Liam
Liam
Fresh Blood Lost in the City
Abonent chwilowo nie teges
Sro Kwi 06, 2016 8:27 pm


Ostatnio zmieniony przez Liam dnia Wto Maj 17, 2016 10:37 pm, w całości zmieniany 2 razy

Poczta głosowa: I tak tego nie odsłucham. Po usłyszeniu sygnału napisz smsa.

Lista kontaktów:
✉ Dziwka na żetony (Elliot)
✉ ...
✉ ...
✉ ...
✉ ...
✉ ...

Kod:
[b] Od: [/b]
[b] Treść: [/b]
Anonymous
Gość
Gość
Re: Abonent chwilowo nie teges
Wto Maj 17, 2016 10:23 pm
Od: Dziwka na żetony
Treść: ej bo naszla mnie dzisiaj mysl. a jakby ludzie mieli rece jak trexy??? nawet podetrzec by sie nie dalo za bardzo w sumie to nic. ryjem bys robil? a moze ludzie by sobie wyhodowali ogony i miliardy lat ewolucji psu w dupe? co sadzisz??? to wazne
Anonymous
Gość
Gość
Re: Abonent chwilowo nie teges
Wto Maj 17, 2016 10:31 pm
Od: Dziwka na żetony
Treść: wtedy to tylko blowjob stary. albo nakurwiasz joge jak pojeb i sam sobie lache ciagniesz albo masz od tego suki. jezdzic po trawie dupa troche przypal ja tam nie mam przy kiblu trawy lol
Anonymous
Gość
Gość
Re: Abonent chwilowo nie teges
Wto Maj 17, 2016 10:37 pm
Od: Dziwka na żetony
Treść: ej kurwa. ale leb mialbys normalny tylko rece krotkie i moze ogon. to nic by ci nie zaslanialo generalnie. ewentualnie weszlyby wszedzie do uzytku te kible z funkcja mycia dupy. ale sranie to jedno wez sie kuwa wylej jak szabli w dlon nie wezmiesz. ale jak sa ludzie bez rak to robia rzeczy stopami moze wszyscy by wtedy tak mieli??? wpierdalasz zupe noga a matka do ciebie "kurwa zdejm te kolana ze stalo jak jesz" XDXDXD o chuj
Anonymous
Gość
Gość
Re: Abonent chwilowo nie teges
Wto Maj 17, 2016 10:46 pm
Od: Dziwka na żetony
Treść: ale bym opierdolil pizze. w sumie gdyby wszyscy jedli wtedy pizze to wszyscy byliby grubi i by sie kolo zamknelo.
Anonymous
Gość
Gość
Re: Abonent chwilowo nie teges
Wto Maj 17, 2016 10:49 pm
Od: Dziwka na żetony
Treść: nie wiem. a przyszla jakas?
Anonymous
Gość
Gość
Re: Abonent chwilowo nie teges
Wto Maj 17, 2016 10:52 pm
Od: Dziwka na żetony
Treść: co???????????
Anonymous
Gość
Gość
Re: Abonent chwilowo nie teges
Wto Maj 17, 2016 10:54 pm
Od: Dziwka na żetony
Treść: z czyms pewnie. masz jedzenie??
Anonymous
Gość
Gość
Re: Abonent chwilowo nie teges
Wto Maj 17, 2016 10:58 pm
Od: Dziwka na żetony
Treść: totalnie cho na kebsa kocham kebsy
Anonymous
Gość
Gość
Re: Abonent chwilowo nie teges
Wto Maj 17, 2016 11:03 pm
Od: Dziwka na żetony
Treść: no. cos o dinozaurach. to powiedz i idziemy
Anonymous
Gość
Gość
Re: Abonent chwilowo nie teges
Nie Maj 29, 2016 1:08 am
Od: Dziwka na żetony
Treść: ochuj. tak sadze ze chyba z natalie portman albo megan fox
Anonymous
Gość
Gość
Re: Abonent chwilowo nie teges
Nie Maj 29, 2016 1:11 am
Od: Dziwka na żetony
Treść: a. no ta. to ja to bym wzial chyba tego pedała takiego zeby dzieci byly ładne. czajnik tatum? chuj go wie. albo tego pedała co reklamuje szampon ten hedenszordels
Anonymous
Gość
Gość
Re: Abonent chwilowo nie teges
Nie Maj 29, 2016 1:16 am
Od: Dziwka na żetony
Treść: ja bym jebał alimenty, mam hajs. żeby gówniak tylko kurwa ładny był ale nazwałbym go jakimś wackiem i sie z niego śmiał. w sumie. ale gdyby zapładniać mnie z nas dwóch miał któryś to chyba jednak wolałbym żebyś ty mnie zapładniał a nie ja. a aborcja oczyszcza no. takie duchowe i cielesne jak ci skrobią tego płoda ej w ogole czasami zostaje jakaś nóżka czy cos i co te baby później z ta nożka robią???? creepy. srają ja?
Anonymous
Gość
Gość
Re: Abonent chwilowo nie teges
Nie Maj 29, 2016 1:23 am
Od: Dziwka na żetony
Treść: NO MUSIAŁOBY BYC. mielibysmy ladne w chuj dzieci takie teges no pedofil to by brał mocno i to kazdy. ale nozka to chyba nie wyglada jak tasiemiec. w sumie nigdy nie wysrałem żadnej nózku
Anonymous
Gość
Gość
Re: Abonent chwilowo nie teges
Nie Maj 29, 2016 1:27 am
Od: Dziwka na żetony
Treść: ale nie bedziemy nigdy zadnego dziecka miec. nie ogarnalem niczego po flaszke ale to dlatego ze w chuj chce mi sie pic. ej, mamy jakas wode? ja gdybym wysral noge to bym sie posral e strachu hyba bo wysralem kurwa noge XD
Sponsored content
Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach