Mercury Black
Mercury Black
Administrator Sovereign of the Power
FAQ
Nie Wrz 13, 2015 11:26 am
FAQ
Najczęściej zadawane przez was pytania.


Czy mogę na start wybrać sobie podrangę?
Tak, podrangi działają na dobrą sprawę jak tytuły początkowe. Osoby, które je zajmują są po prostu lepiej znane zarówno wśród uczniów, jak i nauczycieli, jako że zajmują jasno określoną pozycję.

Czy mogę mieć jednocześnie zwykłą rangę i podrangę?
Tak.

Czy mogę od razu wybrać sobie tytuł nabyty?
Nie.

Czy w szkole obowiązują mundurki?
Nie, uczniowie mogą się ubierać jak chcą. W granicach smaku rzecz jasna. Uczennice z piersiami na wierzchu i odsłoniętymi brzuchami będą odsyłane do akademików przez prefektów.

Czy po akceptacji karty postaci mogę ją zmienić?
Tak, jeśli nie będą to żadne drastyczne zmiany, nie mające odwzorowania w fabule. Nie możecie zmienić godności, wieku, grupy, nauczanego przedmiotu, wyglądu czy charakteru. Możecie za to dodawać dodatkowe i edytować historię (bez większych naruszeń, by wasza postać nagle z sieroty Azjaty nie stała się Murzynką z 15 rodzeństwa). Zgłoszenia składacie w  tym temacie.

Co jeśli chcę zmienić grupę, albo wygląd czy charakter mojej postaci się zmienił? Dlaczego nie mogę edytować karty?
Karta postaci jest stanem twojej postaci tuż po pojawieniu się w Riverdale - takim do nas przybyłeś. Możesz oczywiście zmieniać swój wygląd i charakter fabularnie, zostać wyrzuconym z pracy, bądź zamiast być mieszkańcem - stać się nauczycielem. Podobne zmiany zaznaczacie jednak w nowym poście podczas aktualizacji postaci.

Gdzie mogę założyć temat z mieszkaniem?
Jako uczeń Riverdale możesz założyć sobie temat z pokojem w akademiku, dzielnicy mieszkalnej (jeśli mieszkasz sam/z rodziną), albo tu i tu. Nie nakładamy na was żadnych ograniczeń, choć warto brać pod uwagę, że akademiki są jednak drogą inwestycją i osób z klas B raczej nie stać zarówno na mieszkanie w akademiku, jak i własne mieszkanie. Osoby z klas A natomiast mają wolną rękę. Chcecie mieć pokój w akademiku, własne mieszkanie i dom rodzinny? Proszę bardzo.
Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach