <3
Sheridan Kenneth Paige
Sheridan Kenneth Paige
The Writers Alter Universe
Re: @teatimefella
Nie Kwi 26, 2020 11:02 pm
teatimefella
Riverdale City, BC, Canada



Liczba polubień: 220,432
teatimefella Na górze sufit, na dole ja, to wcale nie rymowanka, ale za to to zdjęcie to hint odnośnie czegoś, co wchodzi w fazę tworzenia :U #skpaige #sheridanpaige #picoftheday #teasyteasers #pillowthoughts

2 godziny temu

Sheridan Kenneth Paige
Sheridan Kenneth Paige
The Writers Alter Universe
Re: @teatimefella
Wto Cze 02, 2020 2:38 pm
teatimefella
Riverdale City, BC, Canada



Liczba polubień: 320,432
teatimefella @flarecanada wracają tego lata do korzeni, wydając limitowane drukowane edycje swojego magazynu i, fanfary, na jednym z pięciu wariantów na okładce możecie znaleźć moją facjatę UwU Dziękuję za tak cudowną szansę i w ogóle wzięcie mnie pod uwagę przy wyborze partnerów do tego projektu. Teraz mogę męczyć przyjaciół wysyłając im po wydaniu. Dostałam aż pięć, więc zostaną mi zapasy, lol =u= #skpaige #sheridanpaige #flaremagazine #flarecanada

4 godziny temu

Mercury Black
Mercury Black
Administrator Sovereign of the Power
Re: @teatimefella
Wto Cze 02, 2020 3:49 pm
@kyannan polubił twoje zdjęcie
30 sekund temu




Czekam na mój egzemplarz.
Sheridan Kenneth Paige
Sheridan Kenneth Paige
The Writers Alter Universe
Re: @teatimefella
Wto Cze 02, 2020 4:07 pm
@teatimefella polubiła twój komentarz
2 minuty temu




Dobrze wiesz, że Ty dostaniesz pierwszy <3333 Zapakowałam Ci z herbatkami, podrzucę przy okazji albo podeślę pocztą gdyby nie wypaliło!
Sabotage
Sabotage
The Jackal Novus
Re: @teatimefella
Wto Cze 02, 2020 5:27 pm
@rocketjavelin polubił twoje zdjęcie
27 sekund temu




@flarecanada isntnieje opcja zamówienia pojedynczego egzemplarza z panną Paige czy muszę się zapisać na prenumeratę?
Postacie NPC
Postacie NPC
Fresh Blood Lost in the City
Re: @teatimefella
Wto Cze 02, 2020 6:03 pm
@flarecanada polubił twój komentarz
Minutę temu




Nie trzeba nic prenumerować, jako że jesteśmy teraz głównie magazynem online, a to jest jedynie oferta specjalna w ramach odpowiedzi na prośby naszych czytelników o jeden ostatni print Flare'u. Wszystkie egzemplarze są sprzedawane osobno w zakładce SHOP na naszej stronie https://flare.com/ i bez problemu można wybrać swoją ulubioną gwiazdę - no, chyba że któryś wariant się wyprzeda Zawartość magazynu również nie zmienia się niezależnie od wybranej okładki, a do każdego zamówienia dodajemy drobny, ściśle tajny upominek, wybrany przez naszych celebrytów.
Sheridan Kenneth Paige
Sheridan Kenneth Paige
The Writers Alter Universe
Re: @teatimefella
Wto Cze 02, 2020 6:10 pm
Liaison 'Javelin' Allen napisał:
@flarecanada isntnieje opcja zamówienia pojedynczego egzemplarza z panną Paige czy muszę się zapisać na prenumeratę?

@teatimefella polubiła twój komentarz
4 minuty temu




Omg, chcesz kupować mój dziób na papierze, I'm honored TuT
Neil Arrowood
Neil Arrowood
The Wolf Rookie (Ω)
Re: @teatimefella
Wto Cze 02, 2020 6:45 pm


Ostatnio zmieniony przez Neil Arrowood dnia Wto Cze 02, 2020 7:55 pm, w całości zmieniany 1 raz
@omniblaze_leif polubił twoje zdjęcie
8 minut temu





Koniecznie muszę zdobyć egzemplarz dla Caina, żeby mógł sobie zrobić z okładki upragniony plakat.
Sabotage
Sabotage
The Jackal Novus
Re: @teatimefella
Wto Cze 02, 2020 7:29 pm
@flarecanada napisał:
Nie trzeba nic prenumerować, jako że jesteśmy teraz głównie magazynem online, a to jest jedynie oferta specjalna w ramach odpowiedzi na prośby naszych czytelników o jeden ostatni print Flare'u. Wszystkie egzemplarze są sprzedawane osobno w zakładce SHOP na naszej stronie https://flare.com/ i bez problemu można wybrać swoją ulubioną gwiazdę - no, chyba że któryś wariant się wyprzeda Zawartość magazynu również nie zmienia się niezależnie od wybranej okładki, a do każdego zamówienia dodajemy drobny, ściśle tajny upominek, wybrany przez naszych celebrytów.

@rocketjavelin polubił twój komentarz
30 sekund temu




Pięknie dziękuję za odpowiedź!


@teatimefella napisał:
Omg, chcesz kupować mój dziób na papierze, I'm honored TuT

@rocketjavelin polubił twój komentarz
30 sekund temu




Oczywiście, że tak sushi-masterze, chyba nigdy w to nie wątpiłaś?
Sheridan Kenneth Paige
Sheridan Kenneth Paige
The Writers Alter Universe
Re: @teatimefella
Wto Cze 02, 2020 7:41 pm
Liaison 'Javelin' Allen napisał:
Oczywiście, że tak sushi-masterze, chyba nigdy w to nie wątpiłaś?

@teatimefella polubiła twój komentarz
2 minuty temu




Nie wiem, chyba nie. Ale jednak co innego wierzyć a co innego zobaczyć na własne oczy <333


Neil Arrowood napisał:
Koniecznie muszę zdobyć egzemplarz dla Caina, żeby mógł sobie zrobić z okładki upragniony plakat.

Kto to Cain? |:



@teatimefella polubiła twój komentarz
20 sekund temu




BOGOWIE DOBRA WIEM. XDDD Ej, powiedz mu, że ja mówiłam na poważnie z tym collabem i chciałabym, żeby odpisał... :c Nawet jak nie chce, to niech po prostu powie, że nie, zrozumiem. :C Ale egzemplarz z podpisem jestem w stanie Wam sprezentować. ;3
Neil Arrowood
Neil Arrowood
The Wolf Rookie (Ω)
Re: @teatimefella
Wto Cze 02, 2020 7:55 pm
Sheridan Kenneth Paige napisał:
BOGOWIE DOBRA WIEM. XDDD Ej, powiedz mu, że ja mówiłam na poważnie z tym collabem i chciałabym, żeby odpisał... :c Nawet jak nie chce, to niech po prostu powie, że nie, zrozumiem. :C Ale egzemplarz z podpisem jestem w stanie Wam sprezentować. ;3

@omniblaze_leif polubił twój komentarz
3 minuty temu





A już chciałem pisać cały esej na temat tego kim jest Cain. Miałem już pierwszą literkę całej wypowiedzi, dobrze, że w porę zobaczyłem drugi komentarz. A tak na poważnie, to... Przekażę mu! On bywa straaaasznie nieśmiały, ale jestem pewny, że cieszy się na samą myśl o collabie! I o Jezu, taki podpisany egzemplarz byłby spełnieniem jego marzeń!
Sheridan Kenneth Paige
Sheridan Kenneth Paige
The Writers Alter Universe
Re: @teatimefella
Wto Cze 02, 2020 8:04 pm
Neil Arrowood napisał:
A już chciałem pisać cały esej na temat tego kim jest Cain. Miałem już pierwszą literkę całej wypowiedzi, dobrze, że w porę zobaczyłem drugi komentarz. A tak na poważnie, to... Przekażę mu! On bywa straaaasznie nieśmiały, ale jestem pewny, że cieszy się na samą myśl o collabie! I o Jezu, taki podpisany egzemplarz byłby spełnieniem jego marzeń!

@teatimefella polubiła twój komentarz
20 sekund temu




DMnij mi jakieś namiary na spotkanie a nawet dostarczę go osobiście, będą śmieszki X"D
Neil Arrowood
Neil Arrowood
The Wolf Rookie (Ω)
Re: @teatimefella
Wto Cze 02, 2020 8:32 pm
Sheridan Kenneth Paige napisał:
DMnij mi jakieś namiary na spotkanie a nawet dostarczę go osobiście, będą śmieszki X"D

@omniblaze_leif polubił twój komentarz
50 sekund temu





Nie wiem, czy mnie za to nie zabije... Ale twoja propozycja brzmi jak dobry plan! Odezwę się niebawem w wiadomości prywatnej.
Sponsored content
Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach