Mercury Black
Mercury Black
Administrator Sovereign of the Power
Wolna Fabuła
Pon Sty 09, 2017 8:58 pm


Ostatnio zmieniony przez Mercury Kyan Black dnia Sro Kwi 04, 2018 4:45 pm, w całości zmieniany 1 raz
First topic message reminder :

Wolna Fabuła - Page 2 Wolna-Fab_aexqsre

Z dzisiejszym dniem, pojawią się nowe zasady tego tematu. Mianowicie wszystkie ogłoszenia nieaktualne i te, które zalegają ponad trzy tygodnie będą usuwane, by zachować przejrzystość. Dzięki temu inni userzy będą wiedzieli do kogo w ogóle się zgłaszać, a do kogo nie. Zapamiętajmy więc wszyscy tę jedną prostą zasadę:

Znalazłeś kogoś do pisania? Usuń swojego posta!

Prosimy wszystkich, byście na bieżąco sprawdzali ogłoszenia i zastanowili się dwa razy, czy koniecznie chcecie dodać własne. Może warto napisać do kolegi wyżej, który też kogoś szukał?

Anonymous
Gość
Gość
Re: Wolna Fabuła
Wto Gru 24, 2019 10:40 pm
Szukam kogoś, kto przygarnąłby Leilani na jakąś śmieszkową fabułę. Oferuję krindżowe akcje i minę wkurzonej Grety.
Anonymous
Gość
Gość
Re: Wolna Fabuła
Sob Sty 04, 2020 2:33 pm
/Leilani nieaktualna, ale zapomniałam zedytować zanim się przelogowałam, sorka XD

Szukam kogoś do luźnej fabuły dla Sumire. Miejsce i czas kompletnie nie grają roli, Sumire ma naturalny talent do pakowania się w kłopoty, więc na pewno dorobiłabym jakąś sensowną historię do tego jak znalazła się w środku nocy w czarnej strefie, albo w starym kontenerze. Jeśli więc masz ochotę na odrobinę wholesomewatości (czy ja właśnie wymyśliłam nowe słowo?), to podbij do mnie na telegramie, bo najszybciej zobaczę — @angerymarshmallow. A jeśli nie używasz telegramu, to na priv na tym koncie UwU
Lézard
Lézard
The Fox Megalotis
Re: Wolna Fabuła
Sro Sty 22, 2020 10:46 pm


Ostatnio zmieniony przez Ivo Nixon dnia Pon Mar 23, 2020 8:52 am, w całości zmieniany 1 raz
No więc szukam kogoś na fabułę. Kogokolwiek. Zawsze można się dogadać, że postacie już się znają lub po prostu zacząć relację całkiem od zera.

Nieaktualne.
Rene Dubois
Rene Dubois
The Liberty Individual Trouble Seeker
Re: Wolna Fabuła
Czw Sty 23, 2020 7:54 pm
Szukam kogoś kto nie zniechęci się prawie-niemową. Na pocieszenie dodam, że głuchoniemy się z nim dogadał, więc nie jest to niemożliwe! Trzeba tylko oswoić.
Tobin Martin
Tobin Martin
Fresh Blood Lost in the City
Re: Wolna Fabuła
Pią Lut 21, 2020 2:36 pm
Dzień dobry, kto ma czas i pomysł? Przez weekend mogę jeszcze być w innym świecie, ale w niedzielę lub poniedziałek z największą przyjemnością wezmę się do pisania. Proszę o atencję xD

O, Masonowi też przyda się jakaś rozrywka *wink*
Pavel 'Smuggler' Travitza
Pavel 'Smuggler' Travitza
The Jackal Canis Lupaster
Re: Wolna Fabuła
Nie Mar 22, 2020 2:54 pm
Bążurr

Eee, no jest epidemia i mi się nudzi, zapraszam, zapewniam niezapomniane doznania.
Anonymous
Gość
Gość
Re: Wolna Fabuła
Pią Kwi 03, 2020 10:23 pm
No dobra chyba pora znaleźć kogoś do pisania, bo fabularnie Berlin stoi w miejscu. Szczególnych preferencji nie mam, byle nie była to osoba nadmiernie energiczna, bo ten zgred za taką nie nadąży(i nie wytrzyma). Oprócz tego zapraszam na prywatne wiadomości, gdzie możemy ustalić ewentualną relację, czy przebieg wydarzeń. :')
[MG] Nathan Addams
[MG] Nathan Addams
Fresh Blood Lost in the City
Re: Wolna Fabuła
Pią Kwi 17, 2020 12:20 pm
Chętnie przygarnę kogoś na wątki z przeszłości albo alternatywne. Chciałbym sprawdzić, jak Nathan zachowywał się kiedy sam był uczniem bądź studentem. Dużo  też podróżował po świecie w ostatnich latach, więc akcja może się toczyć w różnych krajach.

AKTUALNE
Jaime Alcides Chavarría
Jaime Alcides Chavarría
The Writers Alter Universe
Re: Wolna Fabuła
Nie Kwi 19, 2020 7:46 am


Ostatnio zmieniony przez Jaime Alcides Chavarría dnia Nie Kwi 19, 2020 2:34 pm, w całości zmieniany 1 raz
Hola!

Szukam kogoś na wspólny wypad na trwający event. Krótkie posty, szybka akcja, sporo meksykańskich śmieszków, generalnie Jaime pójdzie tam po to, by się najeść za pół-darmo. Chętnych zapraszam na PW lub telegram, proszę oznaczać Merca. -wink-

n i e a k t u a l n e
Takashi Zhang
Takashi Zhang
Fresh Blood Lost in the City
Re: Wolna Fabuła
Nie Kwi 19, 2020 12:49 pm
Chętnie porwę chętną osobę do popisania na fabule!   Nie gryzę!

Aktualne
Apolline Blanc
Apolline Blanc
Fresh Blood Lost in the City
Re: Wolna Fabuła
Pią Maj 08, 2020 1:08 pm
Hewwo, muszę zedrzeć tą rdzę i przyzwyczaić się z powrotem do pisania rp po polsku więc poszukuję chętnych, najlepiej dość aktywnych postaci, które byłyby w stanie zacząć rozmowę z moim cichym dorkiem.

Aktualne
Sigrunn Northug
Sigrunn Northug
Fresh Blood Lost in the City
Re: Wolna Fabuła
Wto Maj 12, 2020 9:33 pm
Czołem. Szukam jakiegoś człowieka, który pomoże mi się rozruszać na forum, najlepiej wyrozumiałego w kwestii niespiesznych odpisów. Można łapać tu lub na telegramie.

aktualne
Sponsored content
Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach