Catherine Fitzroy
Catherine Fitzroy
Fresh Blood Lost in the City
Rzeczy
Sob Cze 25, 2016 5:19 pm
Tu też będą rzeczy
Anonymous
Gość
Gość
Re: Rzeczy
Sob Cze 25, 2016 7:15 pm
Fabian napisał:Cześć Amandi. : ) Co taka urocza osoba jak Ty robi dzisiejszego wieczora? ; >
Anonymous
Gość
Gość
Re: Rzeczy
Sob Cze 25, 2016 7:42 pm
Fabian napisał:Uuu, uroczo powiadasz? A uroczo wyślesz mi zdjęcie tegoż obrazu? Z miłą chęcią je zobaczę. ; ) A ja? Ja w leniwy sposób wyleguję się na kanapie. Bardzo fajna rzecz, jeśli ma się z kim wylegiwać oprócz kotów. *emota śmiechu*
Anonymous
Gość
Gość
Re: Rzeczy
Sob Cze 25, 2016 11:42 pm
Fabian napisał:Naah, to komplikuje. Ale dobrze. Jak skończysz, to przyjdę i zobaczę. Zabiorę ze sobą któregoś kota, w końcu jakiegoś poznasz! No chyba że nie możesz znieść myśli o tym, że przez cały weekend nie będziesz mnie widzieć, to wiesz, zawsze można się umówić gdzieś na mieście. Dla Ciebie mogę poświęcić moje wylegiwanie się na kanapie z kotami i nic nie robienie. ; >
Anonymous
Gość
Gość
Re: Rzeczy
Nie Cze 26, 2016 12:22 am
Fabian napisał:Im szybciej skończysz, tym szybciej zobaczysz któregoś z moich kotów. Kto wie? Może zabiorę mojeg ulubieńca, hehe.
Ach, wakacje. No tak, kompletnie o tym zapomniałem. No ej, zdarza się najlepszym, nie? Ostatnio tyle mam na głowie...
Jakie masło maślane, jakie masło maślane! To taktyki są. No ale skoro tak twierdzisz i mówisz, że odpowiedź będzie raczej twierdząca, to chyba mogę zaryzykować. Tak więc, Droga Amandi, czy zechcesz ze mną gdzieś pójść dzisiejszego wieczora?
Anonymous
Gość
Gość
Re: Rzeczy
Nie Cze 26, 2016 10:31 am
Fabian napisał:Czasem przydaję się do czegoś. xD
Nic wielkiego. Nie musisz się martwić, jeśli miałaś zamiar. ; >
Uuu. To się cieszę. Co powiesz na krótki spacer, po czym pójdziemy w jakieś gustowne miejsce?
Anonymous
Gość
Gość
Re: Rzeczy
Nie Cze 26, 2016 2:48 pm
Fabian napisał:Ależ do usług. ; >
Jak to nie?! D: Całe życie w kłamstwie! I co ja teraz zrobię? Ale serio, nie musisz się martwić.
To za ile mniej więcej się spotykamy, hm? I w jakim miejscu, o.
Anonymous
Gość
Gość
Re: Rzeczy
Nie Cze 26, 2016 5:12 pm
Fabian napisał:Jeśli jest taka potrzeba, to owszem, do wszystkich. ;]
Nie będę. |:
Uuu, szybciutko. I jakie trudne, jakie trudne? No ale dobrze, ja wybiorę. Pasuje Ci przed knajpą "The Red Lion"? Całkiem przyjemne miejsce.
Anonymous
Gość
Gość
Re: Rzeczy
Nie Cze 26, 2016 5:38 pm
Fabian napisał:Spoko, chętnie pomogę! xD Powiedz kiedy, a zjawię się jak i kiedy tylko zechcesz. ;>
Za szybko.
No wiem, wiem. Droczę się tylko. Ale skoro te miejsce Ci odpowiada, to za pół godziny pod knajpą. Nie spóźnij się!
Anonymous
Gość
Gość
Re: Rzeczy
Nie Cze 26, 2016 8:32 pm
Fabian napisał:No ja liczę na to.
A tam gadanie.
Trzymam za słowo!

Chwilę później.

Fabian napisał:Jak coś to ja stawiam. xd


Moment, kiedy jest i czeka, tak bardzo.

Fabian napisał:A ktoś tu obiecywał nie spóźnić się. I co teraz? ; p Ja już czekam pod knajpą, ale spokojnie, nie musisz się śpieszyć.
Sketch
Sketch
Fresh Blood Lost in the City
Re: Rzeczy
Wto Paź 11, 2016 11:34 am
Sketch napisał:Fuck no, jeszcze czego.
Sponsored content
Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach