IndeksFAQSzukajRejestracjaZaloguj

Share | 

Wolna Fabuła

Zobacz poprzedni temat

Zobacz następny temat

Go down

Mercury Kyan Black

#Szkolna Gwiazda
Przewodniczący / Cullinan
5991

Pon Sty 09, 2017 8:58 pm

Z dzisiejszym dniem, pojawią się nowe zasady tego tematu. Mianowicie wszystkie ogłoszenia nieaktualne i te, które zalegają ponad trzy tygodnie będą usuwane, by zachować przejrzystość. Dzięki temu inni userzy będą wiedzieli do kogo w ogóle się zgłaszać, a do kogo nie. Zapamiętajmy więc wszyscy tę jedną prostą zasadę:

Znalazłeś kogoś do pisania? Usuń swojego posta!

Prosimy wszystkich, byście na bieżąco sprawdzali ogłoszenia i zastanowili się dwa razy, czy koniecznie chcecie dodać własne. Może warto napisać do kolegi wyżej, który też kogoś szukał?

Ostatnio zmieniony przez Mercury Kyan Black dnia Sro Kwi 04, 2018 4:45 pm, w całości zmieniany 1 raz

to be honest, i think

you're probably the best thing that has happened to me in my whole life, paige

Powrót do góry

Go down
Damien Allen

#Mieszkaniec Riverdale City
Kucharz przed debiutem
119

Czw Kwi 26, 2018 7:25 pm

Przygarnę fabułę. Szczegóły do ustalenia na PW lub GG (50269036).

Aktualne!
Powrót do góry

Go down
[MG] Hurricane

#Mieszkaniec Riverdale City
Korespondent Wojenny
2605

Wto Maj 15, 2018 9:45 pm

Napisałbym coś w klimatach postapo, inspirowanego Metrem 2033, serią gier oraz książek STALKER i innymi dziełami w tym nurcie, ale wciąż z własnymi pomysłami. Wszystko do ustalenia!

Aktualne
Powrót do góry

Go down
Naoto Namikaze

#Maskotka
55

Nie Maj 20, 2018 1:36 am

Hej! Hej! Jako, że nooo nie mam co robić fabularnie to chętnie podrzucę Naośkę komuś! Ba! A ukocham za osobę, która wciągnie to małe coś z nadmiarem energii w świat ASG! O ile jest jakaś osoba, która się tym interesuje lub
zwyczajnie fabularnie mogłaby zacząć się tym interesować wraz z moim małym ja <3
Oczywiście inne propozycje też są mile widziane. Jedynie mam jedno małe wymaganie! By osoba, która się zgłosi miała pewność, ze nie zniknie po poście i więcej nie odpisze ;-;

Aktualne
Powrót do góry

Go down
Chester Ó Heachthinghearn

#Plotkarz
388

Nie Maj 27, 2018 10:43 am

To ja napiszę, że popisałbym Chesterem i/lub Louisem.
Chessem mam do zaoferowania moc atrakcji, młodzieńczej energii i zadymy, a jeżeli ktoś oczekuje czegoś spokojniejszego i bardziej zrównoważonego, to Louis nie będzie idealnym wyborem, ale to jedyna opcja po odrzuceniu Szczerbatka.
Chesterek smutny, nie odrzucaj go.

Aktualne!
Powrót do góry

Go down
Mia Ana Chavarría

#Dusza Towarzystwa
Przewodnicząca Quartz
14

Wto Maj 29, 2018 8:14 pm

Mia chętnie popisze z każdą istotą kochaną czy niekochaną. Braciszku rusz dupcię x3

Aktualne!
Powrót do góry

Go down
Sponsored content

#

Powrót do góry

Go down

Wolna Fabuła
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
     Strona 1 z 1
 Similar topics
-