Mercury Black
Mercury Black
Administrator Sovereign of the Power
Wolna Fabuła
Pon Sty 09, 2017 8:58 pm


Ostatnio zmieniony przez Mercury Kyan Black dnia Sro Kwi 04, 2018 4:45 pm, w całości zmieniany 1 raz
Wolna Fabuła Wolna-Fab_aexqsre

Z dzisiejszym dniem, pojawią się nowe zasady tego tematu. Mianowicie wszystkie ogłoszenia nieaktualne i te, które zalegają ponad trzy tygodnie będą usuwane, by zachować przejrzystość. Dzięki temu inni userzy będą wiedzieli do kogo w ogóle się zgłaszać, a do kogo nie. Zapamiętajmy więc wszyscy tę jedną prostą zasadę:

Znalazłeś kogoś do pisania? Usuń swojego posta!

Prosimy wszystkich, byście na bieżąco sprawdzali ogłoszenia i zastanowili się dwa razy, czy koniecznie chcecie dodać własne. Może warto napisać do kolegi wyżej, który też kogoś szukał?
Anonymous
Gość
Gość
Re: Wolna Fabuła
Sro Lis 14, 2018 9:39 am
Szukam kogokolwiek :C Obojętnie gdzie i jak, coś się zawsze wymyśli. Płacę miłością i w miarę szybkimi odpisami C:

Jak coś, zaczepiać na Leilani, albo na Telegramie: @angerymarshmallow
Plague Doctor
Plague Doctor
Fresh Blood Lost in the City
Re: Wolna Fabuła
Pon Lis 26, 2018 11:32 pm
Jeżeli ktoś miałby ochotę spotkać się z Plagą to ja serdecznie zapraszam. ~
Forneus L. Provencher
Forneus L. Provencher
Fresh Blood Lost in the City
Re: Wolna Fabuła
Pon Gru 31, 2018 11:49 am


Ostatnio zmieniony przez Forneus L. Provencher dnia Sob Sty 12, 2019 9:16 am, w całości zmieniany 1 raz
Nie wiem, na ile powyższe ogłoszenia są aktualne, więc po prostu napiszę.

Najpilniej oferuję Forneusa, bo bogaty pan z laską jeszcze nie podbił forum żadnym postem fabularnym, więc koniecznie trzeba to zmienić! Jeśli chodzi o relację - z pewnością damy radę coś wymyślić, nie takie łamagi łączyły się w grach. Wystarczy tylko chcieć. Niklas też jest do wzięcia, jeśli ktoś z kolei wolałby kogoś bardziej charyzmatycznego i mniej rozbrykanego jak Forneus. Do wyboru do koloru.

I nie, nie oferuję szybkich odpisów i dobrego tempa, ale za to mogę zapewnić ciekawe gry. Taka polityka.

Kontakt na PW albo na Telegramie - @Blackflowerx.


NIEAKTUALNE
Victor Ros
Victor Ros
Fresh Blood Lost in the City
Re: Wolna Fabuła
Wto Sty 08, 2019 11:05 pm
Chętnie rozpiszę z kimś fabułę. Wiek, płeć obojętna. Ważne, że będzie to wydarzenie z przeszłości ponieważ jestem zajęty.
Chętnych zapraszam na pw, dogadamy się.
Ryan Jay Grimshaw
Ryan Jay Grimshaw
Fresh Blood Lost in the City
Re: Wolna Fabuła
Wto Lut 05, 2019 9:17 pm
W najbliższym czasie planuję urządzić sobie fabularną napierdalankę pod przewodnictwem Shety aka Plague Doctor w roli mistrza gry. Pomyślałem sobie, że w sumie nie muszę być aż tak samolubny, więc jeśli ktoś się nudzi i ma ochotę na nabicie sobie kilku siniaków, sklepania paru NPC i nabicia sobie dodatkowych punktów prestiżu, to zapraszam na casting na PW.
Prowadzona postać niekoniecznie musi być zwolennikiem bójek – może zupełnie przypadkowo znaleźć się w centrum wydarzenia i zostać w nie wciągnięta. Nie wiem, co dokładnie przyniesie to wydarzenie, bo w sumie ciężko powiedzieć, co tam Sheta sobie wymyśli, ale niech ta niewiedza pozostanie dla was zachętą.

a k t u a l n e.
Garik
Garik
Fresh Blood Lost in the City
Re: Wolna Fabuła
Sro Mar 13, 2019 5:05 pm
Poszukuję kogokolwiek do pisania Oferuję dużą dawkę ruskiej mocy i wschodnie pomysły
Joe Giovano
Joe Giovano
Fresh Blood Lost in the City
Re: Wolna Fabuła
Nie Kwi 14, 2019 8:16 pm
Hej!
Chciałbym podjąć się kolejnych wątków i szukam chętnych osób do rozpisania sesji (zainspirowała mnie pewna tabelka i poczułem się samotny). Szczegóły, pomysły do ustalenia na pw lub @JoeGiovano.  
Wystarczy do mnie napisać coś w stylu "Hej, nie drażni mnie sposób w jaki piszesz i to, że ciężko z czasem Twoich odpisów, ale nudzę się i coś bym popisał/ła, więc może się dogadamy i dawaj!"

Aktualne!
Victor Ros
Victor Ros
Fresh Blood Lost in the City
Re: Wolna Fabuła
Nie Kwi 14, 2019 8:49 pm
Siema.
Szukam kogoś do wspólnej fabuły. Wiek/płeć/orientacja, ( a nawet kolor oczu) obojętne. Chodzi mi raczej o jakiś konkret do ugadania. Pisanie smutów o pogodzie, czyli o niczym, kiepsko mi idzie.
Jeśli masz czas i ochotę na fabułę, odezwij się człowieku na pw.
No to pozdro!
Anonymous
Gość
Gość
Re: Wolna Fabuła
Wto Kwi 23, 2019 5:02 pm
Szukam właśnie tego:
Wolna Fabuła S8BiGny

Tak więc jeśli ktoś ma czas i chęci powygłupiać się w alternatywce, to zapraszam!
Cynthia Mitchell
Cynthia Mitchell
Fresh Blood Lost in the City
Re: Wolna Fabuła
Pon Cze 03, 2019 9:32 pm
Szukam kogoś, kto nie bałby się popisać z wredną żmiją.
Vincent 'Démon' Lavoie
Vincent 'Démon' Lavoie
Fresh Blood Lost in the City
Re: Wolna Fabuła
Nie Cze 16, 2019 4:44 pm
sup skinny legends
nadchodzi lato czyli mam wolne czyli będzie pisane
Głównie klimaty ćpania, klubixów (no jezu wystarczy przeczytać kp) chooociaż można jakiegoś alterka wampirskiego machnąć
Podarujmy sobie jakichś spacerków w lesie, na łonie natury czy gdziekolwiek indziej
Zapraszam na pw
xoxo
Katsu Russell
Katsu Russell
Fresh Blood Lost in the City
Re: Wolna Fabuła
Pon Cze 17, 2019 12:44 am
Chcę trochę ruszyć Katsu na fabułę, bo go tam dawno nie było (aż jeden urwany wątek ma na swoim koncie, wow!), więc szukam kogoś do czegokolwiek właściwie, jestem otwarta na wszystko. Dosłownie wszystko. Jedyny minus jest taki i przyznaję się bez bicia, że nie dam rady skrobać postów jakoś mega regularnie (no, czasem są wyjątki!), dlatego jeśli komuś nie przeszkadza to, że odpis będzie się pojawiał bardzo różnie, +/- co kilka dni (a w razie wu staram się pisać na bieżąco, że jeszcze później, heh), to ja się piszę na coś fajnego. Możemy sobie ogarnąć razem co i jak.
Meredith
Meredith "Aitch" Haze
Fresh Blood Lost in the City
Re: Wolna Fabuła
Sob Sie 03, 2019 1:01 am
W sumie moja postać zdaje się podpadać pod większość powyższych ofert, więc oferując ją do wspólnego pisania odniosę się pewnie do niejednej z nich.

