Alan Hayden Paige
Alan Hayden Paige
Fresh Blood Lost in the City
We're all gonna die.
Nie Wrz 13, 2015 2:42 pm
First topic message reminder :

Postanowiłem, że rozdziewiczę temat z twórczością. Tak na wszelki wypadek, gdyby ludzie wstydzili się swoich prac. Czy coś. Ogólnie to rysuję. Trochę, bo zwykle mi się nie chce, dlatego nadal się uczę i takie tam rzeczy. Dlatego... co to anatomia.

ALAN – chciałem mu machnąć asymetryczną fryzurę, ale coś poszło nie tak. Muszę nad tym popracować. W ogóle co to różnorodność fryzur.
GILBERT – postać przyjaciela, well.
MERCURY – jestem dumny z... otarć na spodniach. Koniec dumy.

Ryan Jay Grimshaw
Ryan Jay Grimshaw
Fresh Blood Lost in the City
Re: We're all gonna die.
Pią Sie 12, 2016 11:15 am
No ba. Bo tylko przy mojej postaci to robi, wiec muszę umieć to odwzorować i takie tam, hehe. I weź, sam muszę się nauczyć rysować jego fryzurę. To jakieś niewykonalne.
Alan Hayden Paige
Alan Hayden Paige
Fresh Blood Lost in the City
Re: We're all gonna die.
Sro Sie 24, 2016 9:48 pm
AWOOO. Czyli mały przerzut na wilki, bo jakoś tak miałem z nim ubaw. Zdaję sobie sprawę ze swoich braków w wilczej anatomii i rzeczy, ale ogółem jestem z niego nawet zadowolony. Luźny szkic. Najfajniej robiło mi się znaczenia na sierści.
Joel
Joel
Fresh Blood Lost in the City
Re: We're all gonna die.
Sro Sie 24, 2016 10:13 pm
Zawsze lubiłem Twoją twórczość. Wilk wyszedł świetnie i nawet jeśli jest nieanatomiczny to ja tego nie zauważyłem. Bardzo mi się podoba. Rysuj więcej.
Chester Ó Heachthinghearn
Chester Ó Heachthinghearn
Fresh Blood Lost in the City
Re: We're all gonna die.
Czw Sie 25, 2016 12:39 am
Zajebisty ten wilczek. Aż normalnie miałem ładowanie bazy danych, jak na niego spojrzałem. Mega inspirujący i podoba mi się ten styl. Ten ogon mnie chwycił za serce.
Alan Hayden Paige
Alan Hayden Paige
Fresh Blood Lost in the City
Re: We're all gonna die.
Czw Sie 25, 2016 11:18 am
No trochę jest. Mimo wszystko to jakaś poza własna, a jeśli chodzi o łapy, to jeszcze wiele przede mną, ale jest lepiej niż kiedyś. W każdym razie dzięki, Joel.

Kurde, nie wiedziałem, że ta praca może być inspirująca, Ches, ale miło. I jesteś drugą osobą, która chwali ten ogon, a ja miałem wrażenie, że jakoś dziwnie wyszedł, ahahah.
Anubis
Anubis
Fresh Blood Lost in the City
Re: We're all gonna die.
Czw Sie 25, 2016 11:27 am
A ja powiem tylko, OMG WILKEŁ *.*
Alan Hayden Paige
Alan Hayden Paige
Fresh Blood Lost in the City
Re: We're all gonna die.
Czw Sie 25, 2016 11:31 am
Tak, strona z pobudzającymi produktywność dźwiękami na coś się przydała. *parsk* Wilkeł, wilkeł.
Anubis
Anubis
Fresh Blood Lost in the City
Re: We're all gonna die.
Czw Sie 25, 2016 11:33 am
Jest świetny. Osobiście najbardziej podobają mi się pysk i te rozjechane uszy.
Anonymous
Gość
Gość
Re: We're all gonna die.
Czw Sie 25, 2016 11:49 am
Ow. Nie czytałem komentarzy innych, bo mi się nie chciało, ale kurde, rysunek świetny. Dobra robota, Alan. Powinieneś więcej tego typu rysunki rysować, tak. Lepiej Ci wychodzą.
Alan Hayden Paige
Alan Hayden Paige
Fresh Blood Lost in the City
Re: We're all gonna die.
Czw Sie 25, 2016 1:03 pm
Komentarzów jak mrówków. Serio aż miło. I dzięki jeszcze raz. Lucas, ogólnie przy tym miałem taką koncepcję, nie wiem, czy będzie tego więcej, ale może kiedyś coś takiego jeszcze mi się uda. Plus aktualnie rozwijam się właśnie w bardziej szkicowych stylach. Nadal jest chaotycznie, ale mam nadzieję, że wkrótce będzie to coraz lepiej wyglądać. Przynajmniej muszę poćwiczyć, a teraz mam jakiś pomysł na większą koncepcję, ale muszę ogarnąć rysowanie dzieci. I nie tylko.
Ryan Jay Grimshaw
Ryan Jay Grimshaw
Fresh Blood Lost in the City
Re: We're all gonna die.
Nie Kwi 01, 2018 10:16 pm

Bo Merc kazał przywrócić temat, chociaż ja nie chciałem.
Mercury Black
Mercury Black
Administrator Sovereign of the Power
Re: We're all gonna die.
Nie Kwi 01, 2018 10:23 pm










JA TO TOTALNIE ABSOLUTNIE KOCHAM. Powtórzę się, ale naprawdę od jego absolutnej perfekcji samej w sobie... te uszy. To futro. Te ogony. Ekspresja. Wszystko. Wiem że tak rzadko kolorujesz i cieniujesz... co ja mówię. LINEARTUJESZ. Ale totalnie powinieneś robić to częściej, bo wychodzi ci tak przewspaniale, że siedzę i zadaje sobie sam pytanie czym właściwie było i jest moje życie do tej pory. Progress? Jaki progress. Spójrz na siebie. No cudo. C U D O. <3 Miłość. Na wieki. Ustawione na tapetę i przyklepane.
Mio Amakawa
Mio Amakawa
Fresh Blood Lost in the City
Re: We're all gonna die.
Pon Kwi 02, 2018 11:02 am
Szanuję mocno. Szczególnie fakt, że ogoniksy nadają takiej super dynamiki, chociaż Kyan stoi, więc to się zarąbiście wyważyło. No i kolor. <3 Plus wyraz pysiunia w sumie był pierwszym co w ogóle zwróciło moją uwagę. Kochu mocno.
Alan Hayden Paige
Alan Hayden Paige
Fresh Blood Lost in the City
Re: We're all gonna die.
Sob Wrz 08, 2018 8:49 pm
We're all gonna die. - Page 4 Mercxalan_qesaswa

A tutaj prezent urodzinowy dla Merca, z którego zrobiłem też naklejkę. Gdy zabierasz się za rysowanie po długim czasie i nie umiesz w nic tak bardzo.

Poza tym miło, że podobał się Kyan, bo widzę, że zlamiłem w temacie. Hehe. Dzięki. ♥
Dakota Lowe
Dakota Lowe
Fresh Blood Lost in the City
Re: We're all gonna die.
Sob Wrz 08, 2018 8:52 pm
ALE Z ALANA SŁODZIUTKI CHIBIAK. Podoba mi się, aprobuję i proszę o więcej ♥
Sponsored content
Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach