IndeksFAQSzukajRejestracjaZaloguj

Share | 

Wolna Fabuła

Zobacz poprzedni temat

Zobacz następny temat

Go down

Mercury Kyan Black

#Szkolna Gwiazda
Przewodniczący / Cullinan
5109

Pon Sty 09, 2017 8:58 pm

Z dzisiejszym dniem, pojawią się nowe zasady tego tematu. Mianowicie wszystkie ogłoszenia nieaktualne i te, które zalegają ponad trzy tygodnie będą usuwane, by zachować przejrzystość. Dzięki temu inni userzy będą wiedzieli do kogo w ogóle się zgłaszać, a do kogo nie. Zapamiętajmy więc wszyscy tę jedną prostą zasadę:

Znalazłeś kogoś do pisania? Usuń swojego posta!

Prosimy wszystkich, byście na bieżąco sprawdzali ogłoszenia i zastanowili się dwa razy, czy koniecznie chcecie dodać własne. Może warto napisać do kolegi wyżej, który też kogoś szukał?

Uwaga! Zależnie od tego jaki obrazek zostanie użyty przy poście, może być on pisany z perspektywy Mercury'ego lub jego brata Saturna.

A tutaj pojawią się linki do portali społecznościowych jak już je założę.
Powrót do góry

Go down
Laurie Moore

#Szkolny Dręczyciel
6

Czw Paź 26, 2017 1:44 pm

Poszukuję kogoś do fabuły, nie mam wymagań. Mogę mieć czasem problem z szybkim odpisem i tak samo nie obrażę się jeśli sama będę musiała trochę poczekać na posta. Fajnie byłoby z góry wymyślić coś ciekawego, żeby to jakoś fajnie poprowadzić. Ale to już do ustalenia.

Kontakt- najszybciej odpowiem na gg (40520165)

NIEAKTUALNE

Ostatnio zmieniony przez Laurie Moore dnia Pon Gru 04, 2017 3:14 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry

Go down
V. Jackdaw

#Imprezowiczka
5

Sob Lis 11, 2017 3:50 pm

Chętnie zaczęłabym gdzieś pisać. Czy to ustaloną fabułkę czy spontana - do ustalenia. Chodzi o dobrą zabawę więc wymagań nie mam.

Aktualne.
Powrót do góry

Go down
Elliot Lloyd

#Indywidualista
15

Sob Lis 18, 2017 2:20 am

I need someone to loves me!~
Nie no, żartuję. Ale popisać to bym chciał. Spontan czy nie, przyjmę wszystko, byle nie było nudno.

Moje propozycje:
[*]Szukam lokatora, więc przy okazji nawiązalibyśmy jakąś porządną (nie chwilową) relację. Tutaj jestem otwarty na wszystko. (Gwoli przykładu: możemy być blisko wymordowania się, kochania, wykorzystywania - od seksualnego po moje, a może i nie tylko moje, zachcianki i karciane wyzwania. Amen.)
[*]Pracuję w Herbaciarni - może tam na siebie wpadniemy, podam Ci dobrą matche i kto wie co będzie dalej?
[*]Szkolne porachunki/projekty/potknięcie się na korytarzu - w przypadku opcji numer 1 proponuję jakiś zakład, przy drugiej raczej musiał(a)byś skończyć bez pary (jak ja always) i nie mieć wyboru, wtedy się dogadamy... A trzecia jest tak dowolna, że nie ma co się rozwodzić.
[*][miejsce na twoją propozycję]
[AKTUALNE]
Powrót do góry

Go down
[MG] Hurricane

#Mieszkaniec Vancouver
Korespondent Wojenny
1348

Wto Gru 05, 2017 11:25 pm

Szukam kogoś do pisania wątku alternatywnego.

Pomysłu konkretnego nie mam, wolę wymyślić coś razem, dopasowując ideę pod nasze postacie.
Dodatkowo zakładam, że o wiele łatwiej będzie coś sklecić, jeśli Twoja postać nie będzie nastolatkiem, bo Harvey preferuje towarzystwo osób dorosłych, ale nie jest to jakiś warunek konieczny, poza tym pisząc wątek alternatywny możemy wymyślić wszystko, czyż nie?

Aktualne
Powrót do góry

Go down
Sponsored content

#

Powrót do góry

Go down

Wolna Fabuła
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
     Strona 1 z 1
 Similar topics
-