Meredith (co za durne imię) Haze, która każe się nazywać Aitch – dobra kumpela do melanżowania (choć młodociana), przydałaby się Vincentowi Lavoie. Tak samo Victor Ros jako imprezowicz powinien się nadać, jeśli różnica wieku nie będzie kłopotem. Ale wystarczy zaaranżować coś w NPCowym tłumie i prawdopobieństwo zetknięcia się wzrasta obiecująco
Z powodów, dla których powyższe jest możliwe – całkiem ciekawa mogłaby być relacja z policyjną psycholog będącą wredną żmiją. Aitch jest "skazana" na problematyczne spotkania, więc bardzo chętnie.
Temperaturę spotkania z wymiarem sprawiedliwości można zwiększyć uwikłaniem w początkującą fazę ciemnych interesów, i tu przydałyby się napoczatek choćby powierzchowne kontakty z kimś takim, jak Joe Giovano, moim zdaniem.
Na hasło "napierdalanka" + rozbite łokcie Aitch od razu przepycha się przez tłum NPCowych mięczaków: gdzie draka, tam i ona, te sprawy – więc jeśli propozycja Ryana Jaya Grimshaw jest faktycznie po pewnym czasie aktualna, to ja z ochotą.
Jak widzę Katsu zbuntowanego i jego "a wpierdol chcesz?" w okienku po lewej, to od razu zakładam, że coś się z tego wykroi:)
Przy okazji czuję że z Leilani / Ingrid spokojnie można by rozkręcić niejedno, więc w sumie też by m się pisała...

No.
I tak oto napisałam w sumie to, co bym chciała popisać:
1. melanż stulecia
2. wątek narkotyków (zarówno po prostu brania (p. 1.), jak i drobnej dilerki
3. wątek konfliktu z prawem – czy to z powodu chuligaństwa (por. 1.), czy drobnej dilerki (p. 2.)
4. wątek rozpierdalanki w dowolnym miejscu i z dowolnego powodu (por. 1+2+3)
5. wszelkie spotkania z kimś, przecież Aitch łazi w wakacje po mieście, może spotkać każdego mającego ochotę popisać, nawet krotką i (pozornie?) mało znaczącą scenkę.

A od siebie dodam jeszcze:
Aitch posiada rodziców – zastępczych, jako adoptowana. A więc gdyby ktoś chciał mieć córkę typu pain in the ass, z którą same kłopoty (no, może nie "same") i masa niełatwych sytuacji codziennych, to zapraszam chętnie – choć to przy okazji powinno trafić do relacji, nie?


zatem – zapraszam! Pełna otwartość możliwości, gwarantowane zaglądanie min. 1 dziennie na forum, jak najczęstsze odpisy (jeśłi fajnie ruszy)!
Arriba!
Rosea
Rosea
Fresh Blood Lost in the City
Re: Wolna Fabuła
Wto Paź 15, 2019 1:38 pm
Konto to gnije i pleśnią obrasta, a tak być nie powinno, więc przyszedł czas na oficjalne zaproszenie niekochanych duszyczek do fabuły. Rosea świetnie nadaje się do... wszystkiego. Ta dziewczyna ma tendencję do wpadania w dziwne, nie zawsze bezpieczne sytuacje, które owocują w jeszcze dziwniejsze znajomości. Niekoniecznie jest miła czy pomocna, ale łaskawie może pokusić się o jakieś wsparcie, gdy ktoś będzie potrzebował ratunku. Przede wszystkim nadaje się jednak do UROZMAICANIA ŻYCIA i to w głównej mierze oferuję. Oddaję jej cało w wasze ręce, jeśli tylko chociażby nie macie z kim pisać.
Wspólnymi siłami zawsze można wymyślić jakąś fabułę, a jeśli potrzebujecie inspiracji, to na gotowo mam dwa pomysły, które chętnie zrealizuję.
x Masz samochód? Jest Twoją bezpieczną przystanią? Co byś zrobił, gdyby nagle, zupełnie bez ostrzeżenia, ktoś Ci do niego wszedł z tekstem "Tylko nie krzycz, udawaj, że się znamy i jedź jak najdalej stąd!"? Oczywiście to jedynie owieczka, potrzebująca ratunku od natręta, więc nie trzeba bać się o swoje życie (przynajmniej z założenia), ale sytuacja zostaje w pamięci.
x Masz piękne mieszkanie z balkonem? A w kuchni czeka na Ciebie jedzenie, które zostaje właśnie jedzone przez kota? Chociaż nie masz kota? A na Twój krzyk nagle przez owy balkon wpada do mieszkania różowa wichura?
Oferuję dobrą zabawę, proszę się nie wstydzić, buziaczki!
Sponsored content
Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach