Sabotage
Sabotage
The Jackal Novus
Za ten miły komentarz pochwalę ci się w tajemnicy, że kupiłam nawet naklejkę na szybę z Arknightsów! Sesja była dłuższa, ale mój fotograf narzekał, żeby wrzucić tylko jedno zdjęcie...

[ INSTAGRAM ] letmesabotageyou / no_voice VIv8yDg
Lézard
Lézard
The Fox Megalotis
Jeny, jak ta naklejka jest zajebista. Prawie tak zajebista jak twoja Siegie. I absolutnie nie rozumiem fotografa. To zdjęcie wyszło świetnie, dlatego jestem pewny, że na reszcie wyszłaś równie fenomenalnie : D Czy twój fotograf da się przekupić, żebyś mogła udostępnić resztę?
Sabotage
Sabotage
The Jackal Novus
Mogę się zastanowić... w końcu to poufne dane!

Musiałbyś obiecać, że nikomu nie pokażesz.

Choooociaż mam lepszy pomysł

Handel wymienny c:
Lézard
Lézard
The Fox Megalotis
Jeśli podzielisz się tymi danymi, to będą już strzeżone przez dwie osoby, a wtedy bezpieczeństwo utrzymania tajemnicy wzrasta podwójnie. Zaufaj mi, jestem w tym specjalistą.

Słowo harcerza, że nikomu nie powiem! Chociaż nigdy nie byłem harcerzem, więc obietnica może nie brzmieć przekonująco... Ale mogę nim zostać na jeden dzień, żeby cię przekonać.

Zainteresowałaś mnie. <(¬_¬<) Mogę wymienić swój urok osobisty i dorzucić jeszcze coś, co sobie zażyczysz.
Sabotage
Sabotage
The Jackal Novus
Niech będzie, przekonałeś mnie. W sumie możesz ocenić czy nadaje się na kolejny post, w końcu trzeba utrzymać ciągłość publikacji (. ❛ ᴗ ❛.)

[ INSTAGRAM ] letmesabotageyou / no_voice DjiykG4

Coś jeszcze... w takim razie, póki co zostawię sobie tę opcję jako dodatkową obietnicę. Na ten moment nic nie przychodzi mi do głowy, chyba zaczyna mnie łapać zmęczenie po treningu. ≧ ﹏ ≦
Lézard
Lézard
The Fox Megalotis
Jako znawca oceniania i doceniania super zdjęć stwierdzam, że jest świetnie i zdecydowanie nadaje się do publikacji.

Ale z drugiej strony... Przestanę wtedy być jedynym wybrańcem, które je zobaczy ://

I ten lew wygląda jak prawdziwy : D

Ou, czyli wyciągniesz to kiedyś jak as z rękawa. Sprytnie...

Swoją drogą, co trenujesz?
Sabotage
Sabotage
The Jackal Novus
Haha prawda! Mój fotograf jest genialny, robi nieziemską robotę

chociaż nawet nie wiesz jak śmiesznie to wygląda na żywo XD

Nie martw się, nie będzie tak źle. Jestem absolutnie beznadziejna w kartach. 〜( ̄▽ ̄〜)

Iiii... trenuję boks. Od dziecka w sumie \( ̄︶ ̄*\))
Lézard
Lézard
The Fox Megalotis
Tu potrzebujesz tylko jednej karty, więc i tak mnie ograsz. : D

Boks? Ale cool. Bierzesz udział w jakichś zawodach? Można gdzieś zobaczyć nagrania z walk? Zaproponowałbym, żebyś pokazała mi na żywo, ale obawiam się, że będę kiepskim manekinem do pokazów.

Choć od czasu do czasu chodzę na trening z samoobrony, ale raczej to słabo wypada przy twoim boksie. (¬_¬)

W ogóle od jakiego czasu zajmujesz się cosplay'em? Masz jakieś inne, które nie pokazałaś na insta?
Sabotage
Sabotage
The Jackal Novus
Hej, strasznie cię przepraszam, nie wiem jakim cudem, ale kompletnie nie widziałam twoich wiadomości i... przyznaję, że na jakiś czas zapomniałam o Instagramie. ≧ ﹏ ≦

NIe żeby wymówki miały cokolwiek dać, ale...

Jeśli cię to nadal interesuje to tak, biorę regularny udział w zawodach i mam nawet całkiem sporo fanów, choć raczej wątpię, żebym była znana poza kręgiem zainteresowanych (〃` 3′〃)

Samoobrona brzmi świetnie, wszystko, co wiąże się z naklepaniem drugiej osoby przykuwa moją uwagę haha

Oczywiście żartuję-

... unless?

Cosplayem... chyba od dwunastu lat. Może dłużej? Albo krócej? Musialabym sprawdzić po datach zdjęć. I mam ich więcej, jeśli chcesz, mogę ci pokazać.

Na żywo. W formie przeprosin za tą długą ignorancję.

Oczywiście jako zwykły przyjacielski wypad! Żadna randka! Żeby nie zatłukła mnie potem twoja druga połówka haha (ノ*ФωФ)ノ

Chyba, że jej nie masz. I chcesz, żeby to była randka. (((;

Ale wtedy muszę cię ostrzec, że dawno nie byłam na randce i mogę się zbłaźnić...

Chyba za dużo gadam. To w końcu nie Rinder, haha... tak czy inaczej będę czekać na odpowiedź! Ze zdjęciami w pogotowiu. (✿◕‿◕✿)
Lézard
Lézard
The Fox Megalotis
No no no, jak dobrze widzieć twoje wiadomości (。•̀ᴗ-)✧

No ładnie, ładnie! Jestem pewny, że masz za sobą sporo wygranych walk!

Oj tak, muszę się zgodzić, że naklepywanie innej osobie jest super( ´∀`)

I oczywiście nie żartuję ( ´∀`)

... chyba

Dwanaście lat brzmi imponująco... No ale to tłumaczy twoje świetne zdjęcia, skoro masz tyle lat doświadczenia : D I z chęcią zobaczę więcej

Nie ma kto cię zatłuc, więc wiesz, ta randka to niezły pomysł : D

Haha, też dawno nie byłem na randce, więc się nie przejmuj. Jak zrobię coś głupiego, to mnie palnij albo coś ●﹏●

Mi to nie przeszkada : D I skoro czekasz ze zdjęciami w pogotowu, to zamawiam karetkę : D
Sponsored content
Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach