Connor Josten
Connor Josten
The Wolf Deputy Commander (β) / Sleuth
Twoje prace są tak srogo popierdolone, że nie jestem w stanie tego opisać słowami

wystawiasz je może na sprzedaż?
Marshall Fletcher
Marshall Fletcher
The Liberty Individual Trouble Seeker
Niecodzienny sposób na wyraz aprobaty wobec prac artysty.

Ale szanuję szczerość, więc jasne. Interesuje cię któryś konkretny, czy coś całkowicie nowego?
Connor Josten
Connor Josten
The Wolf Deputy Commander (β) / Sleuth
W zasadzie obie opcje brzmią dobrze.

"Time has come", ta pożoga zdecydowanie będzie pasować do klimatu miejsca, które ozdabiamy. Jest na sprzedaż?

A w kwestii nowego, jak zapatrujesz się na tematykę żniwiarzy? Śmierci chodzącej pośród tłumu niczego nieświadomych ludzi.
Marshall Fletcher
Marshall Fletcher
The Liberty Individual Trouble Seeker
Widzę, że na biednego nie trafiło. Lubię odpowiednio wyceniać swoje prace i czas w nie włożony.

Owszem, jest dostępny

Lubię się inspirować tym, co odstrasza statystycznego Kowalskiego już na pierwszy rzut oka, więc jestem zaintrygowany. Interesuje cię koniec świata? Ta myśl od zawsze wydawała mi się pociągająca~
Connor Josten
Connor Josten
The Wolf Deputy Commander (β) / Sleuth
A ja doceniam dobre wykonanie.

Świetnie, w takim razie chętnie spotkam się po odbiór. Preferujesz płatność na konto czy w gotówce?

W zasadzie chętnie zainspirowałbym się obecną sytuacją w Riverdale, więc można powiedzieć, że koniec świata całkiem trafnie to oddaje. Masz coś przeciwko ustaleniu szczegółów na spotkaniu?
Marshall Fletcher
Marshall Fletcher
The Liberty Individual Trouble Seeker
Gotówka będzie okej.

Co tu dużo mówić, zmierzamy ku anarchii, o ile już jej nie osiągnęliśmy. Jeśli trochę czytasz, to wielu autorów twierdzi, że to właśnie wtedy wychodzi z człowieka prawdziwa natura. Czy to nie fascynujące widzieć świat w prawdziwych, zepsutych kolorach?
Sponsored content
Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach